Şimdi Ara

Pasaport kaç günde çıkar?belgeleri yarına versem Cuma'ya yetişir mi???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
69.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yarına belgeler hazır..randevu tamam..teslim edilecek her şey..bir tek pasaport gerek P.tesi günnüe elime geçer mi??

En azından pasaportum olduğuna dair bir belge verirler mi geçici olarak ?????????? çok önemliii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HNY -- 29 Kasım 2011; 20:10:16 >

• Başvuru yaptıktan sonra 1 hafta içerisinde eline ulaşır benim 2 veya 3 gün sonra ulaşmıştı
  • geçici belgeyi bilemiyorum ama 4-10 iş günü hazır hale geliyor genelde 4-5 gün içinde gittiğinde alabiliyorsun
  • CUma'ya yetişirse süper olur reyizler...şu an Mardin'deyim..biometrik fotoydu harçtı falan tamam randevu da aldım..bi tek belgeleri gidip teslim etmek ve beklemek kaldı..Pazartesi en geç elimde olması lazım..Mardin'de fazla bürokrasi olmaz inşallah...bakıcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: HNY

CUma'ya yetişirse süper olur reyizler...şu an Mardin'deyim..biometrik fotoydu harçtı falan tamam randevu da aldım..bi tek belgeleri gidip teslim etmek ve beklemek kaldı..Pazartesi en geç elimde olması lazım..Mardin'de fazla bürokrasi olmaz inşallah...bakıcaz

• Üzgünüm ama biraz zor Çünkü pasaportlar Ankara'da basılıp gönderiliyor.
  • kesin gelir rahat ol ben persembe teslim ettim pazar elimdeydi
  • oha pazar günü açık mı pasaport daireleri vay beeee biz mi gidip alıyoruz eve mi geliyor kargoyla ?
  • quote:

oha pazar günü açık mı pasaport daireleri vay beeee biz mi gidip alıyoruz eve mi geliyor kargoyla ?

• Zor. Ptt kargoya güvenip de dereyi görmeden paçaları sıvama. Eskiden olsa elden teslimle aynı gün alırdın pasaportunu. Artık Ankara Gölbaşı'nda basılıp gönderiliyor.
  • 2010 yılı yazında pasaport alanlar bilir kaç aya çıktığını. Ay diyorum.
  • yuh yaa sene 2011 olmuş.. ufacık belge ..3-5güne yetişemezse gitti seyahat...
  • Biz yazın Arnavutluk'a gidecekken cuma gunu gonderdik haftaya çarşamba aldık.. Sen hesapla dostum. (Kargoyla gonderip geri yolladiklarindan uzun suruyor galiba..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Francis Underwood -- 29 Kasım 2011; 21:03:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shqiponje Madhe

Biz yazın Arnavutluk'a gidecekken cuma gunu gonderdik haftaya çarşamba aldık.. Sen hesapla dostum.

dostum , sen ve yukarıdaki arkadaş çabuk çıakrmışsınız ki bu beni umutlandırdı..üstteki diğer arkadaş ise bayağı geç almış orada da umudum kırıldı :D ben de şaşırdım..işin doğrusu sadece pasaport BELGESİ bile yeter..en azından onu verseler keşke..pasaport haftaya çıksın sorun değil..yeterki pasaportun işleme konulduğuna dair bir çıktı versinler ona bile razıyım
  • quote:

quote:

Biz yazın Arnavutluk'a gidecekken cuma gunu gonderdik haftaya çarşamba aldık.. Sen hesapla dostum.

dostum , sen ve yukarıdaki arkadaş çabuk çıakrmışsınız ki bu beni umutlandırdı..üstteki diğer arkadaş ise bayağı geç almış orada da umudum kırıldı :D ben de şaşırdım..işin doğrusu sadece pasaport BELGESİ bile yeter..en azından onu verseler keşke..pasaport haftaya çıksın sorun değil..yeterki pasaportun işleme konulduğuna dair bir çıktı versinler ona bile razıyım

