Şimdi Ara

Park sensörü tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Geçici bir süre(en az bir sene) kullanmak üzere toyota carina 97 model 2.0 otm bir araç aldım. Araç hayli büyük olduğu için ve bazı durumlarda eşimin kullanması gerekeceği için ekranlı ve 8 noktalı park sensörü taktırmayı düşünüyorum. Araştırmalarım sonucunda cenmax ve cyclone markalarının ürünleri öneriliyor. İnternetten alıp montaj yeri aramakla uğraşmak istemiyorum. Bahsettiğim ürünler veya muadilleri ve montaj işlemi için istanbul anadolu yakasında mekan tavsiyelerinize talibim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otosarrafı -- 15 Mart 2016; 18:33:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sıradan bişey taktırın gitsin.100 tl bişey zaten.geçen sene şubat ayında Kuzenimin arabasına 100 tl ye markası bile belli olmayan sesli ve mesafe göstergesi olan sensör taktırdık ve hala çalışıyor.

Bi sensör için bu kadar kafa yormaya gerek yok bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Bizzat kullaniyorum. Tavsiye ederim.

http://www.epttavm.com/item/3398808_modacar-cyclone-programatic-sicakli-gostergeli,ayarlanabilir-mesafe-ekranli-4-lu-park-sensoru-34f010

Sökme takma delme gerektirmeyen pratik kurulumlu bildiğin model var mı ?

• Kablosuz olanlardan alman gerek o zaman usta. Onlar da manyetik alanlardan etkileniyormus. Ki yine delme falan var. Illa tadilat yapman gerekli yani. En az tadilat olsun dersen geride sadece hoparlörlu modeli takarsin o kadar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

Sıradan bişey taktırın gitsin.100 tl bişey zaten.geçen sene şubat ayında Kuzenimin arabasına 100 tl ye markası bile belli olmayan sesli ve mesafe göstergesi olan sensör taktırdık ve hala çalışıyor.

Dediğim gibi eşim de kullanacağından yanlış alarm üretmemesi için kaliteli bişe olsun istiyorum. Bana kalsa idare ederim zaten sensörle mi doğduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Bizzat kullaniyorum. Tavsiye ederim.

http://www.epttavm.com/item/3398808_modacar-cyclone-programatic-sicakli-gostergeli,ayarlanabilir-mesafe-ekranli-4-lu-park-sensoru-34f010

Bunu alsam mesela montajı kolay mıdır? Elektronik mühendisi bir arkadaşımla kendimiz halledebilir miyiz? Ya da dışarda ne isterler montaj için takribi.

• otosarrafı kullanıcısına yanıt
    Ustam el yatkinliginiz varsa hic sorun olmaz. Elektrik bilgisi gerekli tabi biraz da. Ben arkadasimla yaptim. Ama eskiden takili vardi. Sokup oyle yaptik. Zor degil bence.

Soyle yapalim. Linki oylesine verdim ben. Urun o. Ama baska yerde daha ucuza da bulunabilir. Onu alin. Bi kurcalayin bakin. Yapamazsaniz elektrikciye yaptirirsiniz. Maksimum 50 lira alir. Almaz bile. Kaybedecek birseyiniz yok

4 sensoru de ayri ayri gosteriyor. Ayrica sicaklik gostergesi de mevcut. Arkama bakmadan sadece gostergeyle santimine kadar park ediyorum

• Dediğiniz mantıklı, alayım deneyeyim, baktım takamıyorum giderim bi elektrikçiye

• otosarrafı kullanıcısına yanıt
    Yani. En azindan biri olsun yaninda usta. Daha kolay olur. Hadi kolay gelsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ekransız sadece sesli 4 noktalı park sensörü alın. sadece arka yeterli. ekransız olanlarının kurulumu daha kolay ve daha ucuz 40-50 liraya bulmak mümkün.
  • Cenmax'ın sadece sesli sensörü var Fiorino aracımızda, bayi hediye etmişti 0 alırken. Kalan mesafeye göre kademeli ötüyor, sesi gayet yüksek. Bana çok kullanışlı geliyor, tavsiye edebilirim. Fiyatını bilmiyorum fakat çok pahalı birşey değildir, öyle olsa bayii hediye etmezdi heralde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

Sıradan bişey taktırın gitsin.100 tl bişey zaten.geçen sene şubat ayında Kuzenimin arabasına 100 tl ye markası bile belli olmayan sesli ve mesafe göstergesi olan sensör taktırdık ve hala çalışıyor.

evetya bende öyle herşeyi alırken en uç noktalarda incelerim park sensörü bozulmuştu siparişle geliyor diye sanayide 100 liralık bişey taktırdım nerdeyse bir sene olacak saat gibi çalışıyor markasını bile bilmiyorum neydi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.