Şimdi Ara

Parkta Yiyişen Çifte Polis Baskını (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
577
Cevap
4
Favori
43.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu gözler neler gördü neler.başörtülü veya başörtüsüz hepsi sevişiyor bu bir gercek.parkta olsun acık yerlerde olsun heryerde görmüşümdür. enson evimin bina girişinde sote yerde 16 yaşlarında başörtülü kız sevişiyordu.güvenlik kamerasından gördüm.
  • Ulan buna bile mi karsisiniz yuh be. Milletin evinin icine bile giriyosunuz. artik iceri disari mi kaldi. rahat biraksin insanlar opsun sevsin birbirini. biri de hayvan miyiz demis ve 200 kusur hayvan artilamis. dostum sen heralde cinsi duygularini aldirmissin. sizler zaten coktandir duygu, insanlik gibisinden ozelliklerinizi kaybetmissiniz de fiziksel ozelliklerinize sira geldi sanirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmettr06

quote:

Orijinalden alıntı: seyyid70

Parkta Yiyişen Çifte Polis Baskını

böyle seylere alkis tutarsak bize de bu goruntuler mustahak

Şunlarıda ekle

bunlar türbanlı bacılarını,karılarını,kız arkadaşlarını erkek eli değmemiş sanıyorlar. halbuki cinsellik doğal bişey ve cinsellik olmadan insanın yaşaması mümkün değil. insanlar iran gibi baskıcı rejimlerde bile sex partileri yapıyor. istediğin kadar baskı yap engelleyemezsin. en geç 20 yaşına gelmiş bir kız yüzde yüz illaki bişeyler yaşamıştır. ne bileyim eski erkek arkadaşıyla birbirlerini boşaltmışlardır,oral sex yapmışlardır. ama illaki bişeyler yaşamışlardır. türbanlı olması veya başı açık olması bişeyi değiştirmez.sex doğal bir ihtiyaçtır.
    lakin bu islamik teröristler anlamamakta inat ediyorlar. beyinleri yıkanmış. mekanizma kilitlenmiş onlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1135B01C2 -- 21 Şubat 2017; 11:28:29 >

• Toplumsal bozunum adlı çalışma.
  • tabi herkes böyle değil ama çoğunluk birşeyler yaşıyor.
  • Normali tamamda aşırıya kaçınılmış bir durum. Zaten haklı olsalardı kaçmazlardı.
  • Çağdaş Türkiye :)
  • Favorilere ekledim

Takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızdan önce erkeğin topuklamasına yarıldım
  • Tamam insanlar mutlu olsunlar da ortalık yerde de cinsel ilişkiye girmesin. Oha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Curb

Kızdan önce erkeğin topuklamasına yarıldım

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.police

quote:

Orijinalden alıntı: mehmettr06

quote:

Orijinalden alıntı: seyyid70

böyle seylere alkis tutarsak bize de bu goruntuler mustahak

Şunlarıda ekle

bunlar türbanlı bacılarını,karılarını,kız arkadaşlarını erkek eli değmemiş sanıyorlar. halbuki cinsellik doğal bişey ve cinsellik olmadan insanın yaşaması mümkün değil. insanlar iran gibi baskıcı rejimlerde bile sex partileri yapıyor. istediğin kadar baskı yap engelleyemezsin. en geç 20 yaşına gelmiş bir kız yüzde yüz illaki bişeyler yaşamıştır. ne bileyim eski erkek arkadaşıyla birbirlerini boşaltmışlardır,oral sex yapmışlardır. ama illaki bişeyler yaşamışlardır. türbanlı olması veya başı açık olması bişeyi değiştirmez.sex doğal bir ihtiyaçtır.
    lakin bu islamik teröristler anlamamakta inat ediyorlar. beyinleri yıkanmış. mekanizma kilitlenmiş onlarda.

Berbat bir zihniyetin var. Senin gözünde her kız yollu demek ki. Evlenene kadar itinayla hiçbir şey yaşamamış kızlar illa ki var. Ben 25.5 yaşında bir erkeğim ve hiç sevgilim olmadı. Yapmayan kızlar da kesin olarak vardır. Olanlar benden uzak dursun zaten, aman. Tiksindirici.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bazılarının tenha dediği park Samsun'un en işlek mevkisi ve sağında solunda ev yok yan tarafında bir kamu kurumu olması lazım yanlış hatırlamıyorsam büyük ihtimal video oradan çekilmiş polis gelmesi bu tür olaylarda en doğrusu yaşları reşit değilse çocuk ceza alırdı reşit ise kabahat kanuna göre para cezası kesilir gönderilir

İşin ahlaki boyutu yanlış ulu orta bu tür şeylerin yapılması ahlaki değil ayrıca başka yanlışları göstererek bu yapılanı meşru göstermek daha da yanlış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: surge Voltage

ohooo. tipik 19-20 yaşındaki atarlı ergen çıktın sen. söylediklerimden gram birşey anlamamışşın gelmiş laga luga yapıyorsun burda. sen ve saz arkadaşın yallah arabistana kardeşim. az birşey konuda yazdıklarınıza baktım, fazla kurtlar vadisi seyretmişsiniz. klavyeden sallamak kolay tabi salla gitsin. bende gelmiş anadolu çomarına laf anlatmaya çalışıyorum adam yerine koyup. gülhane parkına git bu çiftten bolca bulursun. biriniz 9 mmliği taksın, birinizde kafa göz dalsın görelim. şekilsiniz ya...

Arabistana gitmeye gerek yok. TCK 225 ilgili durumu öngörüyor.

Birisi bir başkasını gördüğünde saldırır veya saldırmaz. (Saldırırsa sonucuna katlanır. Cezalandırılır.) Uygun olan polise haber vermektir.

Yanında kız arkadaşı var diye erkeği dokunulmaz ilan edemezsiniz.

Bunun yanında "... konusuna gelene kadar ... konusu konuşulur mu?" anlayışına katılmıyorum. İkiside problem ikiside çözülmeli/tartışılmalı.

Son olarak burada fikir tartışılıyor. Çıkmaza girince "19-20 yaşındaki ergen" gibi şeyler söyleyerek karşı tarafın kimliğine saldırmasanız iyi olur. Gerçi 19-20 yaşında ergen olmaz ya neyse.

• Age of Proteus A kullanıcısına yanıt
    Foruma hoşgeldin

• bazı kızlar ne yaptığının farkına varmalı.
  • götür eve rahat rahat ilişkinize girin parkta iyi cesaret:) sanırım yakalanma korkusu daha çok istekli yapıyor insanları:) ben bitek yanağından falan öpüyorum yürürken ona ragmen tuhaf bakışlarla karşılaşıyorum bazen avmde olsun yolda olsun
  • yapılan doğru bir davranış değil, kuytu köşe bir yer olsa anlarım da ....
  • Şimdi siz bunları gördünüz diyelim, ne oldu ? Ahlak yapımız mı bozuldu ? Daha mı ahlaksız olduk ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

bazı kızlar ne yaptığının farkına varmalı.

kız zaten bu eylemi tek başına yapıyor değil mi hocam? aynı işi erkek de yapıyor, erkek için sorun yok ama kız yapınca ahlaksızlık oluyor doğru mu? sığ düşünceniz için kutluyorum sizi.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.