Şimdi Ara

[PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam) (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.673
Cevap
85
Favori
402.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Agir cekimle ilgili baska sorun yasayan yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferaxu

Xda da dokunmatik sıkıntısı yaşayanlar için Ayarlar--Erişilebilirlik--Motor ve kognisyon--Dokunmatik geri bildirim süresi menüsü altından seçeneği orta veya uzun yapılması tavsiye edilmiş.Bazısı işe yaradı bazısı yaramadı bazısı ise fabrika ayarlarına dönmenin çözüm olduğunu yazmış denemek isteyen olursa yazayım istedim.

teşekkürler denedim bakalım ne olacak

• bende denedim kısadaymis uzun yaptim.bakalim nolcak...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cihazı yarın alıyorum. Dikkat etmem gereken neler var ? Hangi seriyi almalıyım ? Siyah derş düşünüyprum, ölü piksel gibi sorunlaeı var mıdır ? Test için özel menü var mı ?

• Bordo haftaya satisa cikiyormus.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 161907

quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

quote:

Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı günler, yaklaşık 5 yıldır android kullanıcısıydım ancak geçen bahar s4 ü verip bir hevesle iphone 6 aldık ama her gelen güncellemeyle rezalet hale gelen batarya kullanım kısıtlamaları canımı çok sıkmaya başladı. Şu aralar aklımda 2 telefon var. Biri G4 bir diğeri ise S6 . Benim telefondan beklentim, aktif kullanımda 1 günü çok rahat çıkarması, kullanım deneyiminin hızlı olması yani sayfa geçisidir rehber açılışıdır hızlı olması ve şık olmasıdır. Bunun dışında kamerayla pek işim olmaz ama müziğede önem veririm. Şimdi Samsung un güncelleme kısmında kullanıcılarını yüzüstü bıraktığını biliyoruz. LG de bu durum nedir ? Size gmre bu kriterlere göre hangisini tercih etmeliyim ve G4 ün herhangi bir kronik arızası,problemi var mıdır ?

Kriterlerinize iki telefon da uymuyor, bence Z3 veya Z3+ bakın.

Sony hayatta almam 6 ayda 1 amiral gemisini değiştiriyorlar

M9 AL MUZIK IYI FIYATLARI DUSMEZ ZARAR ETMEZSIN

• quote:

Arkadaşlar cihazı yarın alıyorum. Dikkat etmem gereken neler var ? Hangi seriyi almalıyım ? Siyah derş düşünüyprum, ölü piksel gibi sorunlaeı var mıdır ? Test için özel menü var mı ?

aynen test için özel menü mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: dynamic90

hepsiburadadan aldım. fakat seri olarak 505 sanırsam ek olarakta hani yazı yazarken filan bir sıkıntı yok dokunmatikte sadece knock kısmında yaşıyorum sorunu. o gizli menüden testte yaptım onda da sorun çıkmıyor anlamadım valla

Sim kart takmadiysaniz
    değişim yapın. Bende hrpsiburadadan almayı düşünüyordum. 505 serilerde olan bir kronik problemmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apokhan -- 22 Temmuz 2015; 14:18:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnbrk07

Merhaba cihazim 506 serisi agir cekimde karanlik cekiyor ve ses yok degisim mi yapmaliyim

Aynı sıkıntılar bende de mevcut. Sıkıntı mı yoksa normali mi o bilemedim ama iphone 6 si olan bir arkadaşıma kamerası ile övünürken ağır çekimde iphonenun beni tokatlaması hiç hoş olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksharky -- 22 Temmuz 2015; 15:35:30 >
  • Hickimse de mi yok agir cekim sorunu

• Normal video çekerken sıkıntı yoksa ses te kaydediyorsa sorun yazılımsaldır.Dediğiniz özelliği hiç denemedim bunu için telefon değiştirilir mi tercih size ait
  • blacksharky kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam her sey iyiydi nerden ciktiysa bu formatlamayi dusunuyorum

• quote:

quote:

Arkadaşlar cihazı yarın alıyorum. Dikkat etmem gereken neler var ? Hangi seriyi almalıyım ? Siyah derş düşünüyprum, ölü piksel gibi sorunlaeı var mıdır ? Test için özel menü var mı ?

