Şimdi Ara

[PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam) (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.673
Cevap
85
Favori
402.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cnbrk07

Hickimse de mi yok agir cekim sorunu

Hocam bende htc e8 var gece bunda da karanlık oluyor ağır çekimde. İphone 6 da gece nasıl çekiyor bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TECHTRONİC

quote:

Orijinalden alıntı: TECHTRONİC

Telefonla 3G ile görüntülü arama deneyen var mı?
    Varsa nasıl bir sonuç aldınız...

Deneyen yok mu cidden?

Skype ile görüşürken bir sorun olmadı şimdiye kadar..
    Soru zaten biraz yanlış gibi, G4 ile 3g üzerinden yapılan görüşme telefonun kalitesiyle bağdaştırılamaz ki, internetin hızına göre telefon sana imkan sunar..
    Sorunuzu daha net sorarsanız daha net cevaplayalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dynamic90

quote:

Orijinalden alıntı: apokhan

quote:

hepsiburadadan aldım. fakat seri olarak 505 sanırsam ek olarakta hani yazı yazarken filan bir sıkıntı yok dokunmatikte sadece knock kısmında yaşıyorum sorunu. o gizli menüden testte yaptım onda da sorun çıkmıyor anlamadım valla

Sim kart takmadiysaniz
    değişim yapın. Bende hrpsiburadadan almayı düşünüyordum. 505 serilerde olan bir kronik problemmis.

Hepsiburadada 14 gün koşulsuz iade var telefonu şuan kullanıyorum ama iadede sıkıntı çıkarmıyorlar. Ya ilk başta açıkçası iade etmeyi düşünüyordum ama gelen telefonda bu sorun olmama ihtimali düşük gibi. Ayrıca ben telefonu. 1.800 tl ye aldım bir daha bu şansım olmaz galiba iade edersem :) yani anlayacağınız çok kararsızım...

Hocam şartların içerisinde "sim kart takilmamis olması gerekir " şeklinde ibare olmasi lazım. İnternet satışlarındaki şartlar

• quote:

quote:

quote:

quote:

hepsiburadadan aldım. fakat seri olarak 505 sanırsam ek olarakta hani yazı yazarken filan bir sıkıntı yok dokunmatikte sadece knock kısmında yaşıyorum sorunu. o gizli menüden testte yaptım onda da sorun çıkmıyor anlamadım valla

Sim kart takmadiysaniz
    değişim yapın. Bende hrpsiburadadan almayı düşünüyordum. 505 serilerde olan bir kronik problemmis.

Hepsiburadada 14 gün koşulsuz iade var telefonu şuan kullanıyorum ama iadede sıkıntı çıkarmıyorlar. Ya ilk başta açıkçası iade etmeyi düşünüyordum ama gelen telefonda bu sorun olmama ihtimali düşük gibi. Ayrıca ben telefonu. 1.800 tl ye aldım bir daha bu şansım olmaz galiba iade edersem :) yani anlayacağınız çok kararsızım...

Hocam şartların içerisinde "sim kart takilmamis olması gerekir " şeklinde ibare olmasi lazım. İnternet satışlarındaki şartlar

Aynen oyle, sim kart takarsaniz ikinci ele dusuyor telefon o yuzden malesef iade hakkiniz kalmamis hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Burkipower

Bir kac telefonda 5.1 kullandim ve ayni sorunlar vardi. Benim dusuncem 5.1 den kaynaklaniyor ve diger teller cozdu guncelleme ile ;) ki bi yazida okduguma gore lg gumcelleme uzerinde calisiyormus dokunmatik ile alakali.

bizde merakla beklemedeyiz valla güncellemeyi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sim kart takmadiysaniz

bundan 1 ay kadar önce yine hepsiburadadan lg g3 almıştım telefonu 2 gün kullandım ve iade ettim garanti işine dikkat etmemiştim ithalatçı garantili olunca geri verdim.Tabi senin dediğin de doğrudur çünkü dikkat edip okumamıştım şartları. ya zaten telefonu verme taraftarı değilim şükür tek sorun o :) ilgine teşekkürler dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dynamic90 -- 23 Temmuz 2015; 0:33:20 >

• Ne demek hala root yok ya..

