Şimdi Ara

« Paris Saint-Germain Taraftarları | Futboldan elde edilen gelirde 750 milyon avroyla zirvedeyiz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4.233
Cevap
5
Favori
118.536
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> « Paris Saint-Germain Taraftarları | Futboldan elde edilen gelirde 750 milyon avroyla zirvedeyiz.
Giriş
    2461 Mesaj

Öyle valla. Helvayı yaptık 22:00'ı bekliyoruz. Bakalım.
    |
    |
    Can Julius Caesar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • PSG UCL falan alamaz. Ancak kura şansı Tottenham Ajax Atletico falan dek gelir finale çıkar favorilerin elendiği zayıf bir sezonda belki bala kazanırlar yoksa iyi oynamıyorlar. Asla efsane Real, Bayern, Barca, Milan, Liverpool hatta United değiller.

GS maçı için yorumum, bizimkiler azcık cesur olsa futbolu biraz Avrupa hızında, kalitesine yakın oynayabilsek bugün PSG'ye 3 gol atardık. Club Brugge cesaret ediyor, asılıyor Real maçında 2 gol atıyor biz vasat oynayan PSG'den öyle korkuyoz ki 3 pas yapıp kaleye bir tane düzgün şut çekecek pozisyon bulamıyoruz, kaos futbolu nereye kadar?

Biz ne hayaller kuruyoruz, adamlar pes oynayan futbol cahili amatörler gibi defans arkasına adam kaçırıp duruyor. PSG bir halt oynamıyor, defans arkasına atılan pasta rakip forvetten önce koşup topu kesmezsen götünü kaldıramazsan adamlar gelir golü sokar gider bugün 1 gol sokar yarın 8 gol sokar yiyenler var malum.

Artık birbirimizi yemek yerine niye Avrupa'dan bu kadar korkuyoruz onu tartışmak lazım. Biz vizyonumuzu geliştirmezsek 100 yıl geçse hep yerimizde sayarız hep onlar bizden güçlü bizden ileride olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can Julius Caesar -- 2 Ekim 2019; 0:39:27 >

• Yarbay
    2461 Mesaj

Yok 3 degil, 5 atardiniz. Yav hee hee. Hep oyle olur zaten. Ne oldu yendiniz mi PSG'yi dun? Konusuyordun.. Sus bari kosene cekil kardesim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Can Julius Caesar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: The Hollow

Yok 3 degil, 5 atardiniz. Yav hee hee. Hep oyle olur zaten. Ne oldu yendiniz mi PSG'yi dun? Konusuyordun.. Sus bari kosene cekil kardesim.
    psg tuchelle nasıl oynuyor sistemi ne ana planı ne?

Orijinalden alıntı: buse_sporsanatbilim

psg tuchelle nasıl oynuyor sistemi ne ana planı ne?

Alıntıları Göster
    Google varken bana neden soruyorsunuz onu anlamadım? Ama 10 saniyelik aramayla zaten hepsi ayrıntılı olarak çıkıyor.

https://www.squawka.com/en/features/psg-line-up-2019-20-summer-transfer-mauro-icardi
    |
    |

• Er
    3 Mesaj
    Sarabia harikaydi.bugune kadar cok tutuktu oyunu.

Gueye reis, ortasahaya seviye atlatti.Navas kaleci sorunumuzu cozdu.

Bu sene ilk defa SL icin iddiali kadromuz var.insallah kazanacagiz.

quote:

Orijinalden alıntı: Mbappe7

hg reis özlettin...

PSN : facxx96
    For Honor - UFC 2 - Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Fifa 19 - NBA 2K18
  • Çavuş
    75 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yusei

hg reis özlettin...

Alıntıları Göster
    suna soyleyin banimi acsin

|
    |

Dh profilindeki yazıyı böyle sildirir

Son 16da elenince seneye kesin bizde bu kupa lafı yükleniyor

|
    |
  • PSG dün Angers'a resmen sen misin lider olmak isteyen demiş arkayı dörtlemiş.Ligde rakibi yok PSG'nin ha bu iyi birşey değil.Bir süre sonra rehavetle maç seçer salar 15-20 puanla şampiyonluk pek anlam ifade etmiyor.
    |
    |
    Lig 1 kolay ama takımda istek var. Adamlar her maçı istekli oynuyorlar. En kolay maçtan zorlu ŞL maçlarına kadar değişmiyor. ŞL'de bireysel hataların affı yok. Geçen yıl bunun örneğini yaşadılar. Elendiler. Bu yıl da UCL'yi kazanamazlarsa gerçekten tam anlamıyla çöküş olur. Eğer kazanırlarsa ve Neymar, bu Barcelona için kulübü terkederse ne gülerim. Onun açısından tam bir aptallık olur.
    |
    |

Bana gulunc geliyor.Gueye, canavar gibi topcu.kesici olarak ust duzey, topla da iyi.topu iyi kullaniyor.Verratti zaten en iyi pasor 6/8lerden birisi.

Bu ortasaha rakibi oynatmayip, oyununu bozuyor.ortasahanin kontrolu hep bizde kaliyor.iyi de top yapiyoruz, yaraticilik sorunu zaten yok.

