Şimdi Ara

Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.073
Cevap
7
Favori
251.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vin Laden

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

Ne dediysek o.

PSG Roma'nın genç savunmacısı Marquinhos'u 32M € +3M € bonuslar karşılığında transfer etti.

bu arkadaş ne yaptı da nasıl bir sezon geçirdi ki bu kadar büyük paralar ödendi

Romada çook büyük çıkış yaptı . Varane-Nastasic-Marquinhos şuan avrupada geleceği parlak defans oyuncularından.

Ayrıca : Arsenal transfere son 10 yılda 232M £ harcarken PSG ise son 2 içinde 240M £ harcadı..

• @sporx: PSG başkanı Al Khelaifi: "Eğer Barcelona Thiago Silva'nın fesih bedelini öder bizden alırsa ben de Messi'ninkini öderim..."

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Finansal fair-play olayini nasil aşacak peki PSG?

• quote:

Orijinalden alıntı: GooodJob

@sporx: PSG başkanı Al Khelaifi: "Eğer Barcelona Thiago Silva'nın fesih bedelini öder bizden alırsa ben de Messi'ninkini öderim..."

Çıldırdı bunlar City'den daha zenginler heralde.
  • quote:

@sporx: PSG başkanı Al Khelaifi: "Eğer Barcelona Thiago Silva'nın fesih bedelini öder bizden alırsa ben de Messi'ninkini öderim..."

Tiago Silva Barçaya gider ama Messi PSG ye gelmez orayı unuttu sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

quote:

Manchester Cityden daha zengin bir klup yok

• Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU

Pes'te ortalığı dağıtıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lgnazzio

quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

quote:

Manchester Cityden daha zengin bir klup yok

PSG daha zengin gibi bir imaj veriyor su anda.

• Ibra 10 numara nasıl oynasın :) Top dağıtımını Ibranın yaptıgını düşünemiyorum bile :) Valla onu bunu bilmem de ileride kim oynicak cok merak ediyorum :) İbra-Cavani-Lucas-Lavezzi-Pastore :) Bakalım kim yedek kalıcak. Hepsinin aynı anda oyniyabileceği bir 11 düşünemiyorum...
  • Ufak bir arastırmayla herseyi ogrenebilirsiniz hocam . Ama PSG nin suanda daha zengin bir imaj verdigi dogru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aleksandar Kolarov -- 18 Temmuz 2013; 18:57:36 >
  • Bunu anlamamiz mumkun degil ki. İkisinin de sahibi cok zengin. Onemli olan hangisinin daha cok para ayiracagi. Benim yukarida demek istedigim ise PSG'nin bu sezonki bende biraktigi imaj.

• O kadrodaki her oyuncu yedek bekler ibra beklemez. İlk 11 e ibrayı kafadan yazın sonra çevresinde takım oluşturun.

• Cavani çok önemli transfer açıkçası çok iyi bir golcü bence Ibra onun gerisinde kalacaktır gol sıralamasında ileriyi de düşünürsek Cavani 26 yaşında Ibra daha kaç sen futbol oynayacak o yüzden önemli adım kanatlarda Lavezzi Lucas bence City'den Monaco'dan başarılı olacaktır takım.
  • quote:

Finansal fair-play olayini nasil aşacak peki PSG?

şöyle söylim kendi kendilerine sponsor olucaklar , yani kulübün sahibi kendisine ait olan bi şirketle kulübe sponsor olucak

@bu arada dünyanın en zengin kulübü ya real madrid ya manchester united he sahipleri kim daha zengin derseniz bilmiyorum ama kulüp açısından bakarsak öyle gerçi manchester ın sahibi de dünyanın sayılı zenginlerindendi sanırım keza daha bunun abramovichi falanda var :D
  • Paris, Silvalı, Sakholu ve Alexli defans hattına 35m € karşılığında Roma'dan Marquinhos'uda eklemiş. Para var huzur var.
  • Paris Saint Germain, Chelsea'nin defans oyuncusu David Luiz için 40 milyon euroluk teklif yapacak. (Le10Sport)

Uçmaya devam...

• Marquinhos, Silva, Alex, Sakho. Bence hiç gerek yok Luiz'e. Mourinho'nunda Luizi bırakıcağını zannetmiyorum. PSG için DMC, MC ve sağ bek transferi daha gerekli diye düşünüyorum. Jallet ve Van der Wiel, çok daha iyileri alınabilir. Van der Wiel genç ama, ne olduğu belli değil. Bu sene PSG bu kadroyla en az yarı final yapar gibi geliyor. Gerçi bu sene o kadar fazla iyi takım var ki, ne olacağı hiç belli olmaz :)
  • yaz qeqe yaz.
  • Mübarek şu baştaki kadroyu değiştir artık
  • David Luiz'i alamazlar çünkü Mourinho Rooney takasında adı geçen Mata ve Luiz idi ve 2 oyuncunun altını çizerek o takasta bunlar yoktu dedi.

Özetle bırakmaz mou
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.