Şimdi Ara

Party teklifiyle hırsızlık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: UruKai

topici acan arkadasım su baslıkta acılırmı hiç yaw olmamıs yani bu hırsızlık degildir bunu hırsızlık için yapan vardır ama bilerek yapmayanda var lutfen arkadasım lutfen forumu kirletmiyelim

Hırsızlık zaten BILEREK yapılır, bunu herkes biliodur, ama bir kez daha aynı şeyi yaparsa buda hırsızlığa girer, ayrıca ben sataşmaya çalışmıyorum, bunu sen yapıyorusn.
  • quote:

alınmama gibi bi durum ortaya koymamıs arkadas baslıkta bi genelleme var!!!! arkadasım sen gece gece satascak birini aramısın belli forum zaten bu mantıkla altust oldu mantıkta su acıklayım''onca sacama sapan konu var bi bu mu kirletir canım acayım gitsin onca seyden kirlenmedi bi benimkinden mi kirlenecek'' diye diye senin gibiler yaptı bunu!!!!!!

Ayrıca benim konumdan rahatsız olduğusan, Bak benim ilk mesajımın sağ üst tarafında "şikayet" seçeneği var ona BAS bana sataşma, eğer bu bir kirlililkse yetkili arkadaşlar eminim bunun üzerinde bir işlem yapar. Konuşacağına bunu denesene.
  • yakuza arkadasım ben sana demedim o lafı dikkatli okursan anlarsın..............
  • quote:

alınmama gibi bi durum ortaya koymamıs arkadas baslıkta bi genelleme var!!!! arkadasım sen gece gece satascak birini aramısın belli forum zaten bu mantıkla altust oldu
    Evet forum senin gibi saçma sapan beş para etmeyen sözleri sarfedenler yüzünden alt üst oldu...

quote:

mantıkta su acıklayım''onca sacama sapan konu var bi bu mu kirletir canım acayım gitsin onca seyden kirlenmedi bi benimkinden mi kirlenecek'' diye diye senin gibiler yaptı bunu!!!!!!

Benim türkçesi kıt vatandaşım. Ordaki anlam ne. " Forum onca saçma sapan konudan kirlenmioda, bundan mı kirlerlenecek" Yani "bu forum işe yaramaz o kadar konu var onlara ses çıkarmıonuz, bula bula bunu mu buldunuz kirleten." Anlayabildinmi. Yani bu konudan daha saçma konular var demek istiyorum. Ama onlara hiç sesin çıkmıyor...

• asıl senin turkcen gıt ben senin lafın uzerine sizin gibilerin izledigi yolu anlattım ben bu konu gereksiz demedim senin laf anlama gıtlıgın bunu boyle carpıtıyoo bu arada sana bi sorum var sence topici acanmı kirletir yoksa topice msj atanmı lutfen terbiyeli konus bende agzımı bozmayı bilirim ama bozmuyorum...
  • quote:

sana bi sorum var sence topici acanmı kirletir yoksa topice msj atanmı.....bu konu gereksiz demedim

Evet topici açan beş para etmez bi başlık altında açmış ise topici açan kirletir. Demek bu konu gereksiz demedin. Peki neden " forumu kirletmeyelim" lafı kullandın....

quote:

topici acan arkadasım su baslıkta acılırmı hiç yaw olmamıs yani bu hırsızlık degildir bunu hırsızlık için yapan vardır ama bilerek yapmayanda var lutfen arkadasım lutfen forumu kirletmiyelim

Bu lafı ben demedim heralde. Bir de "topici açan arkadaşım" diye başlıyorsun ama iki yüzlülük yapıp yakuza ya "sana bişey demedim" diyorsun.

quote:

asıl senin turkcen gıt ben senin lafın uzerine sizin gibilerin izledigi yolu anlattım ben senin laf anlama gıtlıgın bunu boyle carpıtıyoo

Lafının arkasında dur. Delikanlı ol. Bende senin gibilerin izlediği yolu anlattım. Benim laf kıtlığım bunu böle çarpıtmıyo. Laf kıtlığı diye birşey yoktur.

quote:

bu arada lutfen terbiyeli konus bende agzımı bozmayı bilirim ama bozmuyorum

Ben azımımı bozdum. Sen körmüsün. Sana "türkçe kıtlıın var" dedim. Bu azımı bozmak mı oluyo. Eer ölese sen de bozdun çnkü aynısını sen de bana dedin...

• ben size soliyim bi adam partysiz canavar kesioza canavarin cani azalinca o adama party teklif edin ve o zaman adam partye bisi demio kutu direk size kalio
  • quote:

yakuza arkadasım ben sana demedim o lafı dikkatli okursan anlarsın..............

