Şimdi Ara

Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.073
Cevap
7
Favori
251.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Psg'nin kalesinde kaleci yok ki maç kazanabilsin,kalede kaleci bile olmayan birini koymuşlar gelen top gol oldu,Real madrid 10 kere gelse demek ki skor daha farklı olacaktı,Birde real madrid gibi bir takıma karşı dün kurulmuş bir takım 3 forvet ve orta sahası kırılgan bir 11 ile çıkıyorsa o takımın hocasının tudor'dan farkı yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertua35_35 -- 15 Şubat 2018; 17:43:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

Şu Psg'nin başında abartısız fatih terim ve ya her hangi bir Türk hoca olsa şu maç en kötü berabere biterdi,Psg 3 forvetle çıkıyor tamam taktiği öyle ama real madrid gibi bir dünya devi ile maç yapıyorsun,dün kurulan bir takım real madridi küçümseyip 3 forvet ve kaleci bile olmayan areola ile maça başlıyor ise adamlar zaten kupa alma amacında değildir,güzel futbol izleyelim,nasıl olsa zenginiz diye bakıyorlardır işe.
    500 milyon dolar üstü kadroda şu areola denen adam oynuyorsa Psg'de muslerayı geçtim,eray işçan rahatlıkla oynar,gol olmayacak pozisyonları gol yaptırdı areola tebrik etmek lazım,psg de oynamak için bir yerden torpili mi var acaba.Bir Psg'nin kaleci areola birde mancester city'nin kalecisi eder ikisi de tam fiyasko.
    Birde Neymardan söz etmek istiyorum,bir takım sana 220 milyon euro gibi bir para verip transfer etmiş,sanki hazırlık maçında gibi oynuyorsun,gidip gereksiz sarı kart görüyorsun.

3 forvet çıkmayacak da ne yapacak? Artık büyük takımların hepsi 3 forvet oynuyor. Cavani Neymar Mbappe hiçbiri yedek oturamaz. Defsana da geldiler ayrıca takıldığınız şey diziliş ise. Sorun orta sahasındaydı PSG'nin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Donna.

quote:

Şu Psg'nin başında abartısız fatih terim ve ya her hangi bir Türk hoca olsa şu maç en kötü berabere biterdi,Psg 3 forvetle çıkıyor tamam taktiği öyle ama real madrid gibi bir dünya devi ile maç yapıyorsun,dün kurulan bir takım real madridi küçümseyip 3 forvet ve kaleci bile olmayan areola ile maça başlıyor ise adamlar zaten kupa alma amacında değildir,güzel futbol izleyelim,nasıl olsa zenginiz diye bakıyorlardır işe.
    500 milyon dolar üstü kadroda şu areola denen adam oynuyorsa Psg'de muslerayı geçtim,eray işçan rahatlıkla oynar,gol olmayacak pozisyonları gol yaptırdı areola tebrik etmek lazım,psg de oynamak için bir yerden torpili mi var acaba.Bir Psg'nin kaleci areola birde mancester city'nin kalecisi eder ikisi de tam fiyasko.
    Birde Neymardan söz etmek istiyorum,bir takım sana 220 milyon euro gibi bir para verip transfer etmiş,sanki hazırlık maçında gibi oynuyorsun,gidip gereksiz sarı kart görüyorsun.

3 forvet çıkmayacak da ne yapacak? Artık büyük takımların hepsi 3 forvet oynuyor. Cavani Neymar Mbappe hiçbiri yedek oturamaz. Defsana da geldiler ayrıca takıldığınız şey diziliş ise. Sorun orta sahasındaydı PSG'nin.

Oynadığın takım real madrid,Deplasmanda oynursun kaleci bile olmayan kaleci ile maça çıkıyorsun,orta sahan kırılgan fizik gücü yüksek değil,tekniğin iyi olabilir karşında toulouse yok yürüyerek tekniğin ile maç alasın.Psg nin hocası unai emery dün takımını tanımadığını bir kez daha gösterdi.Yedek oturtamaz ne demek yahu,20 yaşında oyuncuyu yedek oturtamayan hoca gitsin sevilla'da çalışmaya devam etsin.
    Psg'nin amacı güzel futbol izletelim ise hakkını vermek lazım bunu en iyi şekilde yapıyorlar,ama kupa almak ise böyle almaları çok zor.Bir kere Rakibi tanımadan maça çıkıyorsun,saygı duymuyorsun,saygı duymazsan cezayı ağır keserler.Psg yine iyi kurtardı,real madrid ceza sahası dışında şut denese bu maç daha farklı olurdu.

• http://www.sofoot.com/xavi-a-madrid-le-psg-a-joue-comme-le-barca-452757.html

Xavi reisin analizleri. PSG balonu patladı diyenler okusun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 18 Şubat 2018; 15:4:11 >
  • Hocanin hatasi, Lo Celsoyla baslamak. Bu seviyede yeterli tecrubesi yoktu. sonra, Meunieri oyunu alip, Cavaniyi cikarmak.

Topu biz oynadık, 7-8 dakikada 2 gol yedik. Burada oyunu rolantiye almamak hocani hatasi.

PSGye hakem katliami yapilmasi, Seyhin ve Katarin hatasi.

Vidal gibi bir 6 numaraya ihtiyacimiz var. savasci, sertlik katacak.

Vidal
    Verratti Rabiot yapmak zorundayiz.

Munih, Goretzka icin satacak, insallah aliriz. Diarrayla, Mottayla idare dahi edemiyoruz.Alex Sandroyla birlikte Oblak, Donnarummadan biri de sart oglu sart.

