Şimdi Ara

PARK sensörleri hakkında bilgi... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
62.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben bugun tatil icin geldigim giresun da toolmax marka park sensorunu 30 tl.ye taktirdim. Babamin avensiste orjinal park sensoru var yan yana bir iki deneme yaptik ben fark gormedim. Cihaz gayet saglikli algiliyor mesafeleri. Kullandikca izlenimlerimi paylasirim.
  • bende bugün mazda pickup aracıma taktım kendim yaptım montajını ama geri vitese takınca habire 50cm kaldı diyor başka birşey demiyor bu ürünü takmıştım http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?productId=otev65230&categoryId=20024952
  • cyclone maxima 4+4 taktırdım.usta ile beraber yaptık daha doğrusu yaptıklarını klavuzdan hep takip ettim bi sıkıntı yoktu. ön sensörlerde bi sıkıntı yok fakat geri viteste hiç bişey olmasa da 90cm gösterip ötüyor.cisim varken normal mesafe gösterip ötüyor. acaba diyorum boyası mı kalın oldu. ne yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erester E kullanıcısına yanıt
    Cyclon py20 (Türkçe konuşan Dijital Metrajlı) ürünü 1 yıl önce aldım gayet güzel çalışıyordu, ancak nedense M1 sensörü sürekli 30cm göstermeye başladı. Son 2 gündür diğer sensör de kafasına göre takılıyor. Ürünün sahibi olan Regi Güvenlik şirketinin müşteri hizmetlerini aradım, Karadeniz sorumlusu Adnan Bey diye birisi ile görüştüm, sorunu anlattım, ödemeli olarak sensörleri adresime parasıyla göndermesini istedim, tamam yardımcı olacam dedi ve adresimi istedi. Ben de adresimi mesaj ile attım atış o atış patladı gitti, yani Adnan efendi artık telefonlarıma bakmadı ve geri dönüşüm de yapmadı. Kime sorduysam herkes ona yönlendiriyor o da telefona bile bakmıyor. Ben bunları yaşadım sizler de yaşamak istiyorsanız buyurun alın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araştır -- 6 Aralık 2013; 22:39:59 >
  • merhaba arkadaşlar bende hepsiburada dan 50 tl ye konuşan ve monitörlü olanından aldım 40 tl ye elektirikçide taktırdım şöyle bir sorun va geri vitese takar takmaz 50 cm aracı durdur diye bağırıp duruyo bunlar hepmi böyle yoksa bir hatamı yaptık takarken bi fikri olan varmı?
  • Problemi buldum scenic1 aracının tampon yüksekliği 50 cm dek daha az olduğu için yeri engel olarak algiliyormus tamponu söküp gözlerin alt kisimlarina plastik conta takip yerleştirdim sorun çözüldü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.