Şimdi Ara

parka gittim heryerde öpüşenler var (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
0
Favori
17.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar edepsizliği yaymak istemem ama sokakta ufak bir öpüşürsün belki 6yıl önce lise sonda iken arkadaşla diğer kız arkadaş sınıfta yiyişiyordu en arka sırada 4lüydül genelde temefüsde oraya kadar sevişe sevişe gelir kızın götünü sıka sıka duvara dayaya dayaya yalaşa yalaşa öpüşür sevişir rahatsız olup kalkınca hoşuna gider gülerdi de o iyi ama piç arkadaşım. Sonrasında öpüşen görünce pek umursamamaya başladım bunlar ayak üstü gidiyor keza diğer arkadaşta yapıyordu yakalandı mal 😄 acaba nasıl...s

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çirkini öpmemişler. Kendini namuslu sanmış.

• babadol kullanıcısına yanıt
    Aynı örf ve adete sahip olmayabiliriz ama kendi yaşantımızı kendi sınırlarımızda yaşamalıyız.Toplum, açık alan ve herkesin yaşamı bir değil.Onların orda yiyişmesi genelin ortasındaysa yanlış,gitsin evlerde ne halt yiyorsa yesinler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • babadol kullanıcısına yanıt
    Aynı örf ve adete sahip olmayabiliriz ama kendi yaşantımızı kendi sınırlarımızda yaşamalıyız.Toplum, açık alan ve herkesin yaşamı bir değil.Onların orda yiyişmesi genelin ortasındaysa yanlış,gitsin evlerde ne halt yiyorsa yesinler

• quote:

Orijinalden alıntı: musetea

Çirkini öpmemişler. Kendini namuslu sanmış.

A.Ğ.L.A ! All Right Reserved DH. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 29 Haziran 2020; 20:44:25 >
  • Myhres7 M kullanıcısına yanıt
    Kimin nerede yiyişeceği kimseyi ilgilendirmez. Yaşamın neyi söylüyorsa onu yaparsın.

• pruvap kullanıcısına yanıt
    Bir şeyin özel olması onu görmediğiniz için öyle olmasıdır zaten, kimse kimsenin isteğine göre özelini belirlemez.

• Opusmeyecekler ne yapacaklar, esekle mi opusunler ?

• Tamam, niye cellalendiniz.😀 Herkesin kendi bileceği bişey sonuçta, aynı şeyi savunuyoruz. Ben yapmam sadece bunu belirttim.

• sizinde eline geçse bu şans balıklama atlayacağınız şeyi başkası yapınca ayıplamayın. Aynısı temiz kız istemek içinde geçerli. Sevgili yapınca ilk işiniz yatağa atmak olan kızı sonra buralarda amaaaa temiz kız kalmadı diye ağlamayın. Biraz empati yapmayı öğrenin.

• kendi hayatı yerine başkalarıyla ilgilenen eziktir

• Kucağına kız oturtamayanın, çekememezliği nerede görse tanırım.

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    2 tane başörtülü dindar ve sanırım el değmemiş kız arkadaşım oldu. 1 hafta ciddi mesafeli takılırlar. Sonrasında arabada sevişmeyi çok severler. Sokma da her şeyi yap. Mantık bu. 1 tane de dinden uzak, ilişkiye girmiş arkadaşım oldu. Daha tanıştığımız gün elimi sütyeninden içeri soktu. Yani azizim bir kızın erkek arkadaşı varsa en iyi ihtimalle her yeri okşanmıştır. Artık köy bile farketmiyor. 6 yıl köy gibi yerlerde çalıştım. Şehirlerdeki skinny jeans giyen kızlar geliyordu okula. Her kızın zaten lise boyunca sayısız flörtü oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Rick Sanchez

kendi hayatı yerine başkalarıyla ilgilenen eziktir

KRALA + 1000 benden 

• Evet senin kesin hiç hayatında kız arkadaşın olmamıştır aynı şeyleri sen başkasına yapmamışsndır.Erkek yapar Kadın yapamaz kadın uzaylı bir yaratık çünkü insan değil.🤣Arkadaşım seni mümkünse 21. Yüzyıla davet ediyorum.Bu 20. yüzyıl ve öncelerinde kalma zihniyeti terk edin artık.Bütün canlılarda cinsel dürtü vardır.Bu insan oğlunun doğasında var biriyle cinsel ilişkiye girdimi birşey olmuyor.Namus dediğinizi kavram kendi kendinize yarattığınız boş hayel ürünü.Bir insan bin kişiyle ilişkiye girer bir kişiyle evlenir sadce bu hayat herzaman böyleydi bunu inkar edemessiniz.Sizde öylesiniz başklarıda öyle insanın doğasında var bu bunu anormalmiş gibi görmeyi bırakın artık.Azıcık bilim azıcık sanat.Yobaz kafası bitsin artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: gently weeps

İyi de sanane? Milletin orasınu burası mı sen mi kontrol ediceksin? Yapan yapar yapmayan yapmaz.

Alıntıları Göster

Ben kimseye yapsın yapmasın demedim ki bana niye yükseldiniz :D Öpüşenler arkadaşın garibine gitmiş ben de bunun normal olduğu hatta insanların daha neler neler yaptığından bahsettim ve bu insanlardan biri de benim zaten.

• Veronicaa kullanıcısına yanıt

Nerden biliyorsun

• seni aralarina almiyorlar diye uzuldun mu ?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.