Menüye nasıl erişebilirim ? Ve diğer okuyanlara sorum, hangi seriyi almalıyım ?

• Telefonla 3G ile görüntülü arama deneyen var mı?
    Varsa nasıl bir sonuç aldınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: redwolf0

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

quote:

Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı günler, yaklaşık 5 yıldır android kullanıcısıydım ancak geçen bahar s4 ü verip bir hevesle iphone 6 aldık ama her gelen güncellemeyle rezalet hale gelen batarya kullanım kısıtlamaları canımı çok sıkmaya başladı. Şu aralar aklımda 2 telefon var. Biri G4 bir diğeri ise S6 . Benim telefondan beklentim, aktif kullanımda 1 günü çok rahat çıkarması, kullanım deneyiminin hızlı olması yani sayfa geçisidir rehber açılışıdır hızlı olması ve şık olmasıdır. Bunun dışında kamerayla pek işim olmaz ama müziğede önem veririm. Şimdi Samsung un güncelleme kısmında kullanıcılarını yüzüstü bıraktığını biliyoruz. LG de bu durum nedir ? Size gmre bu kriterlere göre hangisini tercih etmeliyim ve G4 ün herhangi bir kronik arızası,problemi var mıdır ?

Kriterlerinize iki telefon da uymuyor, bence Z3 veya Z3+ bakın.

Sony hayatta almam 6 ayda 1 amiral gemisini değiştiriyorlar

M9 AL MUZIK IYI FIYATLARI DUSMEZ ZARAR ETMEZSIN

Daha önce Htc kullandım. Güzel cihaz üretiyorlar ama hepsinde maalesef sorun var telefonu 1 yıl kullandıysam 4 ayı serviste geçmişti ondan dolayı biraz tercih dışında...

• quote:

Orijinalden alıntı: apokhan

quote:

hepsiburadadan aldım. fakat seri olarak 505 sanırsam ek olarakta hani yazı yazarken filan bir sıkıntı yok dokunmatikte sadece knock kısmında yaşıyorum sorunu. o gizli menüden testte yaptım onda da sorun çıkmıyor anlamadım valla

Sim kart takmadiysaniz
    değişim yapın. Bende hrpsiburadadan almayı düşünüyordum. 505 serilerde olan bir kronik problemmis.

Hepsiburadada 14 gün koşulsuz iade var telefonu şuan kullanıyorum ama iadede sıkıntı çıkarmıyorlar. Ya ilk başta açıkçası iade etmeyi düşünüyordum ama gelen telefonda bu sorun olmama ihtimali düşük gibi. Ayrıca ben telefonu. 1.800 tl ye aldım bir daha bu şansım olmaz galiba iade edersem :) yani anlayacağınız çok kararsızım...

• quote:

quote:

quote:

Aramaya 277634#*# yaz ordan ulaşırsın

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sağolun. Deminden beri eski sayfaları aşındırıyorumda çok sorunlu telefonlar var gibi sizce bu cihazı almakla hata mı ediyorum ? Caymaya başaladım gibi

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sağolun. Deminden beri eski sayfaları aşındırıyorumda çok sorunlu telefonlar var gibi sizce bu cihazı almakla hata mı ediyorum ? Caymaya başaladım gibi

Rica ederim. Açıkçası ben telefondan genel olarak memnunum sadece knock on ve knock code sorunu haricinde tabi. Bunun dışında şimdilik bir sorunum yok. Normalde 1 dakika durmaz iade ederdim tekrar sorunlu bir telefon gelmeme ihtimali yüksek olsa fakat arkadaşların dediği gibi malesef kronik bir sorun bu. Bilginiz olsun sadece knock olayların da var sorun diğer türlü dokunmatik işlevler de sorun yaşamıyorum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dynamic90 -- 22 Temmuz 2015; 16:15:04 >

• Bir indirme devam ederken sag alttaki kareye basip google play store u kapatinca indirme devam etmiyor.Nasil cozebilirim bu sorunu?

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.