Şimdi Ara

parka gittim heryerde öpüşenler var (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
0
Favori
17.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EEE tabi o kadar sokağa çıkma yasağı vardı. Çiftler bunun acısını parklarda çıkarıyor. 

• Mr. Cheritto kullanıcısına yanıt
    Vay kral nerelerdesin göremiyoruz seni bayadır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: babadol

Öpüşmek özel değil ki, neden ulu orta yapılmasın?

Sana göre öyle.Sevdiğin insanla olursa özel bence.Ha duygu bağı yok diyorsan.Yine olmaz dediğim gibi bizim yetiştirilme tarzımıza uymuyor.Anormal hareketleri normalleştirmeye çalışmayın.Bu kadar geniş olmayın.

• Senin yetiştirilme tarzına uymuyorsa yapmazsın, sen istemiyorsun diye de anormal olmuyor.

• Toplu lince kalkarlar diye söyleyemem zaten, karaktersizliği savunanı da ilk kez görüyorum :D

Ramazanda su içeni dövenler bana kimbilir neler yapmaz. Öğrenmeye niyetim yok. Ayrıca sakaldan kastım, tarikatçı sakalı. Bunu da kavrayamıyorsan cevap verme daha fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Einar Solberg -- 29 Haziran 2020; 19:49:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Senin yetiştirilme tarzına uymuyorsa yapmazsın, sen istemiyorsun diye de anormal olmuyor.

Evet toplu kullanılan mekanlarda yaşadıklarınızı başkalarının görmesi çok normal.Devam bu düşünce yapısıyla. 

• Parkları kapatalım da vatandaş bizi mi mıncıklasın?

S. Demirel

• :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Einar Solberg -- 29 Haziran 2020; 19:49:16 >
  • Beni düşündüğünüz için teşekkür ederim, benim için gayet doğal bir durum.

• quote:

Beni düşündüğünüz için teşekkür ederim, benim için gayet doğal bir durum.

İleride bu durumda bir yakınını görsen pek normal karşılayacağını sanmıyorum.

• Cerade kullanıcısına yanıt
    Kimsenin çocuğu onun malı değildir, erkek çocuğu yapınca aslan oğlum, kız çocuğu yapınca öyle böyle, çocuğuna iyi aile eğitimi verirsin, ondan sonra ne yapacağını kendi bilir.

• quote:

Kimsenin çocuğu onun malı değildir, erkek çocuğu yapınca aslan oğlum, kız çocuğu yapınca öyle böyle, çocuğuna iyi aile eğitimi verirsin, ondan sonra ne yapacağını kendi bilir.

Belirli bir yaşa gelene kadar ailenin doğruyu yanlışı öğretmesi şart.Sonrası kendi tercihi.

• Neden anormal karşılayayım, benim öpüştüğüm de başkasının akrabası zaten. Herkesi tohumla yetiştirelim akrabasız olsun, rahat ederiz nasıl fikir?

• Einar Solberg kullanıcısına yanıt

sen millete görmek istemiyorum dersen o adam da sana hadi ermenistana, yunanistana der yumruğu çakar. gerçi "sakallı takkeli" adamlar sakin insanlardır onlar yapmaz ama gençler bu laflara müsamaha göstermez.

• Ben ne diyorum, ergenlik çağını bitirene kadar çok iyi ilgilenmek gerekiyor, sonra zaten kendi doğrularını belirleyecek kişiliğe sahip olurlar.

• quote:

Malı olup olmamasıyla alakası yok konuyu dağıtmayın.Hah işte ben de onu diyorum.Ahlakın erkeği-kadını olmaz.Erkek her haltı yiyor sonra iş evlenmeye gelince temiz kız istiyor.

• quote:

Neden anormal karşılayayım, benim öpüştüğüm de başkasının akrabası zaten. Herkesi tohumla yetiştirelim akrabasız olsun, rahat ederiz nasıl fikir?

Fazla genişsin.Sanırım aile kültürü almadın.

• Tabi oruç tutmayanları sopayla kovalayanlar fularlı gömlekli elitlerdi.

• quote:

Ben ne diyorum, ergenlik çağını bitirene kadar çok iyi ilgilenmek gerekiyor, sonra zaten kendi doğrularını belirleyecek kişiliğe sahip olurlar.

En azından ortak fikirlerimiz varmış 

• Leyleklerin getirdiği nesil birakinda cinselliğini tanısın, neyi kimden saklıyorsunuz. Şu Ortadoğu'nun halı ortada cinsellik konusunda, bir hata var ama kabul edemiyorsunuz.
    Her kanal aynı, kaçış pek mümkün değil, kış uykusuna yatmak gerek kaçabilmek için.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.