Şimdi Ara

[PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam) (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.673
Cevap
85
Favori
402.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kablo arızalanması var kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • etyemez kullanıcısına yanıt
    Ben de G2den geçtim. Eğer kamera sizin için önemliyse geçin. Yoksa aradaki o parayı vermek şu an için gereksiz.

• eotd kullanıcısına yanıt
    Resmi garantiliyse götürün bir kablo verirler sıkıntı olmaz hocam.. Bu arada n11 elektronige %5 gelmiş %10 gelseydi düşünürdüm ama %5 geliyor bide kartada fazla puan vermiyorlar valla %11 ve 111 maxi puan kampanyasında almadığıma pişman oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: gkdnztfk22

quote:

Orijinalden alıntı: ByMaNIaC

quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

En ucuza kaça alabiliriz g4 u arkadaşlar garantili vs

Media markt da plastik kapaklar 2100 deri kapaklar 2200 du. Bunun haricinde internet uzerinden alisveris sitelerinden indirim kampanyalarini denk getirdiginiz takdirde 1700-1800 fiyt araliginda lg garantili lma sansiniz var. Ben dahil forumdaki bazi arkadalar bu sekilde almislaardi.

hocam ben gıttıgıdıyordan ıthalatcı garantılısını 1850 ye gordum 50 lira kart ındırımı 1800 siyah derili modeli gittıgıdıyorda mevcut. 1800 lırayada baska derılı model gormedım hepsı plastık kapaklı.

Lg garantılı 1800 lıraya nerde hocam.

n11 de indirim kampanyası denk getirerek kendim 1800 TL ye aldım LG Garantili olarak. O sırada satıcı ürün fiyatını 1.999 olarak belirlemişti ve kampanya ile 200 TL lik bir indirim yakaladım. Aynı bu şekilde n11 de olsun gitti gidiyorda olsun indirim kampanyalarını yakalayabilirseniz ucuza getirme imkanınız olur. Ben bir hafta 10 gün civarı takip ettim ve kampanya denk geldi.

• justasecond J kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım,fotoğraf makinesi uygulamasından değil,galeriyi açıp bakman lazım.Uygulamadayken görüntü çamurlaşır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: horasan87

quote:

Orijinalden alıntı: alcatraZFKeskin

Telefonun üst cam kısmı ısınıyor arkadaş nette gezinirken biri beni ararsa yanağıma camı degdirdigimde hissediyorum ısıyı. Telefonun arka kısmındaysa ön camı ısınıyor.. 2 yıldır şu teknolojik aletlerde hep sıkıntılı markalara yada sıkıntılı ürünlere denk geliyorum.

Birde bi sorun daha keşfettim çektiğim fotolara yakınlaştırma yapınca kalitesizleşiyor sanki....

Ayrıca sarji da iyi değil

nereden aldın?

Mediamarkt

• Arkadaşlar uzun bir zamandır g3 konusunu takip ediyorum sürekli z2 ve g3 arasında gidip geldim ve en sonunda g3 almaya karar vermiştimki bütçemi biraz daha artırıp g4 üde düşünmeye başladım.

Şimdi, zaten G3 alırsam LG garantili alacağım için tahmini 1700 ± 50 civarı vericem . G4 LG garantili 1950±50 var. o fiyatlarda z3 de var ama onu düşünmüyorum.

Sizce doğru bir karar mı verdim.

Not: yaklaşık 1 ay sonra alıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loser.

Arkadaşlar uzun bir zamandır g3 konusunu takip ediyorum sürekli z2 ve g3 arasında gidip geldim ve en sonunda g3 almaya karar vermiştimki bütçemi biraz daha artırıp g4 üde düşünmeye başladım.

Şimdi, zaten G3 alırsam LG garantili alacağım için tahmini 1700 ± 50 civarı vericem . G4 LG garantili 1950±50 var. o fiyatlarda z3 de var ama onu düşünmüyorum.

Sizce doğru bir karar mı verdim.

Not: yaklaşık 1 ay sonra alıcam.

dogru karar..tam isabet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hic bir telefonun fan boy u falan değilim yorumum yanlis anlasilmasin bastan belirteyim de :) Telefonumu değiştirmek üzereyim bende note 4 ile bu g4 inceliyorum su aralar.Yanliz dikkatimi ceken bir sey oldlu LG fransa da G4 bugun itibari ile 699 eurodan 490 Euro ya dustu.Ve bu calkantili dusus sasirtti.Bu telefonu alip sorun yasayanlar varmi aranizda arkadaşlar?
  • Arkadaşlar daha önceki mesajlarımda telefonumu servise verdiğimi ve birebir değişim olacağını belirtmiştim fakat 4 Temmuz'da verdiğim ve 7 Temmuz'da DOA değişim kararı çıkan cihazım hala gelmedi. Sizce ne zaman gelebilir, herhangi bir tahmini olan varsa bana yardım etmesi çok iyi olur. Teşekkürler.
  • benim onceki tel.G3 degisime gitmisti..yenisi 21. gunde geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bayram harçlıklarımla alacağım bu cihazı. 30 yaşına geldim nerdeyse, evli barklı adamım hanımdan harçlık dileniyorum bu telefonu almak için :)

bu arada dün teknosadaydım 1700 tl ye 12 taksitle veririz dediler, bankaların kara listesindeyim dedim. yoğusa alacaktım.

