Şimdi Ara

Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.073
Cevap
7
Favori
251.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edinson Cavani became 1st player to score in 7 successive CL matches of his team (6 by Chamakh, Burak Yilmaz, Cristiano Ronaldo).

Kylian Mbappe's 8 UCL goals makes him a record breaker!

Bugun Alvesi begenmedim, Hoca, Meunieri 11 oynatmaya baslamali. Yacine Adliyi de ara sira 8 numarada izlemek istiyorum.
  • Bugun Uefa gencler ligi donusumlu izledim demistim, scouting yaptım.

Rafael Leao, Sporting. 9 numara 18 yasinda.

Juveye 4 tane attilar deplasmanda. Cocukta hersey var. Oyun zekasi, fizik, hiz, calim, duzgun sutlar vs.Juveye 2 gol atti, 2 tane de asist yapti.

Oliver Batista Meier Munih, sol kanat.16 yasinda.

Munih, ust uste 5 pas yapmadan, bizim zor yendigimiz Celtice 6 tane atti. 4 tanesini bu cocuk attirdi.

oyun zekasi, top teknigi, sut teknigi, calim, kivraklik hepsi var. Biraz kuvvetlenirse, sol kanadi 10-12 sene goturur.

Seyhe yakin gazeteciye mesaj attim. Malili Ndiaye, Arp ve İranli Delfiyle birlikte. Bedava alabiliyoruz. Leaonun sozlesmesi bitiyor.
    oburu 16 yasinda, profesyonel sozlesmesi yok.

Seyh, Belcikada takim alacak. Aslinda, Pep Guardiola, Nageslman gibi birini o takimin basina getireceksin, boyle gencleri de toplayacaksin. Adliler, Weahlarla birlikte.Rasenball boyle yapıyor. Salzburga topluyorlar yetenekli gencleri, en iyilerini Rasenballa aliyorlar. Upemacano, Mane, Keita hepsini onlar yetistirdi.Her sene birini PSGye aliriz. Cokta para kazanilir bu isten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 19 Ekim 2017; 7:27:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

Bugun Uefa gencler ligi donusumlu izledim demistim, scouting yaptım.

Rafael Leao, Sporting. 9 numara 18 yasinda.

Juveye 4 tane attilar deplasmanda. Cocukta hersey var. Oyun zekasi, fizik, hiz, calim, duzgun sutlar vs.Juveye 2 gol atti, 2 tane de asist yapti.

Oliver Batista Meier Munih, sol kanat.16 yasinda.

Munih, ust uste 5 pas yapmadan, bizim zor yendigimiz Celtice 6 tane atti. 4 tanesini bu cocuk attirdi.

oyun zekasi, top teknigi, sut teknigi, calim, kivraklik hepsi var. Biraz kuvvetlenirse, sol kanadi 10-12 sene goturur.

Seyhe yakin gazeteciye mesaj attim. Malili Ndiaye, Arp ve İranli Delfiyle birlikte. Bedava alabiliyoruz. Leaonun sozlesmesi bitiyor.
    oburu 16 yasinda, profesyonel sozlesmesi yok.

Seyh, Belcikada takim alacak. Aslinda, Pep Guardiola, Nageslman gibi birini o takimin basina getireceksin, boyle gencleri de toplayacaksin. Adliler, Weahlarla birlikte.Rasenball boyle yapıyor. Salzburga topluyorlar yetenekli gencleri, en iyilerini Rasenballa aliyorlar. Upemacano, Mane, Keita hepsini onlar yetistirdi.Her sene birini PSGye aliriz. Cokta para kazanilir bu isten.

Kardes sen ne iciyon ya yazmadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herzaman diyorum Fransa Ligini çok abartıyorlar PSG'yi çıkar Süper Ligden aşağı bir lig Fransa markasının ekmeğini yiyorlar
  • iyi hocan olursa 1-0
    iyi sportif direktorun olursa 2-0.
    paranin kuyusu olursa 3-0,
    buyuk baskanin olursa 4-0 onde olursun.
    Arkanda Katar gibi ulke olursa, PSG olursun.

Buyuk baskana siir yazıyorum, yakinda paylasacagim.
  • paranin kuyusu , buyuk baskan ve arkada katar gibi bir ulke olmasi ayni kategori degil mi zaten hocam

siiri bekliyorum bu arada arayi acma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mbappe yi izlerken çok zevk alıyorum. Messi ve ronaldo bıraktığında birinciyi artık tartışmsyacağız sanırım.