Oblak
    Alves Marquinhos Kimpembe Alex Sandro
    Vidal
    Verratti Rabiot
    Mbappe Cavani Neymar.
  • Uefa, Rabiot itiramizi reddetmis. Bu kadar tarafli olmayin. Hakem yardimlariyla verdiginiz kupalar bir yerlerden cikar insallah.

Buyuk baskan ve Katar, bu durumu cozmeli. Biz o kadar yatirim yapip, para harcayacagiz, birileri hakemlerle isi bitirecek. Ne guzel dunya.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Donna.

quote:

Oynadığın takım real madrid,Deplasmanda oynursun kaleci bile olmayan kaleci ile maça çıkıyorsun,orta sahan kırılgan fizik gücü yüksek değil,tekniğin iyi olabilir karşında toulouse yok yürüyerek tekniğin ile maç alasın.Psg nin hocası unai emery dün takımını tanımadığını bir kez daha gösterdi.Yedek oturtamaz ne demek yahu,20 yaşında oyuncuyu yedek oturtamayan hoca gitsin sevilla'da çalışmaya devam etsin.
    Psg'nin amacı güzel futbol izletelim ise hakkını vermek lazım bunu en iyi şekilde yapıyorlar,ama kupa almak ise böyle almaları çok zor.Bir kere Rakibi tanımadan maça çıkıyorsun,saygı duymuyorsun,saygı duymazsan cezayı ağır keserler.Psg yine iyi kurtardı,real madrid ceza sahası dışında şut denese bu maç daha farklı olurdu.

Oynatacak topcu mu var? Trapp, sevgilisiyle gununu gun ediyor.Cok iyi kaleciydi, kendini alemlere verdi. Takimda 6 numara yok. Motta sakat. Diarranin ne oldugu belli diil.

FFP denen sacmalik var. Transfer yapamiyoruz.

• Neymar'ın ayak burkuldu oyundan çıktı Psg değişiklik haklarını tamamladığından maç sonuna kadar 10 kişi oynamak zorunda.
  • Neymar bizim maçı kaçırabilir %30 olan şansınız %10'a kadar düştü. Umarım bizim maçta oynar. Hiçbir zaman eksik rakibi yenmemizi sevmiyorum. En iyi kadronuzla gelip öyle kaybedin ki biz de tatmin olalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Neymar bizim maçı kaçırabilir %30 olan şansınız %10'a kadar düştü. Umarım bizim maçta oynar. Hiçbir zaman eksik rakibi yenmemizi sevmiyorum. En iyi kadronuzla gelip öyle kaybedin ki biz de tatmin olalım.

Bayern'i 3-0 yenmiş takımın şansı %60 idi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhafız. kullanıcısına yanıt
    Futbolcuların teknik direktörü istemediği en kötü zamanında olan Bayern'i 3-0 yenmek mi %60 şans yapıyor? Ayrıca o maçta Bayern sadece şanssızdı tıpkı bizim Tottenham ile olan 2.maçta şanssız olduğumuz gibi. Heynckes'in Bayern'i ile 2 maça çıksalar 6-0 ya da 6-1 skorla turu verirler.
  • Paris Saint-Germain'de korkulan oldu. Marsilya maçında sakatlanan Neymar 3-4 hafta sahalardan uzak kalacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suni buyuk takım psg... Araplar bırakınca ınsallah kume dusersınız
  • Umarım Dünya Kupası'na yetişir. PSG'yi salla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Umarım Dünya Kupası'na yetişir. PSG'yi salla.

Soralabilir miyim PSGyi niye salliyoruz? abi, Ben ne kadar uzgunum haberin var mi? Emerye bir sey yazmamak icin foruma kac gundur girmiyorum sinirden. kan agliyorum resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 1 Mart 2018; 11:53:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalavar

Suni buyuk takım psg... Araplar bırakınca ınsallah kume dusersınız

Real, İspanyol hukumeti ve bankalari
    Chealse Abramovich
    M.City B.A.E.
    PSG Katar

Hepsi ayni da, benim anlamadigim tek nefret edilen takim niye PSG? Ayrica, Katarin her ulkede yatirimi var, para akitiyorlar. Futbola da cok para akitiyorlar, eskiden Barcaya, simdi Munihe para akitiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

quote:

Chealse Abramovich
    M.City B.A.E.
    PSG Katar

Hepsi ayni da, benim anlamadigim tek nefret edilen takim niye PSG? Ayrica, Katarin her ulkede yatirimi var, para akitiyorlar. Futbola da cok para akitiyorlar, eskiden Barcaya, simdi Munihe para akitiyorlar.

İğrenc bır ulkenın takımı ılk basta
    İğrenc Bir stad
    İğrenç bir isim
    Neymar falan mango gıbı adamlar...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

quote:

Chealse Abramovich
    M.City B.A.E.
    PSG Katar

İğrenc bır ulkenın takımı ılk basta
    İğrenc Bir stad
    İğrenç bir isim
    Neymar falan mango gıbı adamlar...

Nefret edebilirsiniz, ona bir sey demem de, yukarıdaki soyledigim orneklere suni takim demeyip, yanlizca PSGye soylemeniz cok komik.

• Mbappe sakatlanmasın bari. Onu da oynatmış Emery dünkü maçta. Hangi takım daha çok sakat verecek maça kadar merak ediyorum.
  • kalavar kullanıcısına yanıt
    Mango nedir ya
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.