Şimdi Ara

Park özürlüler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Neredeyse hiç konu açmadım şimdiye kadar, ancak bugün açma gereği hissettim. İskenderunda yaşıyorum, merkezde işim vardı park yeri arıyordum, fotoğraflardaki manzarayı görünce çok sinirim bozuldu, bizim insanımız neden sadece kendini düşünür, daha park etmeyi bile öğrenemedik, aradaki boşlukları doldurarak park etseler en az iki araç daha park edebilirdi oraya, bu manzara çoğu yerde var. Hadi burada sadece merkezde park sorunu var, ancak büyük şehirlerde çok sorun oluyor. Avm lerde bile park çizgileri dışına park ediliyor üç araçlık yere iki araç ancak park edebiliyor. Lütfen park ederken diğer araçları da düşünerek park edelim.
     Park özürlüler Park özürlüler

• Hocam bu sorun yüzünden ev değişeceğiz.2 araba var birini yakına koysam diğerini koyduğum yer 2-3 mahalle aşağı oluyor en az. Yürümek daha mantıklı bu devirde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mackrulzz -- 8 Şubat 2015; 20:19:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlara böyle yapmak gerekiyor aslında

https://www.youtube.com/watch?v=WJEOHGCo2I4
  • Yanlis kisilere kiziyorsunuz. Parkedememenizin sebebi bu kisiler degil kafasina gore yol yapan, garajsiz avm bina diktiren yonetimlerdir.

• #Jeopol Katılıyorum
  • Biri de değil hepsi aynı.Bu kadar düşüncesiz nasıl olabiliyorlar.Sanki hiç park sıkıntısı çekmiyor gibi rahat rahat koymuşlar birde
  • Özel otopark şart oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bazen iki aracın arasına park eden büyük bir araba park yerinden çıkıp oraya küçük bir araba gelince aralarda boşluklar kalıyor gayet normal. Ama elbette onun dışında yine de hiç dikkat eden yok.
  • Beyaz polonun arkasındaki araçla olan boşluğu muhtemelen bu yüzden. Ayrıca konu başlığı engelli vatandaşlar için ayrılan park yerlerini çağrıştırıyor kaba bir şekilde.
  • Ben de iskenderunda oturuyorum bence sorun park yeri olmamasi dikkat ettiysen sokaklar dar ve arabalar asiri fazla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.