Şimdi Ara

Parmağımı soydum hafıf morarmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dun bu saatlerde sol elımın ısaret parmagını soymustum, parmagım normalden uzun bır sure kanadı kanamayı durdurdum. Sabah kalktıgımda parmagımın soydugum bolgesı morarmıstı tamamen mordu kan toplandı sanırsam orda. Kamı emdım ve tukurdum 2-3 kez tendurdıyot damlattım ve yara bandı sardım. Sımdı ıse morarmaya basladı napmam gerekıyor kangren olur muyum lutfen cevap verın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bi ss at bakalim

Kanarsada duzenli olarak dil atmayi ihmal etme

Ciddi yorum: Kangren olmazsin bende kucuklugumden beri yoluyorum daha bisi olmadi

• Doktora git

• adam elma soyar gibi parmak soyuyo ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Lich King

Bi ss at bakalim

Kanarsada duzenli olarak dil atmayi ihmal etme

Ciddi yorum: Kangren olmazsin bende kucuklugumden beri yoluyorum daha bisi olmadi

Fotograf atamam teldeyım, doktora gıdıcem ama dalga konusu olmak ıstemıyorum orada. Lutfen cıddı cevaplar verın.

• Hound Dog kullanıcısına yanıt
    Doktor vs dedigine gore seninki baya ciddiye benziyor umarim birseyin yoktur

• Parmak soymak nasıl oluyori neden öyle bi şey yaptın kendine. Ayrıca doktora git utanacak bi şey yok bunda.
  • ya o kadar cıddı olmayabılme durumu da var. Bende panık atak var parmagımı kaybetme dusuncesı benı kahredıyor abartıyor da olabılırım psıkolojık olarak.

Not: bu hesabın sahıbı ben degılım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.