Şimdi Ara

Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.073
Cevap
7
Favori
251.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: QualityDommage

quote:

Orijinalden alıntı: District7

1 kelime fransızca bilmezsin, kültürlerini bilmezsin, hasbel kadar Paris'e gitsen muhtemelen sallanmazsın ama burda 1.çoğul şahıs komik komik konular; ha desteklersin ayrı da böyle sahiplenmek falan komik haha

Yeni gördüm. Gsl de okudum Pariste yaşadım bi dönem. Psg liyim. Fakat PSG li olmak için bütün bunları yapmış olmaya gerek yok. Nasılki birçok kişi Nba izliyor takip ediyor USA de yaşamamasına rağmen bu da öyle.

Alıntı yaptığınız mesajimdan bir sonraki mesajımı okursanız..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son haberler Mbappenin PSGyi tercih ettigi yonunde.PSG dusmani siteler dahi bunu soyluyor. Monacoyla gorusmeler baslayacak. Oblak iddialari da var. 100 milyonluk fesih bedelini odeyecegiz heralde.

quote:

During decades and decades, Real, Barca, Valencia, Atletico, Villareal and many others had tons and tons of debts. Those debts allow spanish clubs to buy best players and build their history. It was no limit.

Then those debts were erased by spanish justice court in the beginning of 2000's and spanish banks and tax authority accepted to lose money for political reasons. Justice accepted some frauds especially for Real.

With the financial crisis and the huge impact in Spain, spanish parliament decided to stop those bullshit. But spanish clubs have still enormous debts (2015 figures) :
    - Valencia 466 millions €
    - FC Barcelona 494 millions €
    - Real Madrid 602 millions €

Don't try to rewrite History...

Barca forumunda PSGli uye tarafından yapilan tespitler. Katar sermayesi Barca para akitinca sorun yok. İspanya hukumeti, bankalari Reali destekleyince sorun yok. Katar PSGyi destekleyince oynamiyorum diyorlar. Daha fragmani izlediniz. Buyuk baskan, vefakar PSG taraftarina daha ne yildizlar transfer edecek.

Bu forumda ara sira trolledim, dalga da gectim. Yalan yok. Lakin, Realli uyeler gibi, Turkiyedeki takimim basarisiz olunca, yabanci takim desteklemedim. Hep PSGli hep GSli hep Barcaliydim. Oscar varkende Okocha varken de Neymar Messi varkende. Drogba varken de Pino varkende. Bazi arkadaslar, futbol uzerinden ego tatmini yapmayi seviyor, buda beni rahatsız etti.Bunu belirttim. Ondan sonra soylediklerim adminlerden birinin hosuna gitmemis olacak ki, beni havadan sudan sebeplerle kac kez banladi. Tek kelime etmedim. Muhattap olmadım. Digerleri, kac tane yan hesap alip, neler soylediler, yine muhattap olmadım.Bu konuyu burada bitiriyorum, onlar benim konuma yazmasin, bende onlarin konularina. yan hesaplariyla da tabiii. eger uzatmak istiyorlarsa, adres, telefon versinler, dertleri neyse goruselim halledelim. Bu kadar alttan aldim yeter. Liselilerle ugrasamam. Dedigim gibi, dertleri varsa, adres ve telleri ozel mesajla gondersinler, goruselim.

Alintilara tek tek cevap verme durumum yok. Hangi birine cevap veriyim. PSG forumunda 100den fazla. Barca forumunda 52. burada 2 katindan fazla.

Kloppla tartistim. O konuda tamamen haksizdim. Onu da soyleyim. Biz ozelestiri yapmasini da biliriz.

