Şimdi Ara

Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BoJack Horseman Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.072
Cevap
7
Favori
250.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://twitter.com/KMbappe/status/1071813979088056320?s=19

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bu arkadaşa nobel ödülünü versinler bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    1-bu ne perhiz bu ne lahana tursusu.neymar ve mbappeyi defansa yardim etmiyorlar. sorumsuz diye yerin dibine sokuyorsun. sonra kendi takimina istiyorsun. cok komiksin.

2-psgnin daha iyi takim kurmak icin realin 500une mi ihtiyaci var? yok.

3-neymar ve mbappe iki tane elmas. sponsor, ligin yayin haklarinin satimi, lisans haklari, forma satisi derken psg zaten simdiden psg ikisinin kaymagini yiyerek guzel para kazandi.kazanmaya da devam edecek

4-ikisine 500. ispanyol basinini okumayi azalt. onlarin hayal mahsulu haberlerini okuyup inanmaya baslamissin.neymar ve mbappe 500? hic gulecegim yoktu. psgye ilk senede yarisindan fazla para kazandirdi ikisi.biz niye 10 kazanacagimiz topculari 1e satalim? enayi miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 10 Aralık 2018; 15:47:27 >

• neymar garibanlari buldu acimiyor.

• bernat reis o nasil defans yapmak. o adama o kadar hareket alani verilir mi?

neymarin golu sahaneydi. mbappede cok iyiydi. grubu lider bitirdik. mac mac bakiyorum. sirada 2.tur var.

• Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU

Orta saha ve defans hala istenilen seviyede değil. Özellikle baskı anında ileriye top çıkartmakta zorlanıyorlar, Neymar geriye gelip ince paslarla topu ileri sürüyor. Buna bir çözüm lazım. İyi oynuyorlar mı, oynuyorlar. Ama, beklenti büyük.
  • ic camasiri sponsorumuz parachute oldu.psg temali ozel ic camasirlari da cikacakmis.

• son 16daki rakibimiz m.united.

• Eşleşmeye ne diyorsun hocam?
  • Psg şamarlar manu yu

• seyh, l'equipeyi basin toplantisina aldirmamis.sen psg dusmanligi yaparsan adama boyle haddini bildirirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 17 Aralık 2018; 16:46:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

seyh, l'equipeyi basin toplantisina aldirmamis.sen psg dusmanligi yaparsan adama boyle haddini bildirirler.
    Olay nedir ki hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Olay nedir ki hocam?

Alıntıları Göster
    hep psgyi yipratma amacli yalan haber yapiyorlar.

• m.united kolay rakip gibi gorunebilir lakin sl farkli arena. ligden cok farkli. mesela juveyi yendiler.

tuchel hoca dogru kadro ve taktikle takimi sahaya sursun, topcularimiz sonuna kadar savassin. benim icin yeterli. nereye kadar gittigimizi goruruz.

• tokatlar gecerssiniz mutevazi olmaya gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

m.united kolay rakip gibi gorunebilir lakin sl farkli arena. ligden cok farkli. mesela juveyi yendiler.

tuchel hoca dogru kadro ve taktikle takimi sahaya sursun, topcularimiz sonuna kadar savassin. benim icin yeterli. nereye kadar gittigimizi goruruz.
    tuchel psg ye nasıl bir sistemle oyun oynatıyor taktiklerinin analizi nedir? merak ediyorum da
  • PSG Sportif Direktörü Henrique: "Adrien Rabiot, yeni sözleşme imzalamayacağını ve sezon sonunda serbest kalmak istediğini bana söyledi. Durum çok açık. Sezonun kalanında yedek kulübesinde olacak.

PSG SD Henrique: "Rabiot informed me that he would not sign a new contract & that he wanted to leave the club for free at the end of the season (end of his contract). For the player there will be a very clear consequence: he will remain on the bench for an indefinite period."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeQiu -- 17 Aralık 2018; 23:46:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

PSG Sportif Direktörü Henrique: "Adrien Rabiot, yeni sözleşme imzalamayacağını ve sezon sonunda serbest kalmak istediğini bana söyledi. Durum çok açık. Sezonun kalanında yedek kulübesinde olacak.

PSG SD Henrique: "Rabiot informed me that he would not sign a new contract & that he wanted to leave the club for free at the end of the season (end of his contract). For the player there will be a very clear consequence: he will remain on the bench for an indefinite period."
    Kaynak?
    Çöp İspanyol gazetelerinden biri diildir inşallah. Şeyh Thiago'yu alacak diye yenilemedi sözleşmesini. Rabiot da kovulmadım istifa ediyorum derdinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 17 Aralık 2018; 23:50:7 >
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    kaynak fransızlar hocam bu sefer ispanyollar 3 ay önce söyledi zaten fransızlar olaya yeni uyanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: YeQiu

kaynak fransızlar hocam bu sefer ispanyollar 3 ay önce söyledi zaten fransızlar olaya yeni uyanıyor
    psg dusmani lequipenin haberi. onlarda ispanyollardan farkli diiller. seyh gecen hafta basin toplantisina almadi diye yalan haber yapiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 17 Aralık 2018; 23:58:1 >
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.