Şimdi Ara

parlak bir gelecek sıralamam bir bakın.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 6-7k beklerken pbgye girdim böyle bir sonuç gösteriyor. sizce de biraz iyimser değil mi? yoksa gelir mi bu şekilde?
     parlak bir gelecek sıralamam bir bakın.

• Fazla iyimser evet bende 10-12 k bekliyorum 6 k çıkıyor pbgde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • prostagma kullanıcısına yanıt
    genelde kötümser diyolar ama kendi sıralamam için de bana baya iyimser gelmişti

• teşekkürler cevaplar için.
  • başka fikri olan
  • keşke pbg gibi gelse büyük ihtimalle yığılma size vurmayacak daha çok 460-70 grubuna vuracak hocam belki böyle gelebilir
  • yukarıdaki netlerle 10k>>7k bekliyorsan bence sitede değil sende sorun car hocam .mat geo fule yakın kimya bio da mf4 için iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nope93 kullanıcısına yanıt
    görünce umutlandım şimdi inşallah böyle gelir
  • reisdicen kullanıcısına yanıt
    fizikten ve matgeonun kolay olmasından dolayı öyle bekliyorum. inşallah siz haklı çıkarsınız ne diyeyim.
    forumda puanlarımızı yazdığımızda çok kişi 460-70 aralığında yazdı bence bu kısımlar 10kden sonrası ve yığılma olması muhtemel ama bir 480 ya da 90da muhtemelen tahminler gibi gelecektir canınızı sıkmayın fizik de güzel
    teşekkür ederim. 15 gün kaldı bakalım umarım hepimiz yaparız hedeflediğimiz sıralamayı
    ben de senin gibi dusunuyorum nedense 460 470 arasi cok var fen zor olunca yine yigilma oldu gibi. kolay olunca yigilma zor olunca yigilma garip bir sinsvdi.

• beni de mf3 501 siralama da 5 binlerde gosteriyor bana da iyimser gibi geldi ama yuksek puanlarda gercekci olabilir diye dusunuyorum

• rsklnkvsbl R kullanıcısına yanıt
    bakalım nasıl çıkacak endişelenmekten iştah kalmadı hocam bende. mat bir derece zor olsaydı yine az sıkışma olurdu 5kdeki arkadaşım 38 net yapmış işlem hatasından böyle saçma sapan şeyler oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nope93 -- 3 Temmuz 2016; 18:00:31 >
    umarım hocam troller hariç umarım herkes kavuşur istediği yere
  • Ygs 3600 mat 50 gei 29 fizik 28 kim 27 biyo 26 mf4 ilk 350 gosteriyor sizce fazla iyimser degil mi beyler ?

• seninki fazla iyimser gibi gelmedi bana. daha ne yapacagin

• yapilabicek max neti yapmissin mf4 icin

• rsklnkvsbl R kullanıcısına yanıt
    Hocam benim ayarimdaki herkes mati o kadar yapmis ama ondan bana cok gercekci gelmiyor.

• kardeşim fazla saçma konuşmuyor musun ? 6 7 k gibi allah aşkına ygsne matına geona kımyana bak fizik yine millete göre iyi kafayımı yedin allah aşkına bir söle ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.