• PSG, Mbappe transferi konusunda Monaco ile 180 milyon euro karşılığında anlaştı. Ufak pürüzlerin hallolması halinde transfer bitecek (Marca)
  • oha mbappede gelirse ffp ne olucak baya adam satması gerekiyor psg'nin matuidi draxler jese falan hepsini satmalı
  • Mbappe nerde oynuyacak ki

Neymar solda sağda cavani mi olacak

Cavani kanat olduğu zaman skora fazla katkı sağlamıyor

• Arkadaşlar konuya tam anlamıyla vakıf olmadığım için, sizlere danışmak istedim. Elbet hakkıyla bilen ve güzelce açıklayacak dostlar vardır.

FFP şartları gereğince takımlar sattığından fazla harcama yapamaz deniyor. Ayrıca kulüp başkanlarının kulübe cebinden para yatırması yasaklanmış.

Ek olarak iş adamlarının direkt cepten para vererek yada sponsor olarak transfer yapmaları da yasaklanmış. (Ferit Şahenk Moussa Sow gibi)

PSG 5-6 sene önce şuanki maddi durumunda değildi. Sadece yayın gelirleriyle alakalı olsa, 6 sene önce de bu kadar para harcayabilecek durumda olması gerekmez miydi?

Keza Fransa ligindeki diğer takımlara bakıyoruz. Şuan çoğunun harcaması 50.000.000 € geçmiyor. Hatta bazıları 10.000.000 € civarında.

Çoğu kulüp gelir gider durumunda karda.

PSG Neymar için 222.000.000 € para ödedi. Ek olarak 100.000.000 € imza parası ödeneceği söylentileri var.
    Bunun yanı sıra yıllık ücreti ortada. Dünyanın en çok kazanan futbolcusu oldu.

Şimdi Mbappe söylentileri çıktı. Kulübü 180.000.000 € istiyor. Sanırım o da alınacak. Toplamda 400.000.000 € para harcamış olacak kulüp. Transfer geliri ise 17.000.000 €

Bu işin bir sırrı mı var bilmediğim ? Bunca kulüp tehlike ile karşı karşıyaken, ceza almış ve alıyorken PSG nasıl bu kadar rahat harcama yapabiliyor ? Ve en ufak uyarı bile almadan yoluna devam edebiliyor ?

Aynı durum Manchester City içinde geçerli. Bilen aydınlatsın lütfen.

• Neymar garip bir pozisyonda oynuyor.8.5 gibi bir şey olmuş adam.

Verratti çok düşmüş oyundan topla zor buluşuyor.
  • Gole bak puhahahaha adam kaleciye pas atayım derken tam köşeyi nişanladı.
  • neymar atti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ikinci yari cok begendim ben hucum hattini.. neymar cok rahat, ona hafif bi lig :)

Cavani zaten en sevdigim topcudur, tarzi yeter reisin.. neymarla cok iyi anlasirlar

Veratti ve di maria nin biraz sonuk kalmalarinin nedeni bence rakip takim

Fazla zorlanmadan sadece forvet hattinda 3 oyuncunun yetebilecegi macti, orta sahaya gerek bile duymadilar

Ama sampiyonlar liginde en kotu yari finale yururler :))

• Cavani ve Neymar cok iyi ikili olur

Veratti bence abartilmus bir balon cok sakatlaniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali Lukunku

Arkadaşlar konuya tam anlamıyla vakıf olmadığım için, sizlere danışmak istedim. Elbet hakkıyla bilen ve güzelce açıklayacak dostlar vardır.

FFP şartları gereğince takımlar sattığından fazla harcama yapamaz deniyor. Ayrıca kulüp başkanlarının kulübe cebinden para yatırması yasaklanmış.

Ek olarak iş adamlarının direkt cepten para vererek yada sponsor olarak transfer yapmaları da yasaklanmış. (Ferit Şahenk Moussa Sow gibi)

PSG 5-6 sene önce şuanki maddi durumunda değildi. Sadece yayın gelirleriyle alakalı olsa, 6 sene önce de bu kadar para harcayabilecek durumda olması gerekmez miydi?

Keza Fransa ligindeki diğer takımlara bakıyoruz. Şuan çoğunun harcaması 50.000.000 € geçmiyor. Hatta bazıları 10.000.000 € civarında.

