Şimdi Ara

Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.073
Cevap
7
Favori
251.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Navas - Meunier, T.Silva (cap.), Kimpembe, Bernat - Gueye, Paredes, Sarabia - Di Maria, Icardi, Neymar. (L’Équipe)

Navas - Dagba, T.Silva (cap.), Kimpembe, Bernat - Gueye, Marquinhos, Sarabia - Di Maria, Icardi, Neymar. (Le Parisien)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala De Sciglio iddialari var.Umarim, De Sciglioyu almak gibi buyuk bir hata yapmayiz.Yedek icin bile yetersiz.

Real macindaki muhtemel kadro,

Le XI probable du #PSG : Navas - Dagba, Silva (C), Kimpembe, Bernat - Gueye, Marquinhos, Verratti - ADM, Icardi, Mbappé. [LP]

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Neymar, takimla birlikte calismalara basladi.
    Acaba sakatlık durumları kronik mi yoksa kendisine bakmadığı için mi oluyor çok merak ediyorum. Kronik olduğuna ihtimal vermiyorum açıkçası tamamen kendi hatası. Bu kadar yetenekliyken nasıl bu kadar sorumsuz olunabilir aklım almıyor, magazinden uzaklaşıp kendini işine vermesi lazım sosyal medyayla yatıp kalkıyo resmen. Hem kendine hem de onu izlemeyi sevenlere yazık ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Acaba sakatlık durumları kronik mi yoksa kendisine bakmadığı için mi oluyor çok merak ediyorum. Kronik olduğuna ihtimal vermiyorum açıkçası tamamen kendi hatası. Bu kadar yetenekliyken nasıl bu kadar sorumsuz olunabilir aklım almıyor, magazinden uzaklaşıp kendini işine vermesi lazım sosyal medyayla yatıp kalkıyo resmen. Hem kendine hem de onu izlemeyi sevenlere yazık ediyor

Alıntıları Göster
    Leonardodan sonra Neymarda ciddi duzelme var.Son sakatliginda suc Brezilya hocasinda.Yeni yeni oynamaya baslamisken iki mac ustuste 11 baslatti, o da sakatlandi.Tuchel hoca, yavas yavas guclendirerek oynatiyordu, 3 gunde 1 maci kaldiracak fiziksel durumu yoktu.

• Neymar iyi ısınmıyor. Diğer oyuncular kadar sık antremanlara katılmıyor. Bir de topu ayağından çok geç çıkartıyor. Rakip geliyor vuruyor ya da eziyor sakatlıyor.

Neymar zaten gelecek sezon gidecek, haliyle cevap belli.
  • Mbappe yaşına göre muhteşem işler yaptı ama bu maçta gördük ki daha gitmesi gereken çok yol var. Neymar girene kadar hiçbir şey yapamadı çok silik bi görüntü çizdi, oyunda olduğunu unuttuğum anlar bile oldu.

• Adam Neymar'a birşey yapmadı yazmış ya. Takıma can getirdi. Onun hazırladığı atakta 2. golü buldular. Sakatlıktan çıkmış daha ne yapsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Adam Neymar'a birşey yapmadı yazmış ya. Takıma can getirdi. Onun hazırladığı atakta 2. golü buldular. Sakatlıktan çıkmış daha ne yapsın.
    Mbappe için konusmusum ben nerenle okuyosun yazdığımı?

• Şu anda en iyi futbolcular

1)Lewandowski
    2)Messi
    3)Neymar

Mbappe klasik afrika tipi topçu,gençliğinin avantajıyla depar atıyor seri hareket ediyor.25 civarı sonrasında çöker.

Neymar mbappeyi yetenek olarak donunda sallar.
  • -BurakBey kullanıcısına yanıt
    Devrik cümle kurmuşsun. Bir de bana nerenle okuyorsun yazmışsın. Şu yazdığın cümledeki yazım hatalarını bir görebilsen keşke. Mbappe sahada en çok efor sarfeden oyuncuydu. Adam tek başına ne yapacaktı? Yanında ölü Di Maria ve top ayağıma gelse de vursam diye düşünen Icardi var. İki türlü de boş yorum. Ayrıca terbiyenle takıl, ceza aldırtma bana şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 27 Kasım 2019; 1:32:9 >
  • Boş boş şov yapacağına doğru düzgün okumayı öğren. Blok.

