Şimdi Ara

Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.073
Cevap
7
Favori
251.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Thomas Meunier “I am waiting, because lots of things will be changing, such as the coach.”

Meunier ve Di Maria, Emeryinin gidecegini dogrulamislar. Ne demistim? Emery gitti. Seyh, bir sans daha vermez. Seyh, Pocchetinoyu istiyor bu arada. Totemim insallah tutacak. Amin.

Sonra sira, Alex Sandro, Vidal ve Oblak/Allisona gelecek.
  • Di Maria büyük değişiklikler olacak derken sadece Emery'nin gideceğinden bahsetmiyor. En az 5 futbolcunuzu kaybedeceksiniz.

• Fransa-Kolombiya maci. Donatello dokturmus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

Fransa-Kolombiya maci. Donatello dokturmus.

Donatellonun Real maçı hakkında hiç konuşmadın, halbuki maçtan önce ne çok konuşuyordun

Tek bildiğin transfer onları da ordan burdan duyuyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İkinizde bende bloklusunuz. Gidin baskasina sarin.

Hayal dunyanda yasamaya devam et. Size gore, dunya Real ve Barca uzerinde donuyor. Mbappeyi Realin elinden nasil aldik. Neymari da asla alamayacaklar.

Benim aslan baskanim ve paranin kuyusu olan Katarim asla PSGmi yalnız bırakmazlar. Cok daha guclu donecegiz. Bu sene Realin muazzam hakem destegi ve hakem sikesi yeterli olmayacak.

Takima faydadan cok zarari olan, maasi fazla olanlar gidecek. Satilip para edecek yedek topcular gidecek, eksik mevkilere nokta atisi transferler yapılacak. Emery denilen hoca olmayan sahis gidecek, yerine cok saglam bir hoca gelecek. Degisiklik bu.
  • quote:

İkinizde bende bloklusunuz. Gidin baskasina sarin.

Hayal dunyanda yasamaya devam et. Size gore, dunya Real ve Barca uzerinde donuyor. Mbappeyi Realin elinden nasil aldik. Neymari da asla alamayacaklar.

Benim aslan baskanim ve paranin kuyusu olan Katarim asla PSGmi yalnız bırakmazlar. Cok daha guclu donecegiz. Bu sene Realin muazzam hakem destegi ve hakem sikesi yeterli olmayacak.

Takima faydadan cok zarari olan, maasi fazla olanlar gidecek. Satilip para edecek yedek topcular gidecek, eksik mevkilere nokta atisi transferler yapılacak. Emery denilen hoca olmayan sahis gidecek, yerine cok saglam bir hoca gelecek. Degisiklik bu.

Marca, Allegri’yi yazmış sanırım size. Uygun mu sence?

• quote:

Şu mesajı okuduktan sonra beynimde tümör çıkacak diye çok korkuyorum.

• Sana sarmak isteyen kim her konuya girip ardı ardına mesajlar yazmayı biliyorsun benim mesaj yazmaya hakkım yok mu bu konuda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mebasta

quote:

Marca, Allegri’yi yazmış sanırım size. Uygun mu sence?

Her turlu Emerydir iyidir de, Seyhim, Pocchettino reisi istiyor. Bize o cok yakisir.

Ayrica, Sikeci, haram kupali takimin gazetesi nerden bilecek bizim yeni hocayi.

• quote:

Orijinalden alıntı: İlhan.M26

quote:

Şu mesajı okuduktan sonra beynimde tümör çıkacak diye çok korkuyorum.

Olacaklari yazdım.

Bende bloklusun, o zaman benim mesajlarima cevap yazma.

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Antonio Conte'nin temsilcileriyle bir araya gelen PSG idarecileri, İtalyan teknik direktöre yıllık 10 milyon pound ücret önermeyi planlıyor. (Guardian)

PSGye cok yakin bir gazeteci, Tuchel diyor. Seyhe en yakin gazeteci, bilgim yok dedi.

Munih, hala Heynckesle devam etmek istiyormus. Tuchele biraz daha bekle demisler, Tuchel de, bekleyemem, buyuk bir takimla anlastim dedim. Alman basini da PSG diyor.

Pochettino hocam 1.tercihim, Tuchel hocam 2.tercihimdi. Pep hocam da kendisine hayran, taktikleri, sistemleri neredeyse ayni. hep kendini gelistiren, yenileyen hoca. İnsallah gelir.

Conte, Morinho gibi hocalar bize olmaz. Conte 3-5-2 hocasi, taktigi uymaz bize. Biz 4-3-3 takimiyiz. Conte 3-5-2den baska taktik bilmeyen hoca.
  • tuchel bitmiş yakışır şeyhin takımına
  • Tuchel iddaları arttı şu saatlerde. PSG yönetimi acil başarı istiyorsa ilginç seçim oldu diye düşünüyorum.
    Ayrıca bizde scout ile yönetim ile atışan adam o kadrodaki oyuncular ile gece gündüz takışmazsa iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca Tuchel Weigl'ı yazın alır Paris'e. Atın fava bekleyin alıntılarız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Weigl, PSGye istedigim topculardan birisi. Vidal gibi tecrubeli birisi bence bize daha fazla uysa da, Weigla hayir demem. 6 numara sorununu cozer.