• De Bruyne iddialari var. gelirse iyi yedek olur. Mbappeyi forvet alip, onu sagda oynatsak, olmaz.Mbappe kanatta daha iyi.

Ortasahaya alsak, Rabiot 8 numarada sahane. 6da cocugu koreltiyoruz.

Brandt gibi topculari almamiz gerektigini dusunuyorum. Barca, Munih istiyor. Munih aldi diyorlardı gazetelerde, seyhin Munihle arasi cok iyi. Seyh isterse, vazgecerler. Draxleri alsınlar.100e Draxleri satariz. Yerine 12ye Brandti aliriz. serbest kalma bedeli, 12. 12ye Brandt kacmaz, sonra Brandti biraz sans veririz, kendini daha da gelistirir, sonra onu 100e satariz. FFP varken topcu satmakta lazim.250 harcıyoruz, fazlasini harcama diyorlar. Ne demek harcama? Paranin kuyusu var bende, niye harcamayim?

Scoutluga merak sardim. Yeni yetenekler kesfettim. Yakinda ayrintili yazacagim.
  • De bruyne iddialar ifhahaha harbi sarhos bu herif

• Bu adam niye klup kendisinimiş gibi ayrıca kendi kendine konuşuyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

De Bruyne iddialari var. gelirse iyi yedek olur. Mbappeyi forvet alip, onu sagda oynatsak, olmaz.Mbappe kanatta daha iyi.

Ortasahaya alsak, Rabiot 8 numarada sahane. 6da cocugu koreltiyoruz.

Brandt gibi topculari almamiz gerektigini dusunuyorum. Barca, Munih istiyor. Munih aldi diyorlardı gazetelerde, seyhin Munihle arasi cok iyi. Seyh isterse, vazgecerler. Draxleri alsınlar.100e Draxleri satariz. Yerine 12ye Brandti aliriz. serbest kalma bedeli, 12. 12ye Brandt kacmaz, sonra Brandti biraz sans veririz, kendini daha da gelistirir, sonra onu 100e satariz. FFP varken topcu satmakta lazim.250 harcıyoruz, fazlasini harcama diyorlar. Ne demek harcama? Paranin kuyusu var bende, niye harcamayim?

Scoutluga merak sardim. Yeni yetenekler kesfettim. Yakinda ayrintili yazacagim.

yasin adil diye bir cocuk var hocam izlerken kesfettim. bence buyuk yetenek olur. siz ne dusunuyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Bu adam niye klup kendisinimiş gibi ayrıca kendi kendine konuşuyor?

Şeyhe mail atar deme oyle

• PSG XI vs. Marseille: Areola - Meunier, Marquinhos, Silva (c), Kurzawa - Motta, Verratti, Rabiot - Mbappe, Cavani, Neymar.

Bu hafta Guedes Sevillaya karsi ne top oynamis. İspanya ligi harbiden kolay. Serie A cok zor. Bizim ligte cok fizikle alakali. ondan zor.Bundan diyorum La Liga istatistik kasilacak lig diye. bol bol rotasyon yapsan da, maclari bir sekilde kazaniyorsun. Bizde, gecen hafta Verratti ve Cavani oynamadi, zor kazandik.

Guedes, bizde kadroya giremiyordu. Ligde bir sey yapamiyordu, La Ligada her hafta sov yapıyor.
  • Fransa derbisi diye geçiyor marsilya ve PSG.

Bu maçı farkla alırız. Marsilya eski marsilya değil.
  • Abi muhteşem taktı ya marsilya
  • Le Classique

Marsilya 1-1 PSG

Neymar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 23 Ekim 2017; 15:52:35 >
  • Klasik Neymar takımını 10 kişi bıraktı

Neymar kırmızı

Marsilya net 3.golü kaçırdı 100 de yüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 22 Ekim 2017; 23:48:16 >
  • Bu mu lan şampiyonlar ligi şampiyonu olacak takım, Allah belanızı versin, son maç ve yattım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cavani muhteşem frikik ve 2-2 yenilmezlik devam ediyor marsilya o 3 e 1 kaçırdığı net pozisyona yansın.

PSG'nin maçta 1 penaltısı yendi ayrıca tarafsız gözle diyeceğim bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 23 Ekim 2017; 0:0:37 >
  • Nerede bizim Arabic Money aşığı futbol uzmanı

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.