Şimdi Ara

Park etme sorunu yaşayan tahta kurulari icerir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
2.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki çizgi arasina nasıl park edemiyorlar?
    Bunlar yüzünden 20 dk park yeri aradim.
    17 araç bu şekilde park etmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendi adıma konuşmak gerekirse, aracımı park ederken elimden geldiği kadar çizgilerin tam ortasına park etmeye çalışıyorum yeri geliyor 2-3 hamle yapıyorum ki yanıma park edecek adam rahat rahat aracını koysun diye. Sonra yamuk park etmiş diye arkamdan küfür etmesi. Park çizgisi yoksa da yanımdaki aracı referans alarak sürücüsünün veya yolcusunun girip çıkarken rahatsız olmayacak kadar mesafeye park ediyorum. Bu fotoğraftaki dallamaları görünce sinirlendim gene.
    Lastikleri şişlemek lazım, bakalım bir daha yapacaklar mı. Veya biraz daha masumu, silecekleri kırmak. Başka türlü anlamazlar. Bu tip insanlara ne söylersen söyle sağdan girer soldan çıkar. Bunlar vakti zamanında insanlar şehirler kurmaya başlarken "bizim mağara sıcak yav" diyen, seneler sonra hadi bi gidip bakalım deyip şehre inen ama adaptasyonunu binlerce yıl geçmesine rağmen hala tamamlayamamış homo erectus türüne mensup insansılardır.
  • park etme sorunu değil kişilik sorunu yaşayanlar bunlar. karaktersizler yani.

• Kendi adıma konuşmak gerekirse, aracımı park ederken elimden geldiği kadar çizgilerin tam ortasına park etmeye çalışıyorum yeri geliyor 2-3 hamle yapıyorum ki yanıma park edecek adam rahat rahat aracını koysun diye. Sonra yamuk park etmiş diye arkamdan küfür etmesi. Park çizgisi yoksa da yanımdaki aracı referans alarak sürücüsünün veya yolcusunun girip çıkarken rahatsız olmayacak kadar mesafeye park ediyorum. Bu fotoğraftaki dallamaları görünce sinirlendim gene.
  • sondaki audi tam combo yapmış özellikle
  • 1. Kolon dibine değil yan taraftaki kapısını açamasın diye çizgiye doğru park eden embesiller.
    2. Fotoğraftaki gibi kendini babasının özel çiftliğinde zanneden embesiller.
    Bu memleket iflah olmaz.

AVM falansa anons yaptırsaydınız.
  • arkasına park edin, bırakın o düşünsün.
  • Lastikleri şişlemek lazım, bakalım bir daha yapacaklar mı. Veya biraz daha masumu, silecekleri kırmak. Başka türlü anlamazlar. Bu tip insanlara ne söylersen söyle sağdan girer soldan çıkar. Bunlar vakti zamanında insanlar şehirler kurmaya başlarken "bizim mağara sıcak yav" diyen, seneler sonra hadi bi gidip bakalım deyip şehre inen ama adaptasyonunu binlerce yıl geçmesine rağmen hala tamamlayamamış homo erectus türüne mensup insansılardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

1. Kolon dibine değil yan taraftaki kapısını açamasın diye çizgiye doğru park eden embesiller.
    2. Fotoğraftaki gibi kendini babasının özel çiftliğinde zanneden embesiller.
    Bu memleket iflah olmaz.

AVM falansa anons yaptırsaydınız.
    Hastane hocam.
    Burası hep böyle. Gina geldi. Paylaşmak istedim. Komşularda boyle. Gelişi güzel park ediyorlar.

• Ne zaman böyle bir şey görsem bu fotoğraf geliyor, gidip sileceklerinin altına bırakacaksın sorgulayacaklar kendilerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanzoli -- 18 Mart 2019; 15:35:10 >

• Hepsi bilerek yapıyor , yanına araba girmesin diye .
  • Bu durum her tarafta var, özellikle hafta sonları çekilişle iki kişilik park yeri kazanırsanız siz de böyle park edebilirsiniz.

