Şimdi Ara

[PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam) (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.673
Cevap
85
Favori
402.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 5.metekarp

uzun süredir telefonu kılıfsız kullanan arkadaşlar varsa kasanın kenarlarındaki parlak kaplamanın soyulmaya elverişli olup olmadığını söylebilirmi? aşınan soyulan cihazlar varmı?

Allaha şükür hicbir soyulma olmadi zaten deri siyah oldugu icin deforme olsada belli etmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -KeepCalm-7 kullanıcısına yanıt
    İste zor bulursun guncelleri ama googlede bulursun flac şarkı oda 1 şarkı 20 25mb :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya smart cleaning de 1 ay kullanilmadigi icin voice mate gitti nasil geri getirebilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaferaxu kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de aynısı olmuştu cam sensörü kapatınca çalışmıyordu, deli oldum söktüm attım. Yaklasık 15 gündür camsız, koruyucusu kullanıyorum, taktırıcam ama en kısa zamanda

• arkadaşlar herkese merhaba. 2 gün önce bende aranıza katıldım.Fakat bir sorunum var. bu knock kod beni delirtiyor bazen 4-5 kere giriyorum kodu öyle algılıyor. ayrıca ekranı açmak için 2 kere tıkladığım zamanda yapıyor. internette okuduğum ve videoları izlediğim kadarıyla yaygın bir sorun bu acaba sizlerde de oluyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: dynamic90

arkadaşlar herkese merhaba. 2 gün önce bende aranıza katıldım.Fakat bir sorunum var. bu knock kod beni delirtiyor bazen 4-5 kere giriyorum kodu öyle algılıyor. ayrıca ekranı açmak için 2 kere tıkladığım zamanda yapıyor. internette okuduğum ve videoları izlediğim kadarıyla yaygın bir sorun bu acaba sizlerde de oluyormu

Cihaziniz hangi seri? Dokunmatik problemi var. Değişim talep edin. Nereden aldınız?

• kahverengi deri arka kapakla 2,5 aydır kılıfsız kullanıyorum ... dediğin kısımlarda hiçbir sorun yok ... ama malum deri kapağın köşelerinde deri renk değiştirdi ... cebe sokup çıkarmaktan oluyor ... ama derinin doğasında bu var ... kullandıkça matlaşır ... kapak da değişebildiği için sorun olarak görmüyorum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReQueM_87

quote:

Orijinalden alıntı: cocainer

quote:

Orijinalden alıntı: ReQueM_87

quote:

Orijinalden alıntı: cocainer

quote:

Orijinalden alıntı: FantomİçinF

quote:

Orijinalden alıntı: apokhan

Beyler en son hangi seri çıktı bilginiz var mi? 506k de bir sorun var mi?

501k'dan yaziyorum cillop gibi telefon.

Bu telefonun 501K sı yok ki

Telefonun serisini nereden öğrenebiliriz?

Kutu üstündeki etikette (IMEI NO filan yazan) S/N : yazan yerdeki ilk 4 karakter. 505KVPXXXXXXXXXX - 506KVPXXXXXXXXXX filan yazar.

505K aralarındaki fark nedir bilen var mı. 2 seri mi var sadece.

Her ay bir seri üretilir bu seri nolar ay ve yıl birleşiminden oluşur;

505 = 2015-05
    506 = 2015-06

Mesela benim Nexus 408K yani 2014'ün 8. ayında üretilmiş.
    Temel olarak fark yok ama bazı problemler (varsa) düzeltilir.
    Yine lg nexus 5'den örnek vermek gerekirse eski serilere nazaran düzeltilmiş bazı noktalar var ; sim tepsisi çıkıntısı, daha sabit ses tuşları, büyütülmüş mikrofon ve hoparlör delikleri.

Bu tarz güncellemeler ilerleyen serilerde olabilir fakat bunlar G4 almamak için sebep değil :)

Örnek ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cocainer -- 22 Temmuz 2015; 9:19:51 >

• Seriye fazla takılmayın alın kullanın benim cihaz da 505 seri sıfır problem,tek sıkıntım kahveringi deri kapak bulamıyorum elbiseye göre siyah deri veya kahverengi kapak takacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferaxu

Seriye fazla takılmayın alın kullanın benim cihaz da 505 seri sıfır problem,tek sıkıntım kahveringi deri kapak bulamıyorum elbiseye göre siyah deri veya kahverengi kapak takacağım

ebay'de kapaklar var ama yalnız 40 - 50 $ arasında.

http://www.ebay.com/itm/100-ORIGINAL-GENUINE-LG-G4-H815-F500-LEATHER-BATTERY-BACK-REAR-LID-CASE-COVER-/121652215882?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item1c5309804a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Promesse -- 22 Temmuz 2015; 9:56:02 >

• birisi g4 imzası yapsa da kullansak fdsfghjg
  • Xda da dokunmatik sıkıntısı yaşayanlar için Ayarlar--Erişilebilirlik--Motor ve kognisyon--Dokunmatik geri bildirim süresi menüsü altından seçeneği orta veya uzun yapılması tavsiye edilmiş.Bazısı işe yaradı bazısı yaramadı bazısı ise fabrika ayarlarına dönmenin çözüm olduğunu yazmış denemek isteyen olursa yazayım istedim.
  • Merhaba cihazim 506 serisi agir cekimde karanlik cekiyor ve ses yok degisim mi yapmaliyim