Tuchelle ilgili hala seyhe cok yakin kaynaklar bir sey soylemedi.

Tuchel hocami severiz. Scoutla atismasinda hakli olan Tuchel hocammis bu arada. İsaki almayalim, bir sene kirada kalsin demis. Dortmund yonetimi berbat, vizyonlu, hedefi olan hoca, o yonetimle calisamaz.

İnsallah gelir, cok yakisir PSGme. Sistemi, taktigi Pep hocamla ayni. Eksikleri de tamamladik mi, onumuzde kimse duramaz.
  • PSG Pochettino'yu alsaydı keşke. Tottenham'da kıl payı kaçırdığı başarılardan sonra Fransa gibi kolay bir ligde önemli önemsiz fark etmez kupa kolleksiyonu yapmayı ve sadece ŞL'yi ciddiye almayı hak ediyor. Geçen sene şampiyon olacak performansı gösterdi, Chelsea rekor kırdı, bu sene grubu Real'in önünde lider bitirdi Juve'yi sahadan sildi, bir anda gelen gollerle elendi. Bir de iki sezon öncesi için Leicester'a şampiyonluk kaptırdı diyorlar halbuki alakası yok. Başarılar bu kadar kılpayı kaçınca hem Spurs'e hem de Pochettino'ya loser damgası yapıştı. O yüzden PSG'ye gidip önemsizde olsa yerel kupaların hepsini toplayıp kupa kolleksiyonu yapsaydı. ŞL'de de takımı her sene minimum yarı final görecek bir seviyeye inanıyordum. Neyse, Tottenham yeni stadına geçene kadar bırakmaya niyeti yoktu zaten.

Tuchel'se Arsenal'e gitseydi keşke. Arsenal UEFA'yı alsın almasın şuan enkaz halinde ve yeniden yapılanmaya ihtiyacı var. Arsenal'in alabileceği hocalar arasından bunun altından kalkabilecek tek kişi Tuchel. Bunun sıkıntısı (diğer takımlar için) Tuchel'le birlikte Arsenal de bütün kupaların ciddi favorisi haline gelir ve Premier League iyice içinden çıkılmaz olur. Bayern'i reddettikten sonra Bundesliga'dan daha kolay olan Ligue 1'e gitmesi garip geldi. Öte yandan, Bayern'i reddedip Bayern'den 10 yiyen takıma gitmesini beklemekte biraz hayalperestlik .

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

PSG Pochettino'yu alsaydı keşke. Tottenham'da kıl payı kaçırdığı başarılardan sonra Fransa gibi kolay bir ligde önemli önemsiz fark etmez kupa kolleksiyonu yapmayı ve sadece ŞL'yi ciddiye almayı hak ediyor. Geçen sene şampiyon olacak performansı gösterdi, Chelsea rekor kırdı, bu sene grubu Real'in önünde lider bitirdi Juve'yi sahadan sildi, bir anda gelen gollerle elendi. Bir de iki sezon öncesi için Leicester'a şampiyonluk kaptırdı diyorlar halbuki alakası yok. Başarılar bu kadar kılpayı kaçınca hem Spurs'e hem de Pochettino'ya loser damgası yapıştı. O yüzden PSG'ye gidip önemsizde olsa yerel kupaların hepsini toplayıp kupa kolleksiyonu yapsaydı. ŞL'de de takımı her sene minimum yarı final görecek bir seviyeye inanıyordum. Neyse, Tottenham yeni stadına geçene kadar bırakmaya niyeti yoktu zaten.

Tuchel'se Arsenal'e gitseydi keşke. Arsenal UEFA'yı alsın almasın şuan enkaz halinde ve yeniden yapılanmaya ihtiyacı var. Arsenal'in alabileceği hocalar arasından bunun altından kalkabilecek tek kişi Tuchel. Bunun sıkıntısı (diğer takımlar için) Tuchel'le birlikte Arsenal de bütün kupaların ciddi favorisi haline gelir ve Premier League iyice içinden çıkılmaz olur. Bayern'i reddettikten sonra Bundesliga'dan daha kolay olan Ligue 1'e gitmesi garip geldi. Öte yandan, Bayern'i reddedip Bayern'den 10 yiyen takıma gitmesini beklemekte biraz hayalperestlik .

Munihte kel baskan, Tucheli aylardir bekletiyormus. Tucheli aramislar gecen hafta, Tuchelde artik bekleyemem, Avrupada buyuk bir takima gidiyorum demis.

Twitterda Fransiz Munih taraftarlari kel baskana salliyor dunden beri.

Seyhin ilk tercihi Pochettinoydu. Bende totem konusu actim onun icin. Tuchel de cok saglam hoca. Morinho,Conte gibiler PSGden uzak dursun, yeterliydi benim icin.

Tabii, Pochettino hocam haketti PSGye gelmeyi. Piyasada Tuchelle birlikte en iyi 2 hocadan birisi. Hoca gibi hoca.

Daha belli olmaz, Almanlar ve PSGye yakin bir kaynak soyluyor. Seyhe yakin kaynaklar bir sey soylemiyor.

• PSG yönetimi Emery ile yolların ayrılması halinde takımın başına bir İtalyan teknik adam getirmeme kararı aldı. (RMC Sport)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuchel hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.