Şimdi Ara

PARK sensörleri hakkında bilgi... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
62.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende Clio III aracımda kullanıyorum mesafe gösteriyor ve sesli uyarı veriyor. Gayet saglıklı Cyclone marka taktırdım ben serviste işçilik dahil 120 YTL... Ayrıca tampon rengine boyattım belli bile olmuyor..

strong84 ;

Sanmıyorum aracın standart ekranına baglasınlar yol bilgisayarını kopmle söküp yeni sistem yapmaları felan gerekebilir ayrıca yüklü para isterler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 26 Aralık 2007; 14:27:58 >
  • Bende bu aralar park sensörü arıyorum.

Tavsiye edebileceğiniz bir model var ise link atarmısınız?
  • 35 İLA 150 TL ARASINDA BİRÇOK MARKA VAR BEN 50 TL ALDIM KENDİM TAKTIM GAYET GÜZEL ÇALIŞIYOR MONTAJ İŞLEMİDE DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ KADAR ZOR DEĞİL BURSA DA OTURAN ARKADAŞLARA MONTAJ İŞLEMİ İÇİN YARDIMCI OLURUM...
  • cenmax marka (sadece arkada 4 sensorlu olan modeli) neredeyse iki yil once iscilik dahil 120-130 gibi bir rakama uskudar baglarbasi'nda bir yerde(arkadas tavsiyesi ile) taktirmistim. (faturali, 2 yil garantili)

cok memnunum tavsiye ederim. (hem urunu hem servisi)

servisin adini hatirlamiyorum, uskudar adliyesi ile BP istasyonu arasi bir yerde ana cadde ile bir sokagin kosesinde, oto ses sistemleri vs. de yapan kucuk bir dukkan, arka tarafinda garaji vardi)
  • hepsiburada.comdan 41liraya 12 ay taksitle mesafe gösteren dijital led ekranlı 4 sensörlü cihazı aldım tamponu söküp arkadaşla taktık çok güzel çalışıyor mesafeyi gösteriyor hatta sağdaki cime veya soldaki cisme nekadar mesafe kaldığını ayrı ayrı gösteriyor.
  • Merhaba,

Park sensörü alan arkadaşlar hangi markayı ve nereden aldıklarını belirtitse seviniriz. Özellikle de 41 TL'ye alan arkadaş. Ben hepsiburada.com da bahsettiği fiyata bulamadım da. Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufparlak

Merhaba,

Park sensörü alan arkadaşlar hangi markayı ve nereden aldıklarını belirtitse seviniriz. Özellikle de 41 TL'ye alan arkadaş. Ben hepsiburada.com da bahsettiği fiyata bulamadım da. Teşekkürler...

http://www.hepsiburada.com/Liste/rotacar-park-sensoru-4-sensorlu-digital-led-ekranli-bazirli/ProductDetails.aspx?productId=otrotart236&categoryId=26026
    linkini veriyorum

• Cevab için teşekkür ederim. Üründen hala memnun musunuz? Ben yeni Ford Focus HB aracıma taktırmak istiyorum. Kendim takabilir miyim? Yoksa herhangi bir elektrikçi veya oto-elektrikçisine mi taktırmam gerekir?

Teşekkürler...
  •  PARK sensörleri hakkında bilgi...
  • Cenmax ın 20 cm ye kadar mesafe göstergeli modelini yıllardır kullanıyorum ...
  • Merhaba polo için CENMAX PM-55-8 park sensörü taktırmayı düşünüyorum. 270 TL istediler montaj dahil. Dışarda 220TL en ucuz. O da montaj dahil değil. Daha ucuza yaptırabileceğim bir yer var mı? Bir de görüştüğüm kişi ön sensörler için araca bir switch koyacağını o şekilde aktif edebileceğimi söyledi. Halbuki ben ön deki sensörlerin 1. viteste aktif edilebildiğini okumuştum. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?
  • Merhaba. Ön park sensörünün elektriğini nereye bağlamak mantıklı acaba? Usta ön farları açan düğmeye bağlayalım diyor. Başka bir switch takıp aracın estetiğini bozmayalım diye düşündük? Ön sensörlerin kullanımından daha iyi sonuç alabileceğim bir bağlantı noktası var mı acaba? Elektrik almak ve ön sensörleri devreye almak için tavsiye edersiniz?
  • Park sensörüne hiç okadar para vermeye gerek yok , markasız yaklaşınca dıt dıt öten en ucuz modeli bile taktırsanız işinizi görür

Ayrıca polo gibi ufak burunlu bir arabada öne taktırmanızda gerekli olmaz çünki sensör 1 karış mesafe kalınca dur diyor , zaten bir karış farkı önde gözünüzlede algılayabilirsiniz.

Eğer ekranlı bir sistem almak istiyorsanız biraz daha para verip geri görüş kameralı, navigasyonlu,film vs oynatan cihazlarda alınabilir
  • arkadaşlar ben TOOLMAXX PARK SENSÖRÜ aldım.henüz aracıma monte etmedim inş. izin günümde yapıcam:) ister türkçe sesli, ister bip uyarısıyla yönlendirme yapıyor.güzel bişey(arkasında secim butonu var bazıları onu görmeyince türkçe ses yok zannedebiliyorlar..baya arastırdım kullanışlı kaliteli bişey.rengi siyah ama kendi aracınızın rengine boyayabiliyorsunuz belli bile olmuyor.benim arabam da beyaz bende boyayacağım.bende 5 adet fazla vardı ben de onu gittigidiyorda satışa sundum.ilgilenenlerin DİKKATİNE !!

http://urun.gittigidiyor.com/TOOLMAXX-PARK-SENSORU-LCD-EKR-TURKCE-SESLI-BIP_W0QQidZZ47285134 FİYATI DA ÇOK UYGUN

PARK sensörleri hakkında bilgi...

• arkadaşlar ben TOOLMAXX PARK SENSÖRÜ aldım.henüz aracıma monte etmedim inş. izin günümde yapıcam:) ister türkçe sesli, ister bip uyarısıyla yönlendirme yapıyor.güzel bişey(arkasında secim butonu var bazıları onu görmeyince türkçe ses yok zannedebiliyorlar..baya arastırdım kullanışlı kaliteli bişey.rengi siyah ama kendi aracınızın rengine boyayabiliyorsunuz belli bile olmuyor.benim arabam da beyaz bende boyayacağım.bende 5 adet fazla vardı ben de onu gittigidiyorda satışa sundum.ilgilenenlerin DİKKATİNE !!

http://urun.gittigidiyor.com/TOOLMAXX-PARK-SENSORU-LCD-EKR-TURKCE-SESLI-BIP_W0QQidZZ47285134 FİYATI DA ÇOK UYGUN

• Benimki de valor. Bip bip otuyor belli mesafeden sonra.
  • Serviste ücretsiz olarak taktırdım. :)
    120TL fiyat biçmişlerdi.
    Orjinal park sensörlü bir araçtan daha kötü oluyor sonradan takılmalar. Mesafe konusunda..
  • Bim toolmax alın kendiniz takın. 1aydır kullanıyorum 40cme kadar kusursuz ölçüyor. toza suya dayanıklı. Görünüşü sesi kalitesi oldukça iyi. En iyi tarafı 50TL lik fiyatı.

In BİM we trust
  • Bim'de 50-60 liraya satılan park sensörleri vardı sanırım onlardan alıp taktıran var mı hiç?
  • üstad hayırlı olsun aynı marka park sensöründen bir tane de bende var. henüz taktırmadım siz kaç liraya taktırdınız acaba?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.