• Toplumun Psikolojik sıkıntıları var normal bir toplumda olmaz bunlar. Milletin şirazesi kaydı insanlar hayata yetişebilmek için kafayı yedi bir yerden sonra su kaynatıyor mecburen.
  • Ben Einstein'in beyninden çok mesela bu adamların beyninin incelenmesini isterim çünkü insanoğlu bugüne kadar evrim süreci boyunca karşılaştığı zorlukları genelde beraber yenmiştir. Sadece insan da değil

Bir kurt sürüsü düşünün en önden biri yolu açar herkes onu takip eder veya bir kuş sürüsü düşünün göç ederken V şeklinde uçar falan filan

Peki bu insanlar niye başkasını düşünmüyor ? Neden bu kadar bencil ve iğrençler ? Yani kötü duyguları uyandırmaya çalışıyorlar
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Kültürsüzlük de eğitimsizlik de ne dersen de hepsi var altında. Çocukluğumuzda ne görüyorsak büyüdüğümüzde de onu devam ettiriyoruz yani eğitim şart ama bu okul eğitimi değil nefsin ve benliğin eğitimi olması lazım. Basında sürekli kadına şiddet haberleri görüyoruz çünkü Babamızda Anamızı dövmüş onu görmüşüz bizde dövmeyi öldürmeyi bir hak görüyoruz. Ben her zaman söylüyorum toplumun büyük bir kısmının psikolojik sorunları var bunun en temel nedeni ekonomik sistemimizin berbat olması gelir dağılımının bile ölçülemeyecek kadar berbat olması, ataerkil toplum olmamız daha çocukken aşılanan yanlış dini inançlar da bunu besliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AO

Kültürsüzlük de eğitimsizlik de ne dersen de hepsi var altında. Çocukluğumuzda ne görüyorsak büyüdüğümüzde de onu devam ettiriyoruz yani eğitim şart ama bu okul eğitimi değil nefsin ve benliğin eğitimi olması lazım. Basında sürekli kadına şiddet haberleri görüyoruz çünkü Babamızda Anamızı dövmüş onu görmüşüz bizde dövmeyi öldürmeyi bir hak görüyoruz. Ben her zaman söylüyorum toplumun büyük bir kısmının psikolojik sorunları var bunun en temel nedeni ekonomik sistemimizin berbat olması gelir dağılımının bile ölçülemeyecek kadar berbat olması, ataerkil toplum olmamız daha çocukken aşılanan yanlış dini inançlar da bunu besliyor.
    Lüks bir sitede oturuyorum sayilir. Kültür desen var egitim desen var sorsan en az 4 ulke gezmislerdir ama bakiyorsun yine bu sekilde park etmis baskasinin aracinin onune birakip gitmis vs vs

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Lüks bir sitede oturuyorum sayilir. Kültür desen var egitim desen var sorsan en az 4 ulke gezmislerdir ama bakiyorsun yine bu sekilde park etmis baskasinin aracinin onune birakip gitmis vs vs

Alıntıları Göster
    Maalesef bende aynı durum var.
    En kotu meslek avukat.
    İki şerit arasına bırak park etmeyi, öyle futursuzca park ediyorlar ki, tarifi yok yani. sinir küpü oluyor insan.
    Eve geçiyorum birazdan balkondan resim çekip atayım size.
    Çıldıracaksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birgarip2019 -- 18 Mart 2019; 19:6:50 >

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

• Yazık gerçekten yukarıda paylaşılan otopark kuralı fotoğrafını asmak lazım buralara.
  • Türkiye bir tımarhanedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bellup -- 18 Mart 2019; 22:57:2 >
  • Böyle park edenlerin bir tane lastiğini indireceksin bak bakalım bir daha yapıyor mu? Lastiğe zarar verme anlamında demiyorum normal havasını indireceksin. Pompa kriko falan cebelleşsin dursun.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.