Şimdi Ara

Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU (222. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.073
Cevap
7
Favori
251.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

muazzam transfer. ozellikle 50 ye olmasi. atm neden oyle bir enayilik yapmis acaba. her neyse, bu transfer psg icin kilit olabilir. parteyin dinamikligi 4 ofansif oyuncuyla oynamaya musaade edebilir. partey verratti di maria mbappe neymar icardi. di maria bizdeki son sezonundaki kadar enerjik olsa psgde cok can yakardi psg. ama simdi bu duzenle, hem di maria dede hem defansa gelmeyen neymar ile defansif zaafiyet yaratabilir

Alıntıları Göster
    Parteyi begenmeme ragmen, sanki Tonali gibi pasor 6 alip, Verrattiyi rahatlatip, 4-3-3te devam etmek sanki bizim icin daha iyi olurdu.Gueye isimizi goruyor.Parteyle 2si fazlasiyla luks olurdu.Birisi DM, digeri yardimci ortasaha olarak oynar.Yaraticilik ve pas kalitesinde Verrattiye bagimli olmamiz degismez.

Gueye
    Tonali Verratti yapsak, orta 3lu daha dengeli olur.

Atletico, Griezmann ve Hernandezin fesih bedellerini dusuk tuttuguna da pisman olmustu.Heralde, piyasanin kisa surede bu hale gelecegini beklemiyorlardi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk yarı sıralaması. En azından takımlar birbiriyle oynamış olur.

• Takimlarin sadece yayin gelirinden 243 milyon kaybi var.Tribun geliri,urun satisi,sponsorluk geliri vs. hic bahsetmiyorum.ispanyada devlet her zaman, Barca ve Reale yardim ediyor.Bir kez de olsa bu Fransada da olmali ve ligi iptal edenler, takimlarin zararini da karsilamali.

• Kdb, Citynin cezasi inmezse ayrilabilecegini ima etmis.

Gueye Verratti
    Kdb

Gueye
    Kdb Verratti guzel olurdu.

Tam bir firsat transferi.City, o kadar sansli takim ki, Ffp cezalari Korona donemine denk geldi.Yoksa, Tuchel hoca, Kdbyi kacirmazdi.

Leonardo, listesine Ndidiyi de eklemis.Listenin tepesinde olmasi gereken isim, listede bile yok.Listede Bakayoko bile var, Laimer gibi dunyanin en iyi, en komple DMsi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 3 Mayıs 2020; 2:25:16 >
  • Ligi keyfinden mi bitirdiler ne boş yorum.

• Emery hocam, Neymarin Messi ve Ronaldodan sonra en iyi topcu oldugunu soylemis.Buna katilmiyorum.Fit ve sadece futbolu dusunen bir Neymar, yaraticiligi ve bireysel yetenegiyle buyuk maclara etki yonunden dunyanin en iyisi.Messi dede, artik 33 yasinda.Artik, La Ligada zayif takimlara istatistik kasip, 100 milyonu cebe atmaktan baska bir ise yaramiyor.33 yasinda, Neymar ve Mbappenin toplamindan fazla para kazaniyor.Emery hocama tavsiyem, gecmiste yasamamak lazim.

• M. City kulübünün cezası kalkmazsa yıldız oyuncularının ayrılacağını düşünüyorum .

Sane nin gideceğini düşünüyorum KDB , Bernardo Silva , Gabriel Jesus vs

Psg nin yerinde olsam Di Maria 32 oldu yerine B.Silva yı düşünürdüm çok mu sıkıştı oyun at iç orta sahaya verratti - B. Silva - Gueye/ Partey gayet iyi orta saha .

• quote:

Orijinalden alıntı: K.ComanFCB

M. City kulübünün cezası kalkmazsa yıldız oyuncularının ayrılacağını düşünüyorum .

Sane nin gideceğini düşünüyorum KDB , Bernardo Silva , Gabriel Jesus vs

Psg nin yerinde olsam Di Maria 32 oldu yerine B.Silva yı düşünürdüm çok mu sıkıştı oyun at iç orta sahaya verratti - B. Silva - Gueye/ Partey gayet iyi orta saha .
    Bernardo, Di Maria yerine nokta atisi olurdu da, Koronadan sonra, 100 milyonluk topcu alacagimizi sanmam.135 civari nakit var, onunla da zararimizi gideririz.Telles,DM(Partey,Ndidi vs), bir sag bekle transferi kapatiriz gibi.

Korona bizi cok kotu zamanda yakaladi.Tam Ffp bitti, 250-300 harcayacakken, gecen seneyle benzer bir transfer donemi daha olacak.

• Barca, Bernatla ilgileniyor.Listelerinde Kurzawa da var.
    15 milyona Bernati alacaklarmis.

Bernat, top 5 sol bekten birisi.Psgde cok mutlu ve sozlesme yenileyecek.Tellesle ilgilenmemiz, Bernati elden cikaracagimizi Barcaya dusundurmus olabilir.Lakin, biz Tellesi Kurzawa yerine istiyoruz.

• Tagliafico onerisini reddettik.ilk tercih Telles.Meunierin de ayrilmasi kesinlesti.Mayis ayindayiz, kulub 2 senedir sozlesme yenilemek istemiyor.Meunierse, hala kalmak istiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Emery hocam, Neymarin Messi ve Ronaldodan sonra en iyi topcu oldugunu soylemis.Buna katilmiyorum.Fit ve sadece futbolu dusunen bir Neymar, yaraticiligi ve bireysel yetenegiyle buyuk maclara etki yonunden dunyanin en iyisi.Messi dede, artik 33 yasinda.Artik, La Ligada zayif takimlara istatistik kasip, 100 milyonu cebe atmaktan baska bir ise yaramiyor.33 yasinda, Neymar ve Mbappenin toplamindan fazla para kazaniyor.Emery hocama tavsiyem, gecmiste yasamamak lazim.
    Neymar psgden 35 kazanmiyor muydu kemiksiz. messi de kemiksiz 40-45 diye biliyorum

• Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Messinin maasi 100.Neymar, bonuslarla 36 net.

