Şimdi Ara

Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.073
Cevap
7
Favori
251.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Munihe futbol dersi verdik. eze eze yendik. Hic hayal kurmayin, bu sene kupa bizim. Buyuk Baskan fransaya hediye edecek. Real bizi en fazla zorlar, onlari da ezer geceriz. Barcayi Neymarsiz Mbappesiz Neymarli haliyle 4 tane attik.

Munih top oynamadi. golu attik, geriye cekildik, doldur bosalta donup, istatistik kastilar. Bizi tek Coman zorladı. Vitaminsize ne olduysa, basip gecti onune geleni.

Ancelottinin hoca olmadigi bir kez daha anlasildi. PSG deplsmanina oyle kadroyla cikilir mi abi. gul gul oldum. Kimmich, Alabaya yazik. Kurzawa, Neymar, Mbappe ve Alves karsisinda tek baslarina defans yaptılar. Gidip birde Rudyi yedek birakip, ayni tip 2 topcuyla baslamis. Mullerden korkusundan iyi top yapan Jamesi cikardi.

Mbappe ne top oynadı be. Donatellom benim. Messiye mesaj veriyordu adeta, 18de boyle olan daha sonralari ne olur. Messinin yarisi kadar iyi olacak topcu olamaz diyordum bir 10-20 sene, yanilacagim galba. Mbappe yaklasir. teknik, fizik, hiz, oyun zekasi desen muthis. bitiricilik. İyiki almisiz. Buyuk baskandan Allah razi olsun.Buyuk baskan dedigin boyle olur.

Munih baskanina da iyi kapak oldu. Para kupalar satin almaz diyordu cimri herif. Cevabi kendi topcusu da verdi.

Kiskanlar catlasin. O kupa bizim.

• Şimdiden buraya yazıyorum sene sonunda alıntılarım.

Yav he he.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun aslanlarima. dun beni mest ettiler. ne top oynadik be. Donatello resital sundu resital. Ronaldo 33 oldu, Messinin surada 2 senesi kaldi en fazla. Neymarla Mbappeyle futbolu domine edecegiz.

Cavani de dun cok iyi oynadi. Suareze Lewaya falan bin basar. Cavani bir kere santrafor. Rakip savunmayi dagitiyor. Sonunda yanliz kalmiyor ilerde. Mbappe ve Neymarla destekleniyor.

2 sene kalir, sonra Belotti, Werner yakisir bize.

Arsenalin 2 forvetini topla, 1 tane Cavani etmez.

Kiskananlar catlasin.
  • yazmayi unuttum. dun bizim Munihle uefa genclik ligi macimiz vardi. gencler sampiyonlar ligi.

1-1 berabere kaldik. Weahla Diabyle Munihi ezdik. Kalecileri kurtardi. Hoffmann miydi,cok iyi kaleci. Herseyi kurtardi cocuk.

Munihte forvet disinda bir sey yok. Evinayi cok ovuyordu psg hesaplari. guclu, hizli da, top ve sut teknigi vasat. Munihte 9 numarayi begendim. Wintzheimer. saglam 9 numara. cok guclu. al veri iyi, teknigi iyi.

Munihte super star kumasi olan kimse yokken bizde yacine adli ve weah var. Yacine adli. bu ismi bir yere not edin. Bu cocuk yeni Rabiot. Bir 8 numara daha geliyor.
  • Neymar, Cavani, Mbappe
    Rabiot Verratti.

Bu 5liden iyi hucum 5lisi olan var mi?

Ben bosuna Rabiot ve Verratti, 32-33luk Modric dede ve yan pas geri pastan baska sey yapmayan agir Krosstan daha iyi demiyorum.Bizimkiler daha iyi basip, daha iyi de savunma yapıyor.Casemiro onlarin aciklarini kapatmasi, her mac dagilirlar. bizimkiler on libero kadar top kapiyor. en az onlar kadar da iyi pas, top yapiyorlar.Rabiotu Emery 8e aldigindan beridir sahane top oynuyor. Cocugu 6 numarada koreltiyordu.

Barcada MSN varken ortasaha yoktu, savunma yoktu. Ortasaha kaldirmiyordu. Bizde, ortasahada var, savunmada var abi.

hayal kurmayin. kimse bize rakip olamaz artik. Real, hakem destegiyle, rakipsiz ortami degerlendirdi. Ronaldo seneye 34 olacak. modric 33-34. benim topcularim 26, 19 olacak. Cavaninin yerini doldurmak kolay. Werner, Belotti var. sol beke Alex Sandro geliyor seneye.