• apokhan kullanıcısına yanıt
    hepsiburadadan aldım. fakat seri olarak 505 sanırsam ek olarakta hani yazı yazarken filan bir sıkıntı yok dokunmatikte sadece knock kısmında yaşıyorum sorunu. o gizli menüden testte yaptım onda da sorun çıkmıyor anlamadım valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dynamic90 -- 22 Temmuz 2015; 12:57:47 >
  • Arkadaşlar merhaba...
    Ben de açık kahve deri LG G4 kullanıyorum. Arka deri kısım baya karardı köşeler siyaha yakın oldu artık. Beni bu çok rahatsız etmiyor sonuçta deri olduğunu bilerek aldık hatta şimdi harbi deri gibi duruyor :) Ama temizlemenin de kolay yolu olsaydı fena olmazdı. Ayrıca bu kapaklarda sadece NFC var kablosuz şarj için LG sizi Quick Circle Case alamaya zorluyor ki asla flip tarzı bir kılıf kullanmam ben. Geçenlerde Aliexpress'de aşağıdaki linkteki ürün gördüm ve pahalı da olsa sipariş verdim. Siyah renk deri çok hoşuma gitmesede kirlenme gibi sorunu olmayacak. Ayrıca hem NFC hem de Kablosuz şarj alıcısını bünyesinde barındırıyor.

http://tr.aliexpress.com/item/Genuine-Original-for-LG-Leather-Replacement-Battery-Rear-Back-Door-Cover-Case-Lid-Housing-For-LG/32386877127.html

Şimdi LG'nin G4 arka kapaklarını TR'de satışa çıkarmadı, çıkarsa bile kablosuz şarj destekli olacağını sanmıyorum. Sadece NFC olur. Sizce bu fiyata buradan aldığım iyi oldu mu? Açıkcası iptal etsem mi diye de düşünüyorum.

Hatta adamların birde kablosuz şar standı var 3 adet bobin var gibi bir şeyden bahsediyor. Türkiyede Samsung gibi markaları kablosuz şarj üniteleri kaç bobinli araştırmak lazım. Sanırım bunun 3 adet olması cihazı daha hızlı şarj etmesini sağlıyor ama o da 50 dolar. İlk siparişi bekleyeyim mi yoksa bunu da beraberinde alsam mı bilemedim. Gümrükte felan takılırsa çok üzülürüm.

Ürün Linki;http://tr.aliexpress.com/store/product/NeWisdom-T310-Qi-Wireless-3-Coils-Folding-Charger-Dock-Charging-Pad-Stand-for-iphone6-Plus-for/1379351_32290879551.html

Değerli fikirlerinizden bahsederseniz sevinirim...
    İyi forumlar...

• samonite S kullanıcısına yanıt
    Veya şarj istasyonu olarak orjinal LG G3 ile de uyum sağlayacağını düşünüyorum. Yaklaşık 90 TL civarlarında bulmak mümkün. Ama Aliexpress'deki ile şarj etme hızı varmıdır emin değilim.http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-wcd-100-kablosuz-lg-g3-orjinal-masaustu-sarj-174305910
  • Telefonla 3G ile görüntülü arama deneyen var mı?
    Varsa nasıl bir sonuç aldınız...
  • Telefonla 3G ile görüntülü arama deneyen var mı?
    Varsa nasıl bir sonuç aldınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

quote:

Orijinalden alıntı: 161907

Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı günler, yaklaşık 5 yıldır android kullanıcısıydım ancak geçen bahar s4 ü verip bir hevesle iphone 6 aldık ama her gelen güncellemeyle rezalet hale gelen batarya kullanım kısıtlamaları canımı çok sıkmaya başladı. Şu aralar aklımda 2 telefon var. Biri G4 bir diğeri ise S6 . Benim telefondan beklentim, aktif kullanımda 1 günü çok rahat çıkarması, kullanım deneyiminin hızlı olması yani sayfa geçisidir rehber açılışıdır hızlı olması ve şık olmasıdır. Bunun dışında kamerayla pek işim olmaz ama müziğede önem veririm. Şimdi Samsung un güncelleme kısmında kullanıcılarını yüzüstü bıraktığını biliyoruz. LG de bu durum nedir ? Size gmre bu kriterlere göre hangisini tercih etmeliyim ve G4 ün herhangi bir kronik arızası,problemi var mıdır ?

Kriterlerinize iki telefon da uymuyor, bence Z3 veya Z3+ bakın.

Sony hayatta almam 6 ayda 1 amiral gemisini değiştiriyorlar

• Ya arkadaşlar bu bildirim ışığı canımı sıkmaya başladı, hiç bildirim olmamasına rağmen sürekli yanıyor WhatsApp A uyarladığım renkler. WhatsApp normal mesajlar için mor, grup mesajları için cam göbeği seçtim. Mesaj geliyor bakıyorum yazıyorum çıkıyorum. Ekran kapanıyor hala ışıklar yanıyor. Gittim kare tuşundan çalışan uygulamaları temizledim kapattım ekranı hala göz kırpıyor bana ordan

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.