Teknosa'da peşin fiyat zaten 2.200. Peşin fiyatına 1700e vermezler. Teknosa mobil kampanyalıdır o.
  • Hepsiburadadan aldim kahverengi modelini suan kullaniyorum. Gercekten her yonuyle cok guzel kamerasi performansi ve ekrani. Pili iyi gidiyor simdilik. Sansizlik oldu ki sarj cihazi problemli cikti. Bunu servise mi goturmem gerekiyor degisim icin yoksa hepsiburada ya mi ulasmam gerekiyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KingdeviL

quote:

bayram harçlıklarımla alacağım bu cihazı. 30 yaşına geldim nerdeyse, evli barklı adamım hanımdan harçlık dileniyorum bu telefonu almak için :)

bu arada dün teknosadaydım 1700 tl ye 12 taksitle veririz dediler, bankaların kara listesindeyim dedim. yoğusa alacaktım.

Teknosa'da peşin fiyat zaten 2.200. Peşin fiyatına 1700e vermezler. Teknosa mobil kampanyalıdır o.

evet mobilli kampanya. ve mobil seçeneğini de inceledim aslında gayet uygun duruyor.
  • 5 günlük deneyimimi aktarayım...

Kamera: Kesinlikle daha iyisi olamaz. Gece gündüz ön arka farketmez her türlü mükemmel tanımını sonuna kadar hakediyor.

Pil: 3G açık, full parlaklık, bir saat oyun, gerisi whatsapp, facebook, twitter, instagram, internet 3.5 saat ekran süresi alıyorum. Gayet iyi bence...

Performans: Donma, kasma gibi bir problem yaşamadım. Performansı da gayet iyi...

Wifi: Daha önce G2 kullanıyordum ve G2 ye göre bir diş daha iyi çekiyor.

Dokunmatik: Ekranda kırılmaz cam takılı. Hiçbir şekilde algılamama gibi bir problem yaşamadım. Çift tık hiç sorun çıkarmadı.

Genel olarak verdiğim parayı sonuna kadar hakeden bir cihaz. Hiçbir şekilde pişman olmadım...

Merak ettikleriniz olursa yardımcı olmaya çalışırım. Iyi forumlar herkese...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malilion -- 14 Temmuz 2015; 0:37:01 >
  • Arkadaşlar bende bugün siyah deri model ile aranıza katılmış bulunmaktayım. Telefonu çevresindeki, ekranındaki ve sihirli tuşun oradaki koruyucuları çıkardım. Bunlardan kameranın üstünde de var mı ? Birde fotoğraf çektikten sonra görüntülemeyi galeriyle mi yoksa fotoğraflar ile mi yapayım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: malilion

5 günlük deneyimimi aktarayım...

Kamera: Kesinlikle daha iyisi olamaz. Gece gündüz ön arka farketmez her türlü mükemmel tanımını sonuna kadar hakediyor.

Pil: 3G açık, full parlaklık, bir saat oyun, gerisi whatsapp, facebook, twitter, instagram, internet 3.5 saat ekran süresi alıyorum. Gayet iyi bence...

Performans: Donma, kasma gibi bir problem yaşamadım. Performansı da gayet iyi...

Wifi: Daha önce G2 kullanıyordum ve G2 ye göre bir diş daha iyi çekiyor.

Dokunmatik: Ekranda kırılmaz cam takılı. Hiçbir şekilde algılamama gibi bir problem yaşamadım. Çift tık hiç sorun çıkarmadı.

Genel olarak verdiğim parayı sonuna kadar hakeden bir cihaz. Hiçbir şekilde pişman olmadım...

Merak ettikleriniz olursa yardımcı olmaya çalışırım. Iyi forumlar herkese...

kırılmaz camı nereden ve kaç lirau
    ya aldın dostum. ayrıca yapabilirsen ayrıntılı performans testleri yapar mısın?

• horasan87 H kullanıcısına yanıt
    Önceki sahibi direk aldığında yaptırmış. Eşi kullanamayınca ben aldım. O yüzden maalesef bilmiyorum nereden alındığını...

Ayrıntılı performans testi derken antutu ve türevlerini kastediyorsanız bence onlar saçmalık ve zaman kaybı. Önemli olan günlük kullanım bence...

• quote:

Orijinalden alıntı: malilion

Önceki sahibi direk aldığında yaptırmış. Eşi kullanamayınca ben aldım. O yüzden maalesef bilmiyorum nereden alındığını...

Ayrıntılı performans testi derken antutu ve türevlerini kastediyorsanız bence onlar saçmalık ve zaman kaybı. Önemli olan günlük kullanım bence...

ıkıncı el pıyasası ne kadar arkadasım suan kaca almıstın sen
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.