Şimdi Ara

[PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam) (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.673
Cevap
85
Favori
402.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1700TL den aldım hocam. Ancak cihaz 5 6 günlük ve iki üç saat kadar kullanılmış sıfırdan farksızdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • malilion kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun gule gule kullan inşaallah
  • Bu dokunmatik sorununu nasil cozucez arkadaslar ?
    Ekranda kirilmaz cam var, dokunmatik hassasiyeti dusuyor.
    Heleki knocked code tam bir facia.

• Arkadaslar bu fm radio sesini yükselmenin bi yolu yokmu çok kısık geliyor

• Android te daha çok yeniyim, olmazsa olmaz programlar nelerdir ?
    Kamerayı manuel modda iken hangi ayarlarla en iyi şekilde en kaliteli fotoğraf çekebiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burkipower

Arkadaslar bu fm radio sesini yükselmenin bi yolu yokmu çok kısık geliyor

radyoyu nası kuruyoz
  • karabey007 K kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam teşekkür ederim.

• jizzy quatily kullanıcısına yanıt
    Guncelleme merkezine gir orda uygulama guncellemesi var en altta yuklu olmayan uygulamalar var ordan yukluyirsun ama ses kalitesi cok kotu fm radio nun

• quote:

Orijinalden alıntı: Burkipower

Guncelleme merkezine gir orda uygulama guncellemesi var en altta yuklu olmayan uygulamalar var ordan yukluyirsun ama ses kalitesi cok kotu fm radio nun

bende radio falan yok dedigin yerde..nasil is bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • piyanist7781 kullanıcısına yanıt
    Valla bende var kardesim

[PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burkipower -- 14 Temmuz 2015; 13:33:49 >
  • piyanist7781 kullanıcısına yanıt
    cihaz yurtdışı olabilir

• Seramik Beyaz kapakla aranızdayım gençler :) Hepsiburada üzerinden 2000tl aldım. daha önce deri kılıflı telefonum olmuştu o yüzden deriyi tercih etmedim. telefon gerçekten çok güzel kameralar beklentimi karşıladı tereddütsüz imkanınız varsa alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: malilion

Ben de G2den geçtim. Eğer kamera sizin için önemliyse geçin. Yoksa aradaki o parayı vermek şu an için gereksiz.

g2 yi anneme verip kendime yeni tel alacam g4 e alternatif aynı fiyatlarda ne önerirsiniz butce :1999TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etyemez -- 14 Temmuz 2015; 15:22:11 >
  • Arkadaşlar sizin sarjiniz nasıl gidiyor 3g ile ekran süresini yazın.sizinde ekran kilidini açtıktan sonra 2dk da bir %1 düşüyor mu batarya ve ısınma sorununuz var mı

• son guncelleme gelmek uzere isinma sorunu bitecek gibi.bende az da olsa isinma var.ekran suresi en fazla 3 saat alabiliyorum..

• ekrana 2 kere temperli cam taktim.ikisindede kavisten dolayi olsa gerek camin 1,2 kosesinde hava boslugu izleri olustu.buna gore cam imalati olsaymis iyiymis..sizler bu konuda ne yaptiniz?sizde de boyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: piyanist7781

son guncelleme gelmek uzere isinma sorunu bitecek gibi.bende az da olsa isinma var.ekran suresi en fazla 3 saat alabiliyorum..

Yeni bir haber mi var güncelleme hakkında?
  • LG pil konusunu bir türlü sağlama alamadı. Bu donanımlara, bu özelliklere sahip bir telefonun en az 3600 mah bataryaya sahip olması gerekiyor. 2000 Tl telefona para veriyorsun ikinci aya 1 günü çıkaramayacak seviyeye düşüyor.

• Merhaba bazen telefon kendi kendine gsm i kapatıyor full cekiyor gözükmesine rağmen arama yapmaya çalışınca "Yalnızca acil cagrilar" uyarısı veriyor ve mobil veriye de baglanmiyor. Bu durumu düzeltmek icin telefonu kapatıp açmam gerekiyor. Ayni sorunla karşılaşan çözümü bilen var mi ?

• Ekran parlaklığı otomatikte 24 saat boyunca wifi aktif. Çok sıkı kullanırsam 10 saat gidiyor. Normal kullanımda sonuç bu. Z3 den geçince sarj zayıf geliyo. Ama kamerası yeter abi :)

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.