Acik oynayip, ofansif ortasahayla oynasak 3 atariz, 4 yeriz buyuk maclarda.bu oyun buyuk maclar icin dogru oyun.

Marquinhos,Gueye,Verratti orta 3lusu dunyanin en iyi ortasahasi bence.bu kadar komple,bu kadar dengeli ve kaliteli baska ortasaha yok.

Leonardo, Neymari disipline etti, efendi gibi topunu oynuyor.Skandal yok.Neymarda mutlu, cunku kadronun SLyi kazanacak kadar guclu oldugunu dusunuyor.

icardi gibi Sarabia gibi alternatif topcularimiz var.Gecen sezon bizi zorlayan konulardan biriydi bu.

En sonunda ust duzey bir kalecimiz var.Buyuk maclarda bir baska arti.

Transferi artiyla bitirsekte 9/10 luk transfer donemi gecirdik.Kaliteli, alternatif bir sol bekle 10/10 olurdu.

Gueyenin oynadigi 8 macta gol yemedik.Tuchel hoca, cok istedi.Gecen Ocak transfer doneminde de cok istemisti.Sonunda ortasahaya seviye atlatan topcuyu bulduk.

Su ana kadar yalnizca Herrera beklentimin altinda kaldi.insallah, daha fazla katki yapmaya baslar.Herrera ozverili, caliskan, efendi topcu.

Bu sene Dagbadan beklentim buyuk.bu sene ust duzey bek olma konusunda buyuk adimlar atacaktir.

• Çavuş
    75 Mesaj
    quote:

Marquinhos,Gueye,Verratti ortasahasiyla ilgili cok defansif olduklariyla ilgili elestiriler var.

Bana gulunc geliyor.Gueye, canavar gibi topcu.kesici olarak ust duzey, topla da iyi.topu iyi kullaniyor.Verratti zaten en iyi pasor 6/8lerden birisi.

Bu ortasaha rakibi oynatmayip, oyununu bozuyor.ortasahanin kontrolu hep bizde kaliyor.iyi de top yapiyoruz, yaraticilik sorunu zaten yok.

Acik oynayip, ofansif ortasahayla oynasak 3 atariz, 4 yeriz buyuk maclarda.bu oyun buyuk maclar icin dogru oyun.

Marquinhos,Gueye,Verratti orta 3lusu dunyanin en iyi ortasahasi bence.bu kadar komple,bu kadar dengeli ve kaliteli baska ortasaha yok.

Leonardo, Neymari disipline etti, efendi gibi topunu oynuyor.Skandal yok.Neymarda mutlu, cunku kadronun SLyi kazanacak kadar guclu oldugunu dusunuyor.

icardi gibi Sarabia gibi alternatif topcularimiz var.Gecen sezon bizi zorlayan konulardan biriydi bu.

En sonunda ust duzey bir kalecimiz var.Buyuk maclarda bir baska arti.

Transferi artiyla bitirsekte 9/10 luk transfer donemi gecirdik.Kaliteli, alternatif bir sol bekle 10/10 olurdu.

Gueyenin oynadigi 8 macta gol yemedik.Tuchel hoca, cok istedi.Gecen Ocak transfer doneminde de cok istemisti.Sonunda ortasahaya seviye atlatan topcuyu bulduk.

Su ana kadar yalnizca Herrera beklentimin altinda kaldi.insallah, daha fazla katki yapmaya baslar.Herrera ozverili, caliskan, efendi topcu.

Bu sene Dagbadan beklentim buyuk.bu sene ust duzey bek olma konusunda buyuk adimlar atacaktir.
    evertonu surekli takip eden birisiydim, gueye kesinlikle psg de bambaska bir seviyede.cok sasirdim hic beklemiyordum

• Yarbay
    3520 Mesaj
    quote:

Dostum hoşgeldin 🥰🥰

|
    |
    [23 Şubat 2020 02:02:10 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Todo'nun bloğunu kaldır artık. Adam sen banlıyken o kadar mücadele etti yönetimle.

|
    |
    Mbappe7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Todo'nun bloğunu kaldır artık. Adam sen banlıyken o kadar mücadele etti yönetimle.
    Kaldirdim ya.2 gun once Tolissoyu tartistik hatta.

Destegin icin tesekkur ederim, Todo.

quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

evertonu surekli takip eden birisiydim, gueye kesinlikle psg de bambaska bir seviyede.cok sasirdim hic beklemiyordum

Alıntıları Göster
    Bu kadarini bende beklemiyordum, isimizi gorur, idare eder diye dusunuyordum.

ilk mactan itibaren ortasahaya seviye atlatti, ozellikle son 2-3 senede bu tip bir topcunun eksikligini cok cektik.cok iyi oldu bize Gueye.

|
    |
    quote:

Kaldirdim ya.2 gun once Tolissoyu tartistik hatta.

Destegin icin tesekkur ederim, Todo.

Alıntıları Göster
    tekrar hosgeldin

|
    |

quote:

Neymarin sakatliginin ciddi olmadigini umuyorum.Hamstring deniyor.
    harmstring diyorlarsa minimum 2- 3 ay'ı gözden çıkar
    |
    |

PSN : facxx96
    For Honor - UFC 2 - Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Fifa 19 - NBA 2K18
HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
Canlı Tv izle
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.