Şimdi Ara

parola korumalı flash bellek tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> USB bellek/Harici Depolama >> parola korumalı flash bellek tavsiyesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    78 Mesaj
    arkadaşlar, parola koruması olan bir flash bellek arıyorum, kendi bilgisayarıma ve başka bilgisayarlara da taktığım anda içeriğini görüntelemek için parola isteyecek, 16 veya 32 gb olabilir,
    , yani kendime özel bir bellek olmasını istiyorum my passport ultra harici harddisk mantığında çalışan.

dediğim özellikte flash bellek var mı nerden bulabilirim? tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hagiua -- 26 Nisan 2014; 12:46:19 >

|
    |
    |
    |

Windowsun kendı ozellıgı olan bitlocker var.Ama biçimlersen herseyi siliyor.)Bide cogu flash dıskın ıcınde sıfreleme programı cıkıyor.
    |
    |
    hagiua kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    INTEL I7 3630QM(2,4-3,4 GHZ) - NVIDIA GTX670M(3GB DDR5-192BIT) - KINGSTON 8GB 1600MHZ DDR3 - CORSAIR NEUTRON GTX 120GB - SEAGATE 750 GB 7200RPM 16MB CACHE - SAMSUNG FULL HD 120HZ - PANASONIC BLU-RAY DISC - HARMAN/KARDON
    (LÜTFEN BANA YORUM YAPARKEN ALINTI YAPMAYI UNUTMAYIN!)
  • Çavuş
    78 Mesaj
    hocam teşekkür ederim ama, diyelim ki anlattığınız şekilde yaptım, oldu ki windows xp olan makineye taktım şifre yine istemez heralde... internetten baya bi baktım tam da anlamadım çoğu flash belleğin içinde belli dosyalara parola uyguluyor, dediğiniz gibi yaparım yine de saolun hocam

Eger benım bılgılerım canım gıbı kıymetlı dersenız bu cıhazın baska bır altarnatıfı yok.256 bit 10 haneli sıfreleme yapabılıyorsunuz.Hiçbir driver yazılım vs gerekmıyor.Bu cihazda donanımsal şifreleme var.Cihazın içinde kucuk bır saat pılı var ve usb den sarz oluyor.Tabıkıde tahmın edebılecegınız gıbı 2-3 yıl kullanmazsanız pili bitecektır.Ama usb de 10 dk kalması sarz olması ıcın yeterlı.Ayrıca eger sıfrenızı unutursanız cıhaz cop olmuyor.Yenıden sıfre olusturabılırsınız ama cihaz kendını formatlıyor yanı butun verılerınızı sılıyor.Son olarak ozellıkle ıhtıyacı olan bellı bır kıtleye hıtap ettıgı ıcın fıyatı bıraz pahalı.
    http://www.n11.com/corsair-flash-padlock-2-cmfpla16gb-16gb-usb-bellek-sifreli-P10511922

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Headbanger_Kerry -- 28 Nisan 2014; 5:49:51 >
    |
    |
    hagiua kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    INTEL I7 3630QM(2,4-3,4 GHZ) - NVIDIA GTX670M(3GB DDR5-192BIT) - KINGSTON 8GB 1600MHZ DDR3 - CORSAIR NEUTRON GTX 120GB - SEAGATE 750 GB 7200RPM 16MB CACHE - SAMSUNG FULL HD 120HZ - PANASONIC BLU-RAY DISC - HARMAN/KARDON
    (LÜTFEN BANA YORUM YAPARKEN ALINTI YAPMAYI UNUTMAYIN!)

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
SEO
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.