G2'de kablosuz depolama vardı G4'te neden yok ?
  • Sarj aletim durduk yere bozuldu sarj etmiyor. Sarj aletleri garanti kapsamina giriyor mu bilginiz varmi acaba.

• darkrose511 kullanıcısına yanıt
    Benim g2 de 16 aylık olmasına rağmen direk sarj aleti ve usb kabloyu sıfırıyla değiştirmişlerdi hocam. Mecidiyeköy servisinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: 161907

quote:

Orijinalden alıntı: redwolf0

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

quote:

Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı günler, yaklaşık 5 yıldır android kullanıcısıydım ancak geçen bahar s4 ü verip bir hevesle iphone 6 aldık ama her gelen güncellemeyle rezalet hale gelen batarya kullanım kısıtlamaları canımı çok sıkmaya başladı. Şu aralar aklımda 2 telefon var. Biri G4 bir diğeri ise S6 . Benim telefondan beklentim, aktif kullanımda 1 günü çok rahat çıkarması, kullanım deneyiminin hızlı olması yani sayfa geçisidir rehber açılışıdır hızlı olması ve şık olmasıdır. Bunun dışında kamerayla pek işim olmaz ama müziğede önem veririm. Şimdi Samsung un güncelleme kısmında kullanıcılarını yüzüstü bıraktığını biliyoruz. LG de bu durum nedir ? Size gmre bu kriterlere göre hangisini tercih etmeliyim ve G4 ün herhangi bir kronik arızası,problemi var mıdır ?

Kriterlerinize iki telefon da uymuyor, bence Z3 veya Z3+ bakın.

Sony hayatta almam 6 ayda 1 amiral gemisini değiştiriyorlar

M9 AL MUZIK IYI FIYATLARI DUSMEZ ZARAR ETMEZSIN

Daha önce Htc kullandım. Güzel cihaz üretiyorlar ama hepsinde maalesef sorun var telefonu 1 yıl kullandıysam 4 ayı serviste geçmişti ondan dolayı biraz tercih dışında...

Mate 7 modeli var onu düşünebilirsiniz. Eğer boyut olarak sıkıntı cekmem derseniz bataryası iyi gidiyor.

• apokhan kullanıcısına yanıt
    6 cayir cayir cekiyor bende hem 360p hem karanlik hem ses yok

• darkrose511 kullanıcısına yanıt
    bendeki şarj aleti sağlam ama kablosunu taktığımda şarj etmiyor, illa kablo ile oynamak gerekiyor öyle şarj ediyor. senin dediğin gibi durduk yere bu hale geldi ...
  • Hızlı şarj için hangi şarj aletini alacağız arkadaşlar? Alan var mı? Deneyen?
  • G4 de Root baya zormuş anlaşılan. LG bunun önünü kesmeye çalışmış ve şimdiye kadar root layabilen yok zaten.

Xda da yarışma varmış G4 ü bir şekilde Root edebilene 2000 dolar ödül veriyorlarmış. Demem o ki G4 e kolay kolay root gelmeyecek Gelsede yapmak için baya uğraştıracak
  • TeNNiSeR kullanıcısına yanıt
    Cevabın için çok sağol haklısın asıl demek istediğim şuydu ; Bazı telefonlarda video calling vardır ibaresine rağmen 3G ile video calling yapamadığım oldu bunda var mı diye sormak istemiştim
  • Beyler peki ileride root gelir mi g4e? Bundan 4 5 6 ay sonra

• WoLKovY kullanıcısına yanıt
    Bence gelir ama o kadar bekler miyiz asıl sorun bu
  • bence o kada r surmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • menude gezinirken dahi arka tarafta bir ısınma oluyor sizde de varmı?
  • Yeni fark ettigim bi sorun var. Arama geldiginde tel otomatik cevap veriyor. Otomatik cvp vermeyi kapatiyorum cevap vermek icin kulagina gotur ozelligini kapatiyorum sensor kapandigi anda tel cevap veriyo. Cebimde kaldiginda devamli cagri geldiginde cevap veriyo. Bu sorunun cozumu varmi veya artik bu telefonu elden cikarma zamanimi heldi. Hergun yeni bi sorun

• 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.