Topiği açan arkadaş BEN oluyorum herhalde, biraz sen dikkatli olsan?
    Bide zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışma.
    Ben bu topiğide sataşmak için açmadım, sadece DH deki arkadaşların bu gibi durumlarla karşılaştığında biraz hazırlıklı olmaları için açtım.
    Ve Herkes bilsin ki ben bu foruma birilerine sataşmak için katılmadım, kimseyle hesaplaşmaya niyetim yok, sadece kendimi ve belkide diğer arkadaşlarımı bilgilendirmek için bu foruma katılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakuza893 -- 25 Eylül 2005, 14:13:17 >
  • ben aksemseddinin gecenin bi yarısı sana soyledigim lafa cwp vermesi uzerine ona dedimki ''sen gece gece satascak birini aramıssın heralade'' dedim ben o satascak birini aramıssın lafını aksemseddine dedim yakuzaya degil !!! bu arada ben delikanlıyım lafımın arkasındayım!!! he bi de ben forumu kirletmeyelim lafını ''hırsızlık lafına dedim'' hem aksemseddin ben yakuza arkadasıma daha en basında soyledigim bi lafa senin atlamana gerek yoktu!!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ak$emseddiN

quote:

bunu hırsızlık için yapan vardır ama bilerek yapmayanda... lutfen forumu kirletmiyelim

Hırsızlık için yapmayan alınmasın o zaman... Bilerek yapana "hırsız" diolardır heralde. Forum onca saçma sapan konudan kirlenmio bundanmı kirlenecek...

ben bu laftan sonra aksemseddine satascak birini aramısın heralde dedim yakuzaya degil!!!!!!!!!
  • bak yakuza kardes ben sana satasmak için tpic acmıssın demedim bu bir
    ben sana bi sitemimi ilettim oradan aksemseddinin atlamasına sinirim bozuldu ikii
    aksemseddini msj ına cwp olarak ''sen gece gece satascak birini aramıssın dedim bu üüççç...
    tamam mı ben lafımın arkasındayım ve benim soylediklerim bu sekil de ama sen baska yerlere cekiyon(bu aksemseddine)bu delikanlılık oluyoo dimi!!!!
    ve son olarak aksemseddin haklısın''laf gıtlıgı yoktur''bunu bende biliyorum ama ben ''laf anlama gıtlıgı'' yazdım.....
  • dun gece lamia ların orda birine parti attım o sırada adamın öldürdügü lamianın kutusunu gordum ne oldu anlamadım...
    demekki boyle bir acık varmıs.....
    iyice sacmaladılar.
    bide gecen arkadas anlattı lvl 28 de mageler toplu dts kesiyor nova atıyor bilmem ne yapıyor baya bi yuksek exp veriyordu diyor.
  • swift die bi program var yanındaki kesenin kutularını topluyo onu kullanıyo olabilir

• onu kullanmıyor
  • quote:

BUNU SEN KIME DEDIN YA? BANA DEĞILMI? FORUMU KIRLETTIĞIMI BANA DEMIŞSIN AKŞAMSEDDINI KARIŞTIRMA.
    Artık sinirlerimi iyice germeye başladın haberin olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yakuza893

Ve Herkes bilsin ki ben bu foruma birilerine sataşmak için katılmadım, kimseyle hesaplaşmaya niyetim yok, sadece kendimi ve belkide diğer arkadaşlarımı bilgilendirmek için bu foruma katılıyorum.

Tamam abi biz seni biliyoruz. Bilmeyenler düşünsün...
  • quote:

bak yakuza kardes ben sana satasmak için tpic acmıssın demedim bu bir
    ben sana bi sitemimi ilettim oradan aksemseddinin atlamasına sinirim bozuldu ikii

Evet haksızlığın olduğu yere ben de atlarım. Sana sormıyacam ne yapıp yapmayacağımı.

quote:

ve son olarak aksemseddin haklısın''laf gıtlıgı yoktur''bunu bende biliyorum ama ben ''laf anlama gıtlıgı'' yazdım.....

Ayrıca ona "gıtlık" denmez " kıtlık" denir. Türkçesiz vatandaşım benim.

quote:

aksemseddini msj ına cwp olarak ''sen gece gece satascak birini aramıssın dedim bu üüççç...
    tamam mı ben lafımın arkasındayım ve benim soylediklerim bu sekil de ama sen baska yerlere cekiyon(bu aksemseddine)

Başka yerlere çekmiyom. Orda bir söz söyledim. Uzattın sakız gibi.

quote:

bu delikanlılık oluyoo dimi!!!!

Hayır senin bu yaptığın şov yapmak oluyo. Mesaj sayını yükseltmek için, 50 tane mesaj atma. Ben sana cevap verirken bir mesaj altında cevap veriom. Amacın doluluk olsun tartışma çıksın mesaj sayın yükselsin...

• bu ne la adama bah topici amacından saptırıo tartışma çıkarıp post kasıo lafım urukai ye
  • ben tartısma cıkarmadım aksemseddin hakaret etme!!! hiç birinizle polemige girmicem bbbbbyyyyyssss!!!
    ne desem bişiler uyduruyonuz!!!!!
  • arkaşdalar bu olay benim başımada geliyor... abyss de özelikkle... gidiyorum kesiyorum ktuya tıklıyorum kaç kere açılmıyor.... ve kesin birini açtığını düşünoyrum.... Bence kesin ve kes bi hile var bu olayda herdefasındada böyle olmazki...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.