• -BurakBey kullanıcısına yanıt
    Ya sen beni bloklasan ne olur, bloklamasan ne olur. Tanımam etmem, daha önce hiçbir konuda görmedim bile. Şaka mısın..

Mbappe yaşına göre muhteşem işler yaptı ama bu maçta gördük ki daha gitmesi gereken çok yol var. Neymar girene kadar hiçbir şey yapamadı çok silik bi görüntü çizdi, oyunda olduğunu unuttuğum anlar bile oldu.

Mbappe ile ilgili cümlesini bitirmiş. Neymar'la ilgili cümlesine başlamış. Bana okumayı öğren diyor. Şaka gibi...
  • Dunku macta oyundan hic memnun kalmadim.Son dakikalar haric, zaten top oynamadik.Realde Kroos,Hazard ve Marcelo cok etkili oldular Zidanenin Valverde hamlesi, Kroosun formu, Verrattinin birkac antremanla maca cikmasi, Gueyenin formsuzlugu ortasahanin kontrolunun Realde kalmasina sebep oldu.Ortasahanin kontrolunu kaybedince, Marceloyu karsilayan kimse olmayinca, cok fazla baski yedik.ilk golde bizim savunma resmen uyudu.ilk yari, icardi ve Mbappeyle 3 net pozisyonu kacirdik.Hakem de berbatti.Penaltiyi ve kirmizi karti, Gueyenin faulu nedeniyle iptal etti, bizim topculara o pozisyondan daha sert faulleri vermedi.Bernata yapilan hareket net penaltiydi.

Leonardo, mactan sonra Mbappeyle sozlesme gorusmelerinde yavas ilerlese de yol aldigimizi soyledi.Hem Leonardo, hem Tuchel hocanin Mbappe aciklamalari yerindeydi.

Dunku macta kazanmayi daha cok isteyen Realdi, grup liderligi garanti gibi bir seydi, belki de bu yuzden, kazanmayi onlar kadar istemedik.Kilit topcularimiz, sakatliktan yeni donduler, hicbiri de yuzde 100leriyle oynamadi, yine de, daha fazla istek olmaliydi.

Dun kaleci farkiyla 1 puan aldik.Kalede Areola olsa, 4-2 Real kazanirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Ya sen beni bloklasan ne olur, bloklamasan ne olur. Tanımam etmem, daha önce hiçbir konuda görmedim bile. Şaka mısın..

Mbappe yaşına göre muhteşem işler yaptı ama bu maçta gördük ki daha gitmesi gereken çok yol var. Neymar girene kadar hiçbir şey yapamadı çok silik bi görüntü çizdi, oyunda olduğunu unuttuğum anlar bile oldu.

Mbappe ile ilgili cümlesini bitirmiş. Neymar'la ilgili cümlesine başlamış. Bana okumayı öğren diyor. Şaka gibi...
    Şu mesajı okuyarak Neymar'dan bahsettiğini nasıl çıkardın? Neymar girene kadar hiçbir şey yapmadı demiş. Cümlede hata var doğru da Neymar oyuna girmeden önce ne yapabilir ki? Gayet anlaşılıyor Neymar değil, Mbappe'den bahsedildiği.

• PSGnin oyunu rakibi oynatmamaya dayali.ileri 3lüyle ve beklerin bindirmeleriyle hucum ediyorlar.Forvette İcardi tercihi nedeniyle Mbappe çok yalniz kaldi.Deplasmana Neymar-Mbappe-Di Maria 3lüsüyle çıkmaliydi.