Messi La Masia, Xavi La Masia, İniesta La masia. Messi gibisi bir daha gelmez, xavi iniesta gibisi de 20-30 senede bir gelir. Benim altyapim daha iyi artik. Rabiot cikiyor, Nkunku cikiyor, Yacine Adli cikiyor, Weah cikiyor. Paraninda kuyusu var. sinirsiz para. Barca messi biraktiktan sonra birdaha bu seviyelerinin yarisina cikamaz. Real daha iyi yonetiliyor, onlarda bizi en fazla birazcık zorlarlar. Onlardan korkum, lobileri ve hakem destekleri. Hakem ve o lobiyle 1-0 onde basliyorlar.Munihliler eski kafali, futboldan anlamiyorlar. lobileri yok.Nagelsmani getirirlerse, bir ihtimal zorlarlar onlarda bizi. Mancistir bitti. M.City Peple bizi zorlayabilir. lakin onlarda bizdeki kadar para yok. gelecek 3-4 senenin parasini 2 senede harcadılar. Juventusta, Milan ve İnterden sonra rakipsiz diil. orada guc daha 3e esit olarak dagilir.

Buyuk baskan eksik yerlere de, seviye atlatan topcular aldi mi, rakipsizligimiz daha da artacak. İnsallah.

Cavani ve Neymar, basina uydurduklari seyler icin epey salladılar. Emeryide bizi cekemiyorlar, bizden korkuyorlar dedi.

Kiskananlar catlasin. daha bugunler fragman. kupalar sirayla geldiginde asil film baslayacak. Forza PSG.

• İlk yarı PSG 5 - 1 Bordeaux. Ancelotti'nin dediği doğru PSG çok güçlü.
  • ilk yarıdan 5 ne ya nasıl elencek bu takım cl de
  • PSG bu sene çok güçlü. Devrilmesi çok zor. Geçen sene barcelona hakem vs şikesiyle yendi. Ama bu sene durdurulamaz oldu.
  • Psg adam gibi bir ön libero alırsa gerçekten CL'yi alması benim için sürpriz olmaz . O bölge için adaylarım sırasıyla :

1-Fabinho
    2-Weigl
    3-Jorginho
    4-Vidal ( Alınamaz gerçi :D )

Gerçekten tek eksiği bir önlibero ya şu kadronun , muazzam bir derinliğe sahip PSG , para sağolsun . :D
  • mac cok erken bitti. 5ten sonra rolantiye aldik. Bu tarz maclarda Yacine Adli, Nkunku oynasa, daha iyi olur. onlari kazanmaya calisiriz en azindan.

Hocam takimi tanıdıktan sonra beni kanser etmeyi birakti. Birde, su cocuklara az az sure verse, kendisine hayran olacagim.

Cavaniyi biz kac sene kotu kullandik. İbrahimovic yuzunden boyle santraforu kanatta harcadık. Gecen senede iyi besleyemedik, cok yanliz kaldi. Mbappe ve Neymarin gelisi asil ona yaradi. Bugun penaltiyida Neymara verdi. Helal olsun. Neymara saygi gostersin, canimi yesin. Neymarin altin top olayi var. Biraz Neymara calismayi hakediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Penaltıyı bu sefer Neymar atmış

Cavani 1 milyon euroyu kabul mü etti yoksa?
  • kobe_ceza kullanıcısına yanıt
    Fabinho'nun ismi geçiyor genelde... Şimdi bunlar gidip Sporting'den William Carvalho'yu ya da Porto'dan Danilo'yu alır bak beklerim ben

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Di maria niye oynamiyor ya

• quote:

Orijinalden alıntı: PolisBey

Di maria niye oynamiyor ya

Yer mi var kardeş? Neymar - Cavani - Mbappe oynuyor. Hangisini keseceksin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis

quote:

Neymar sol acik mpabbe sag acik oynar.Kanatlarada draxler ile di mariayi koyarsin

• quote:

quote:

quote:

Neymar sol acik mpabbe sag acik oynar.Kanatlarada draxler ile di mariayi koyarsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Mebasta

quote:

quote:

quote:

Peste işe yariyor ama

• Millet Kimyasal madde kullanıp foruma giriyor. 32 yaşındaki futbolcu için dede diyor. Ne manyak insanlar var ya

• quote:

quote:

quote:

Radja bile gelse 1 cm ile yapamaz o takim
  • 4-3-3'ün orta üçlüsünün soluna koyulsa bence iyi iş yapar Rabiot yerine.
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.