Çoğu kulüp gelir gider durumunda karda.

PSG Neymar için 222.000.000 € para ödedi. Ek olarak 100.000.000 € imza parası ödeneceği söylentileri var.
    Bunun yanı sıra yıllık ücreti ortada. Dünyanın en çok kazanan futbolcusu oldu.

Şimdi Mbappe söylentileri çıktı. Kulübü 180.000.000 € istiyor. Sanırım o da alınacak. Toplamda 400.000.000 € para harcamış olacak kulüp. Transfer geliri ise 17.000.000 €

Bu işin bir sırrı mı var bilmediğim ? Bunca kulüp tehlike ile karşı karşıyaken, ceza almış ve alıyorken PSG nasıl bu kadar rahat harcama yapabiliyor ? Ve en ufak uyarı bile almadan yoluna devam edebiliyor ?

Aynı durum Manchester City içinde geçerli. Bilen aydınlatsın lütfen.

Man City UEFA dan ceza almisti. Cezasi bitti

City para harcayabilir Ingiliz takimlari para basiyor Yeni Tv yayin gelirlerinden

Ligden dusen takim 150 milyon euro aliyor

CITY NIN TV GELIRLERINDEN NE KADAR ALDIGINI SEN DUSUN ARTIK

• İlk maçta adam maçın yıldızı seçilmiş neymar psgye seviye atlatacak hatta şl yi bile aldırtabilir diyorum da kimse inanmıyor

• Neymar ne yaptı öyle ya , bildiğin takıma level atlatmış daha ilk maçtan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 14 Ağustos 2017; 18:42:7 >
  • Mbappe, Fabinho, Oblak gelsin, bir de sol bek gelsin. Bu Kurzawanin hali dun neydi oyle.

Neymarim da cok bireysel takildi, boyle olunca, ortasaha az pasif kaldi, boyle olmaz Neymarim. lakin Cavaniyle uyumu guzeldi. Cavani, Neymarin Benzemasi olur demistim.

https://twitter.com/Jon_LeGossip/status/897010080226455552
    https://twitter.com/Jon_LeGossip/status/897015646222995456

Fabinho
    Verratti Rabiot.

23, 24, 22 yaslari. Marquinhos 23, Meunier 25, Neymar 25. Oblak ve Mbappe de gelirse, 24 ve 18 onlarda. İskelet kadro. Dunyanin en iyi altyapisi ve sinirsiz transfer butcesini de hesaba katinca, tum kupalara talibiz, gelecek PSGnin.

Kimse PSGyle yarisamaz. Borclanmadan, topcu satmadan 100, en fazla 150 harcarlar bir senede.harcayanda Milan, M.City gibi harcar. Milan, M.City bu sene o kadar para harcadı, gelecegin takimini kurdular. gelecek yillarda o borclari odeyecekler.

Aynisini Barca yapacakti, yapmadilar. O kadroya yama yapılarak olmaz. 2 sene sonra kac topcu, 32yi bitirecek. Onlarin yerini 1 milyar harcasan dolduramazsin.

Dembeleyi alip solda oynatacaklar. Solda olmaz Dembele. Dembeleyi Barcada oynatmazlar. Dortmundtaki kadar rahat calim atacak mi? Atamaz. Attirmazlar. En iyisi Draxler. 100 yeter. Mautidiyi 20-25e almak varken gidip, Paulinhoya 40 verdiler.

• Mbapbeye bile gerek yok neymar bu sene olmadı bi dahaki sene altıntopu da alır psg ye şl yi de aldırtır zamanı gelince alıntılarım neymar için 220 çok değil hele bu piyasada hiç değil.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Neymar 2 gol 2 assist

• Alın neymar altıntopu alacak diyordum o dalga geçenelre gelsin yılın golü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi instance -- 21 Ağustos 2017; 0:29:5 >

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.