Maçtan önce, PSG, rakibi oynatmiyor, orta sahada ikili mücadelerde üstünlük kuruyorlar, pozisyona girmek zor olacak diye düşünürken, bunun tam ters oldu.PSG, orta sahada varlik gösteremedi.Çok fazla oynamamiza müsade etti.Bizde rakibi ne kadar baski altina alirsak alalim, maçi bitirmekte sorun yaşiyoruz.Bitirici oyuncu eksikliği, bunun en temel nedeni.Hazard, daha çok assist özelliğiyle öne çıkan bir oyuncu.Dün ondan daha az şut alan tek Valverde vardi.Benzemayla da bir yere kadar.
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    İki saat onun saçma sapan, devrik cümlesini incelemedim. Oradan çıkarttım. Kapiş? Bu arada seni ilgilendiren bir konu yok. Kendi işine bak bir zahmet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 27 Kasım 2019; 15:32:15 >
  • Tuchel'in maça başladığı 11 kesinlikle yanlış seçimdi. Di Maria için çok formda, Neymar yerine Di Maria oynasın diyenler vardı. Di Maria'nın özelliği Parc des Princes'de aslan kesilmesi. Deplasmanlarda ise aynı performansı gösteremiyor. Bir tek geçen yıl Man.Utd deplasmanında iyiydi. Onun haricinde özellikle Barcelona - PSG maçında da yine aynı böyle sindirilmişti. Ama evinde oynadıkları maçta şov yapmıştı. Böyle örnekleri var. Aslında biraz da iyi oldu. Çünkü Fransız medyası ve PSG fanları çok havalanmıştı.

Icardi ile başlıyorsa orta sahayı kontrol altına alacağından emin olması lazımdı. Karşısında RM var. Orta saha savaşını kaybedeceğini göz önünde bulunduracaktı. Kontra için bir plan kuracaktı. Mbappe'yi düşünmüş ama bunun için çok yalnız kaldı. Neymar oyuna girdiğinde Mbappe'ye birkaç ince pas attı ama paslar pek iyi değildi.

Bence ne olursa olsun Neymar'ı ilk yarıda da oynatacaktı. Atacağı paslardan goller bulabilirlerdi.

Draxler ve Sarabia takıma beklemediğim derecede can getirdi. Bu hamleleri çok doğruydu. İyi okumuş.

Defans çok çabuk dağılıyor. Kimpembe takımı uçuruma sürükleyebilecek bir oyuncu. Yanına çekip konuşması lazım.

Gueye'nin yaptığı hareket çok hafifti ama hakem haklı. Hafifte olsa dokunmayacaksın rakip oyuncuya. Gueye'nin bu tarz hareketlerini çok fazla görüyorum. Ellerini kontrol etmesi lazım.

Navas zaten büyük maçların kalecisi. Harika bir performanstı.

• ilk yari cok fazla geriye yaslandik, Marcelo,Hazard ve Kroosun etkinligini kiramadik.Neymari mac eksikligi sebebiyle 11 baslatmadi, onu anlayabilirim de, Gueye bu kadar formsuzken, Verratti de birkac antremanla maca cikmisken, ortasahada farkli arayislara gidebilirdi.Di Mariayla Marcelonun kosu yolunu kapatip, Realin oyunu bu kadar domine etmesine izin vermezdi.

Hatali 11 tercihine katiliyorum.Neyse ki,Gueye-Neymar degisikligiyle yaptigi hatayi duzeltip, Sarabiayla 1 puani kurtardi.

Bu mac bize Tuchel hocanin Herrera,Sarabia,Diallo gibi topculari bu tip maclar icin hazirlamasi gerektigini gosterdi.Yoksa, formsuzluklarin, sakatliklarinin takimi cok fazla etkilemesinin onune gecemeyiz.insallah, hoca gereken dersleri cikarmistir.

• PSG - Gs çok fena olacak tahminim 5-0 ha gerisi PSG'nin insafına kalmış.Celtic muameleside yapabilir 7-0 filan.
  • Bernat, sozlesme gorusmelerinin iyiye gittigini acikladi.Real macindaki kotu oyunun bir daha olmamasi icin calisacaklarini da soyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 30 Kasım 2019; 20:7:21 >
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.