Şimdi Ara

Park halinde ki aracıma sürtüldü yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar olayı anlatıyorum mevla yüksek değil ancak sinirlerim bozuldu

Park halindeki aracıma sürtüldü market çıkışı beni manav uyardı plakayı aldıklarını söyledi.Polis çağırdım olay yerine geldiler tutanak tuttular.
    Aracın plakasını sordular söyledim.Modelini rengini felan söyledim.

Ertesi gün gittim şubeden tutanağı aldım ancak tutanağa çarpıp kaçan aracın plakasını yazmamışlar.
    Şubedede sordular plakayı modeli emin misin diye de sordu polis memuru söyledim eminim deyip çıktım.Tutanağı aldım

İlçe emniyet müdürlüğüne şikayetçi olmak için gittim,adamı çağırdılar geldi, tamam şikayete göre yok ben halletçem dedi.Sonra anlaştık altı üstü 200 tl para istedim kaportacım o kadar söyledi.

Adam beni 10 gündür oyalıyor en son hakaret ettmeye başladı düşkün olduğunu bilmiyodum felan çarptığı araba 150 bin tl veya düşkün de olabilirim bu suç değil.Neyse yarın halletçem dedi zaten hiç aramıycam yoksa iş kavgaya binecek 3 e kadar bekleyip gidip direk şikayetçi olucam .

Sormak istedğim 2 soru var

Polis tutanağa palaka yazmadı ama 2 3 defa sordu plakayı aracın sahibine çarpıp kaçmaktan ceza yazılmışmıdır 400 lira bi ceza var çarpıp kaçmadan diye biliyorum detaylı bilgi verebilecek varmı

2 Şikayetçi olunca nasıl süreç işliyor. Telefon kayıtları vs verceğine dir felan var bimin önünde oldu kamera kayıtları vardır ama şahit olduğu için kamera kaydı aramadık hiç nasıl işler süreç

• Oncelikle süreçle alakalı ne yazik ki bilgim yok, umarım bilen arkadaşlar doğru yönlendirme yapar

Ama bu çarpıp kaçan, üstüne bir de artislik yapan, hakaret eden bit yavrusunun izzeti irfanini seveyim. Yüzsüz utanmaz herif ya benim sinirlerimi ziplatti.

Ugrastirabileceginiz kadar yüzyüze gelmeden ugrastirin

Böyle herifler 3 kuruşun köpeğidir, ve değerleri o kadardır
  • Oncelikle süreçle alakalı ne yazik ki bilgim yok, umarım bilen arkadaşlar doğru yönlendirme yapar

Ama bu çarpıp kaçan, üstüne bir de artislik yapan, hakaret eden bit yavrusunun izzeti irfanini seveyim. Yüzsüz utanmaz herif ya benim sinirlerimi ziplatti.

Ugrastirabileceginiz kadar yüzyüze gelmeden ugrastirin

Böyle herifler 3 kuruşun köpeğidir, ve değerleri o kadardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • direkt şikayetçi olun derim. kaskonuza bildirin direkt karşı taraftan alsın parayı yaptırın arabanızı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 31 Mart 2020; 8:27:3 >
  • Parayı almadan şikayeti geri çekmeyin parayı almak için sözde ADAM in ayağına gitmeyin ve acimayin !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polis tutanağa sadece gördüklerini veya o anda tespit ettiklerini yazar. Plakayı işin adli tarafı için istiyor.
  • polisle uğraşmayın işi uzatırsınız. yetkili servise gidin, şu plakalı araç bana çarpıp kaçmış ardından şikayetçi olmam üzerine karakola gelmiş, aracımı yaptıracağını belirtmiş ancak yaptırmamıştır diye.
    sonrası için onlar size yol gösterirler.
  • Park halindeki araca zarar vermişsin ver 200tl hallet. Ne pis adamlar var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Döve döve al ben olsam döverek alırım
  • Bu yüzden kasko. Sigorta şirketi kan alır ondan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.