Bu hukumet bu konuda cidden fail'e imza atti, eskiden 3 gunde pasaport alirken simdi bilgiler taa Ankara'ya gidiyor ve orada islem yapilip geri geliyor.. Allahtan PTT hizli bu konuda, en azindan bizde hizliydi. 2 gunde gitse, 3 gunde islem yapilsa, 2 gunde de donse.. 1 haftaya geliyor nerden baksan, insallah yetisir.. Biz de ayni korkuyu yasamistik seni anlayabiliyorum o yuzden, yetişmese 1500 liralik biletler yaniyordu gidis donus.. Aman aman

• quote:

quote:

quote:

Bu hukumet bu konuda cidden fail'e imza atti, eskiden 3 gunde pasaport alirken simdi bilgiler taa Ankara'ya gidiyor ve orada islem yapilip geri geliyor.. Allahtan PTT hizli bu konuda, en azindan bizde hizliydi. 2 gunde gitse, 3 gunde islem yapilsa, 2 gunde de donse.. 1 haftaya geliyor nerden baksan, insallah yetisir.. Biz de ayni korkuyu yasamistik seni anlayabiliyorum o yuzden, yetişmese 1500 liralik biletler yaniyordu gidis donus.. Aman aman

sorma kardeşim yaaa..eyvallah çok teşekkür ettim hayırlısı artık :) benden bilet parası çıkmicak zaten bilet hazır ama pazartesiye yetişmese olan 200 tl me olacak.. :) (biyometrik foto + pasaport parası) .. :) pasaportumla kalıcam ortada... :)

• Şahsen ben tüm işleri halledip çarşamba günü sabah evraklarla pasaport subeye verdiğim evrakları ertesi gün öğleden sonra aldım.Tabi bunun ankara gölbaşından basvurup yine aynı yerdeki pasaport dairesinden almamın öenmli bir yeri oldu..
    Gerçi şimdiye kadar 1 normal 2 si çipli olmak üzere iki pasaportumu toplamda 6 kere yurtdışına gidecem diye uzattırıp toplamda 1000 lira falan param gitmesine ragmen hiç yurtdışına gitmedim buda ayrı bir konu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: astral32

Şahsen ben tüm işleri halledip çarşamba günü sabah evraklarla pasaport subeye verdiğim evrakları ertesi gün öğleden sonra aldım.Tabi bunun ankara gölbaşından basvurup yine aynı yerdeki pasaport dairesinden almamın öenmli bir yeri oldu..
    Gerçi şimdiye kadar 1 normal 2 si çipli olmak üzere iki pasaportumu toplamda 6 kere yurtdışına gidecem diye uzattırıp toplamda 1000 lira falan param gitmesine ragmen hiç yurtdışına gitmedim buda ayrı bir konu...

dostum anlıyorum..ben de Ankara'da olsam direk Gölbaşına giderdim ama mardindeyiz şu an..o açıdan iş zora girdi.. bakalım artık :))
  • quote:

quote:

quote:

quote:

sorma kardeşim yaaa..eyvallah çok teşekkür ettim hayırlısı artık :) benden bilet parası çıkmicak zaten bilet hazır ama pazartesiye yetişmese olan 200 tl me olacak.. :) (biyometrik foto + pasaport parası) .. :) pasaportumla kalıcam ortada... :)

Hadi insallah yetisir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: astral32

Şahsen ben tüm işleri halledip çarşamba günü sabah evraklarla pasaport subeye verdiğim evrakları ertesi gün öğleden sonra aldım.Tabi bunun ankara gölbaşından basvurup yine aynı yerdeki pasaport dairesinden almamın öenmli bir yeri oldu..

dostum anlıyorum..ben de Ankara'da olsam direk Gölbaşına giderdim ama mardindeyiz şu an..o açıdan iş zora girdi.. bakalım artık :))

atla otobuse ankaraya git madem o kadar acelesi varsa...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.