Neymar ve Mbappenin toplam maasini az farkla geciyor.

Messi, prime donemlerinde 100 alsa, hakediyor derdim, lakin, 33 yasindaki Messinin 100 almasi anormal bir durum bence ve bu paranin yarisini bile hakettigi soylenemez.

Bence, 32yi gecen topcularin maaslari onemli oranda azaltilmali.Yoksa, Barca gibi maas yukleri cok fazla artar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 9 Mayıs 2020; 18:1:45 >
  • tsu hocam eksiğin var messi 100 ün yanında nou campın otopark gelirleri + barcelona şehrindeki su , doğal gaz ve elektrik ücretlerinden pay alıyor
  • Emery'Psgnin kulub icin acik fikirleri olan cok zeki bir baskani var.Psgye gitme sansi olan hocalara gitmelerini tavsiye ederim.Cunku, cok buyuk bir kulub'

Ayrilan hocanin Psg hakkinda pozitif konusmasi onemli.Aurier ve Yuri gibi topcular da ayrildiklarina pismanlar.

Bazi gizli Barcalilar, tartismaya kaynak yapip, abuk sabuk mesajlariyla tahrik etmezlerse sevinirim.Mesajin icerigini bile okumadim.Takmiyorum ya, amaci bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 9 Mayıs 2020; 18:20:10 >
  • Kurzawanin intere yakin oldugu soyleniyor.Silva, hala yuksek maas istiyor.Messi icin soyledigim Silva icin de gecerli.Messi dedenin 100 kazanmasi ne kadar sacmaysa,Silva dedenin de 20 kazanmasi o kadar sacma.Eski sozlesme zamani, Barca 25 teklif etmisti.Seyhte jest olsun diye 20yle sozlesmesini yeniletmisti.

• Football Leakse gore, Messi dedenin maasi,

71 milyon maas
    Tek seferde verilmek uzere, 63.5 milyon bonus
    3 taksitle 70 milyon loyalty bonus.Buna Barto premiumu diyorlar.
    Ve perfonmans bonuslari.SLyi kazanirsa 12 milyon.

Perfonmans bonuslari olmadan 115.4 milyona denk geliyor yillik.Ben Marcada 100 aliyor diye okumustum.115.4 cikti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 9 Mayıs 2020; 19:29:59 >
  • Lyon President Aulas on RTL: "Our match vs Juventus has been confirmed for 7th August, it will be held in Turin behind closed doors. If our legal actions don't succeed (to restart the 19/20 league season), Lyon & PSG will be massacred by teams who have had preparation."

Lyon President Aulas on Ligue 1 stoppage: "This crisis will cause a €900m loss on 30th June for French football. Our world might be scarred for life. I don't know who will make it out of this. We weren't forced to do it either. In Europe, we are an exception." (RTL)

iki konuda da hakli.Ligi sonlandirma konusunda cok erken karar aldilar.ispanya ve ingilterede durum cok daha kotu olmasina ragmen, liglerini tamamlayacaklar.
    Biz iki kere magdur edildik.Lig maclari olmadan SLye nasil hazirlanacagiz? Maddi zararimizi kim karsilayacak? Fransada devlet, kredi verip, krediyi odemede kolaylik saglayacakmis.Hem bizi magdur edip, hem zarara sokuyorlar, birde kredi veriyorlar.Dalga gecer gibi.Madem bizi magdur ediyorsun, en azindan zarari karsila.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Football Leakse gore, Messi dedenin maasi,

71 milyon maas
    Tek seferde verilmek uzere, 63.5 milyon bonus
    3 taksitle 70 milyon loyalty bonus.Buna Barto premiumu diyorlar.
    Ve perfonmans bonuslari.SLyi kazanirsa 12 milyon.

Perfonmans bonuslari olmadan 115.4 milyona denk geliyor yillik.Ben Marcada 100 aliyor diye okumustum.115.4 cikti.
    12 milyon haric olan hepsi vergili herhalde hocam. o sekilde 100 civari ediyor cunku. o zaman dogru. ben bu bonuslari bilmiyordum. bonuslar tek sefer verilecegi icin bir sezon 100, sonraki 3 sezon 35 milyondan 105 milyon denebilir. yani 4 sezonda perf bonuslariyla falan net 250 yi bulabilir. iyi para

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

12 milyon haric olan hepsi vergili herhalde hocam. o sekilde 100 civari ediyor cunku. o zaman dogru. ben bu bonuslari bilmiyordum. bonuslar tek sefer verilecegi icin bir sezon 100, sonraki 3 sezon 35 milyondan 105 milyon denebilir. yani 4 sezonda perf bonuslariyla falan net 250 yi bulabilir. iyi para

Alıntıları Göster
    Hepsi, vergili rakamlar.12 milyon da.

Bonusun biri tek seferlik, diger bonus taksitle odeniyor.

Barcada yeni transfer edilen ve sozlesme yenileyen her topcu, Barto premiumu da denilen ikinci bonustan aliyor.

• Herrera, Neymarla yemek yedigini ve Neymarin Pariste hic bu kadar mutlu olmadigini, kendini projeye tamamen adadigini soylemis.

• 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.