Şimdi Ara

Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.073
Cevap
7
Favori
251.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rabiotun henriqueyle arasi kotu. tuchel hocayla da kotulesiyor. istedigi maas ve annesi biktirdi. tek seyh sozlesme yenilemek icin israrciydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

psg dusmani lequipenin haberi. onlarda ispanyollardan farkli diiller. seyh gecen hafta basin toplantisina almadi diye yalan haber yapiyorlar.

Alıntıları Göster
    cok komik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

rabiotun henriqueyle arasi kotu. tuchel hocayla da kotulesiyor. istedigi maas ve annesi biktirdi. tek seyh sozlesme yenilemek icin israrciydi.
    tuchel psg ye nasıl bir sistemle oyun oynatıyor taktiklerinin analizi nedir? merak ediyorum da
  • quote:

hep psgyi yipratma amacli yalan haber yapiyorlar.

Alıntıları Göster
    Şeyh işini bilir abi en doğrusunu yapmış.

• mbapin transfer degeri 200m olmus transfermarktta. dunyanin en degerli oyuncusu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rabiot'u kaybetmenize ramak kalmış hayırlı olsun
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    barcanın parası bitti
  • Diaby ne gol atmış öyle

• 1-eskiden bende azicik trolleyip dalga geciyordum. lakin o zamanlar geride kaldi. benim tek amacim kaliteli futbol tartismasi yapmak.

2-klopp, furiosa,spiderman. benimle muhattap olmayin diye size kac kez soyledim. rahatsiz etmeyin beni. gecen ay, olmayan mesajdan iki kez ceza aldim.sonra furiosa bana bir sey soyledi. bende aynisini ona soyledim. ondanda 4 gun ceza aldim. furuosaya ceza yok tabii. destek cezayi kaldirdi. nerden bilecektim kloppun admin arkadaslarina bana ceza verdirdigini. benimle ne derdi varsa. surekli tahrik etme, eski mesajlarimi bulma, admin arkadaslarina yok yere ceza verdirme vs.

3-rabiota gelirsem, henrique olayi acikladi. rabiotun anlastigini, sonra hep yeni istekleri oldugunu. altyapidan cikmasi nedeniyle bunu ondan beklemediklerini soyleyip kadro disi birakildi.rabiot bosman olacak. soylemem o ki, psgnin topcusu olmayacak.psgnin topcusunu alacak guc yok.psgnin istemedigi. di mariayi vs alabilirler.

dedigim gibi, bu uyeler benimle muhattap olmasinlar. ucude bende bloklu.beni rahatsiz etmesinler.

• ligue 1 baskani, yurt disi yayin haklari icin beinin verdigi paranin az oldugundan sikayet etti. beinle gorusme halindelermis.ozelikle beinin yayinci kurulus oldugu yerlerde paranin artmasini istiyormus.1-2 haftada sonuclanir demis.

fransa liginde dunyanin en iyi topcularindan ikisi oldugunu soyleyip, ligin cazibeli oldugundan bahsetmis. ligi psgnin domine etmesiyle ilgili olarak obur liglerde de durum ayni demis. almanya munih, italya juve, ispanya barca orneklerini vererek.

• Rabiot için bu kadar karmaşa yaratılmasına bile gerek yok, zamanında bana karşı çıkmıştın ama orta klasman topçudan farklı değil.Çok abartıldığını düşünmüştüm ne zamandan beri ki PSG de olayı kavramış elinde tutmak için pek birşey yapmamış.@Mbappe7
  • https://totalfootballanalysis.com/head-coach-analysis/tuchel-psg-ligue-1-tactical-analysis

hocam kusura bakma, alintini yeni gordum. umarim bu yardimci olur. epey detayli.

munih
    https://totalfootballanalysis.com/head-coach-analysis/bayern-munich-niko-kovac-bundesliga-tactical-analysis

juve
    https://totalfootballanalysis.com/player-analysis/cristiano-ronaldo-juventus-tactical-analysis-2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 21 Aralık 2018; 2:8:47 >

• Weigl için kira + 20M opsiyon deniliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • le parisien kaynak. insallah dortmund kabul eder. weigle fazla para verilmez. bu sene kotu top oynadi. tuchel hoca eski haline geri dondurur diye istiyorum bende.tabii cok ucuz olursa birde.

• https://twitter.com/thefootballwr8r/status/1075324252499439616?s=21

Doğru mudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: Blaize

https://twitter.com/thefootballwr8r/status/1075324252499439616?s=21

Doğru mudur?
    rabiotla ilgili her sey dogru. hatta eksik anlatilmis. bir onceki sozlesme yenilenmesinden once de tottenham, milan vs cogu takima teklif etti annesi rabiotu psgden daha iyi sartlar ve daha fazla para alabilmek icin.

• quote:

rabiotla ilgili her sey dogru. hatta eksik anlatilmis. bir onceki sozlesme yenilenmesinden once de tottenham, milan vs cogu takima teklif etti annesi rabiotu psgden daha iyi sartlar ve daha fazla para alabilmek icin.

Alıntıları Göster
    ana kuzusu rabiot, insan böyle yaşamaya utanır baya patolojik bir durum
  • Komedi bi durum, profesyonellik 0 ben olsam şutlarım direk takımdan

• overmars, de ligt ve de jonga 3 takim cok yakin demis. biri barcaymis. oburleri kim acaba?

munih olsa hernandezi istiyorlar. ortasahalari dolu. bence onlarin sanchesi 11e monte etmeleri daha mantikli.

m.city olsa de jongu istiyorlar. aouari istiyorlar. ilk 11e 6 alacaklar. stones var. de ligti ne yapacaklar?

biz olsak de ligti ne yapacagiz.

juve olsa lideri bonucci. rugani var. de ligte 80i hayatta vermezler.

barcada zaten 11 oynayamazlar pique ve busquets varken.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blaize

Komedi bi durum, profesyonellik 0 ben olsam şutlarım direk takımdan
    henriquenin soyledigine gore, barca ve annesi cok onceden anlasmis. kadin, rabiotun transfer listesine konmasina emir vermis. rabiotu yonetiyor ya psgyi de yonetecegini zannetmis. gecen yaz.barcada transferin bitimine saatler kala cok komik bir teklif yapmis.

henriqueyi kendilerinden nefret ettirmisler.

seyh bunun acisini barcadan kotu cikarir. verrattiyi ayartmaya kalktilar, neymari aldi.

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.