Şimdi Ara

Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.073
Cevap
7
Favori
251.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Veratti çok olgun top oynuyor bu yaşında...Hadi PSG
  • Yok Chelsea şöyle yok Mourinho var. PSG ezdi geçti resmen. Gerçi Mourinho Reyiz ne yapsın. Adamın kariyerindeki en kötü kadro bu olsa gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buralar fazla sessiz.

Chelsea 1 gol daha atsa deplasman golüyle turu alacak. Ama PSG alır turu diyorum ben.

Borussia Dortmund'a geçen yıldan alışığız da, PSG ve Atletico de Madrid yarı finalde olursa bizi son yılların en farklı yarı finali bekliyor olacak.

Düzenleme: Chelsea 2-0 yaptı. Açtım şom ağzımı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 8 Nisan 2014; 23:31:39 >
  • Çok kaçırdı Cavani. Güzel bi kontrayla bu işi bitirmesi lazım.
  • Yenilginin sebebi, turun elden kaçıp gitmesi tamamen Blanc'ın eseridir. Çelsi maalesef hak etti.

• 3-1 lik maçtada rezildiniz bu gecede rezildiniz. Chelsea'nin 2 topuda direkten döndü. Gerçekten şahane yıldızlardan oluşan çok kötü bir 'takım' sınız. Fransa liginde millete 3-5 atmaya devam
  • Bu takimin bekleri CLde yari final oynayacak seviyede degiller. Ortasahadaki 3lü bu seviye icin yeterli degil.

Düne gelirse, ortasahada ve beklerin sorunu PSGyi cok kötü etkiledi. Buna ragmen, Marquinhos degiskliği olmadi. Geriye cok fazla yaslandilar. O kadar para var, 2 senedir bek ve ortasaha almiyorlar. İlginc.
  • Konuyu devredebilecegim bir PSG'li ariyorum. pm atabilirsiniz.

• Beyler konuyu ben devraldım.
    Ancak takımın durumu hakkında güncel bilgi vermek istersek 2013-2014 sezonu biterken;

En yakın rakibimiz Monaco'nun 8 puan önünde birinciyiz.
    İbra ligde attığı 25 Şampiyonlar Liginde ise attığı 10 golle bu sezon en golcü futbolcumuz.
    Şampiyonlar Liginde çeyrek finalde 3-1 ve 2-0lık skorlarla Chelsea'ye elendik.
    Fransa Kupasında ise ikinci turda elendik.
    Son günlerde futbolcumuz Edinson Cavani ile ilgili kulüpte mutsuz olduğu özellikle Chelsea gibi kuluplerin kıskacında olduğu haberleri var.

Önümüzdeki maç 7 Mayıs Çarşamba günü Rennes ile oynayacağız.

Kulübümüz hakkındaki dedikodulara gelirsek;
    Roma'nın yükselen yıldızı Miralem Pjanic ve Barça'dan ayrılması gündemde olan Dani Alves ile ilgilendiğimiz söyleniyor.Ayrıca Pastore'yi Pjanic transferinde takas teklifi olarak kullanabilirmişiz.

• PSG prepare a £35m bid for Wayne Rooney

Rooney'e teklif yaptığımız iddiaları var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayirli olsun. Ben ilgilenemiyordum umarim siz ilgilenirsiniz konuyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacques

Hayirli olsun. Ben ilgilenemiyordum umarim siz ilgilenirsiniz konuyla.

Sağol hocam,inşallah

• PSG - Rennes maçında skor oranları: 3-0: 5.75 / 3-1: 7.50 / 4-0: 45.00

Maç 22de,ilk yarıdaki maçı 3-1 kazanmıştık deplasmanda.

• PSG XI:Sirigu-Jallet,Silva,Alex,Maxwell-Cabaye,Motta,Matuidi-Pastore,Cavani,Lavezzi

Rennes XI:Costil-Moreirra,Boye,Armand,Hountodji-Kadir,Bakayoko-Pajot,Doucoure,Ntep-Oliviera

Vurduğunuz gol olsun #lesparisiens

• Beyler en yakın rakibimiz Monaco'nun puan kaybıyla şampiyonluğumuzu ilan ediyoruz.

BAĞIRIN ULAN EN BUYUK PSG DIYE

• Ntep cok guzel gol atti. Psg uyuyor resmen cok kotu oynuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacques

Ntep cok guzel gol atti. Psg uyuyor resmen cok kotu oynuyor.

Ilk yarıyı 2-1 geride kapattık Rennes karşısında,tek golümüzü Lavezzi kaydetti.

Şampiyonluk haberinin verdiği rehavete bağlıyorum hocam,savunma, orta alan gerçekten uyuyor.

• Başlıkta ufak bi hata var. Les Champions olması lazım.
    Sondaki S eksik. Görünce söyleyeyim dedim.

Şampiyonluk hayırlı olsun bu arada. PSG'yi kimse zorlayamaz kolay kolay yıllar boyunca derken, Monaco çıktı birden. Bakalım önümüzdeki sezonlarda ikili bi rekabete dönüşebilecek mi durum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

Başlıkta ufak bi hata var. Les Champions olması lazım.
    Sondaki S eksik. Görünce söyleyeyim dedim.

Şampiyonluk hayırlı olsun bu arada. PSG'yi kimse zorlayamaz kolay kolay yıllar boyunca derken, Monaco çıktı birden. Bakalım önümüzdeki sezonlarda ikili bi rekabete dönüşebilecek mi durum...

Yazarken çok tedirgindim zaten o konuda sağolun hocam.

Rennes maçı 2-1 bitti,yenildik.Ligue 1 bizim için sıkıntı Monaconun gerek kadro gerek mental olarak bence 2 senesi var daha.Önemli olan CL.

• Paris Saint Germain, Laurent Blanc'ın sözleşmesini Haziran 2016'ya kadar uzattı.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.