Şimdi Ara

Park halindeki aracıma çarptı %100 kusuru bana verdiler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam Beyler; resimde de görüldüğü gibi, aracım park halinde ve tampon param parça. Çamurluk ucundan içe az göçük. Nasıl ben %100 kusurlu oluyorum? İtiraz etme imkanım var mı?

Park halindeki aracıma çarptı %100 kusuru bana verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sayko1933 -- 27 Şubat 2018; 17:34:34 >

• Geçmiş olsun tabiki itiraz edebilirsiniz ama kaza nasıl oldu anlatırsanız detaylı olarak size yardımcı olmaya çalışırız ben resimde sağa dönüş yapan bir araç gibi görüyorum ama tampon ortadan kırık anlayamadım detayları yazarmısınız?
  • Teşekkürler umaysigorta.

Aracım park halindeydi, beni aradılar geldim baktım tampon paramparça, çamurluk içe göçük. Sanırım tam dönenemiş, ileri geri derken tamponu parçalamış. Ben kaza tutanağına " park halindeki aracıma çarptı " diye belirttim. Kendi sigorta şirketime durumu anlattım resimleri gösterdim. Bu işleri yürüten servise de evrakları ve resimleri teslim ettim. Videosuda var. Ben kaza mahaline gelirken çekilen video. Onuda götürmüştüm ama servis onu almamış sadece resimleri almış. İtiraz durumunda videoyu gösterebilirmiyim. Park halinde her halükarda çarpan suçlu değil mi?
  • Geçmiş olsun.

Belki hata ile kusur oranları karışmıştır. Acentenize söylerseniz gereken müdahaleyi yapabilir.

Acaba park yasağı olan bir yere mi park etmiştiniz?
  • Sayko1933 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,

Park halinde iken her halükarda çarpan suçlu değil, dönüşlerde dönüşü engelleyecek şekilde park etmek kusur sebebi.

tüm kusurun %100 size verilmesi entrasan, size tavsiyem acentenize ulaşın şirketin tramer sorumlusu ile görüşüp elinizde video olduğunu ve ek beyan vermek istediğinizi iletsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacewolf

Geçmiş olsun.

Belki hata ile kusur oranları karışmıştır. Acentenize söylerseniz gereken müdahaleyi yapabilir.

Acaba park yasağı olan bir yere mi park etmiştiniz?

Park ettiğim yer ara sokak, park yasağı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damneed

Merhaba hocam,

Park halinde iken her halükarda çarpan suçlu değil, dönüşlerde dönüşü engelleyecek şekilde park etmek kusur sebebi.

tüm kusurun %100 size verilmesi entrasan, size tavsiyem acentenize ulaşın şirketin tramer sorumlusu ile görüşüp elinizde video olduğunu ve ek beyan vermek istediğinizi iletsin.

Teşekkkürler hocam, değerlendireceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sayko1933

Teşekkürler umaysigorta.

Aracım park halindeydi, beni aradılar geldim baktım tampon paramparça, çamurluk içe göçük. Sanırım tam dönenemiş, ileri geri derken tamponu parçalamış. Ben kaza tutanağına " park halindeki aracıma çarptı " diye belirttim. Kendi sigorta şirketime durumu anlattım resimleri gösterdim. Bu işleri yürüten servise de evrakları ve resimleri teslim ettim. Videosuda var. Ben kaza mahaline gelirken çekilen video. Onuda götürmüştüm ama servis onu almamış sadece resimleri almış. İtiraz durumunda videoyu gösterebilirmiyim. Park halinde her halükarda çarpan suçlu değil mi?

Acenteniz aracılığı ile sonuca itiraz edebilirsiniz özelden araç bilgilerinizi gönderebilirseniz tespit formunuzu incelemek isterim.
  • Sayko1933 kullanıcısına yanıt
    O zaman hata olmuştur hocam.
  • İtiraz 3 gün içinde yapılıyormuş. Banada haber veren olmadı. Bende benim lehime çıktı sanıyorum ve parça temin etmeye çalışıyorlar sanıyorum. Sigortacımı da aradım, o da parça temini uzun sürer demişti. ama onunda pek haberi yokmuş vaziyetten.
  • İtiraz hakkımız yokmuş. Kaza 1. ayın 31 inde oldu, 2. ayın 7 sinde de mutabakat sağlanmış. Bana haber veren olmadı. Haber verecez dediler. Parçalarınız gelince haber verecez aracınızı getireceksiniz denildi. Ama haber veren olmadı. Meğerse aleyhimize dönmüş.
  • mutabakat sağlandı derken ; bir şekilde sizin de bilgilendirilmeniz gerekmiyor mu? Bunda garip bir durum yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

mutabakat sağlandı derken ; bir şekilde sizin de bilgilendirilmeniz gerekmiyor mu? Bunda garip bir durum yok mu?

Çok garip hemde. Durum sonuçlanıyor ama bana bilgi veren yok. Sigortacıyı aradım, oda benim aramamla harekete geçiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.