Şimdi Ara

Paris'in Sırrı [Paris Hilton-Şafak Sezer]13 Kasım 2020

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Tür: Komedi
    Yönetmen: Barış Denge
    Oyuncular: Paris Hilton, Şafak Sezer, Ayşen Gruda...

Paris'in Sırrı [Paris Hilton-Şafak Sezer]13 Kasım 2020

Paris'in Sırrı, Paris Hilton ile evlenme hayalleri kuran bir gencin hikayesini konu ediyor. Sırrı Derman, Paris Hilton’a olan hayranlığı ile tanınan bir adamdır. Yıllar önce Sinan Çetin’in çektiği bir reklamda oynayan Sırrı’nın hayatı, kendisine gelen bir telefonla bambaşka bir hal alır. Sinan Çetin, Paris Hilton ile bir reklam çekimi hazırlığındadır ve reklamda Paris Hilton ile birlikte ünlü jön Sırrı Ferman’ın oynamasını planlar. Ancak yönetmenin asistanı Sırrı Ferman yerine Sırrı Derman’ı arayınca işler karışır. Sırrı Derman, Paris Hilton ile reklam çekimine çağırıldığı zannedince, bunun bir işaret olduğunu ve Paris Hilton ile evlenmesinin kaderi olduğunu düşünerek yola koyulur. İki Sırrı’nın da çekimlerin yapılacağı alana gelmesi ortamın karışmasına neden olur.

Fragman:http://www.beyazperde.com/filmler/film-274571/fragman-19553123/

• Bu nasıl bir zorlama konudur böyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nedir yav 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şafak Sezer filmlerini pek izlemedim ama bu önceki fimlerinden de kötü duruyor sanki.
  • Şafak Sezer Kolpaçino serisinden sonra yükseleceğine gitgide daha kötü projelere devam ediyor yine.
    Paris Hilton'un her filmde görünme arzusunu anlayamıyorum. Oyunculuğu sıfır kötü ama Mumy House filminde o rolde çok sırıtmamıştı . Çünkü kendi gibi bir kızı oynuyordu.Ben başka bir performansını görmedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 16 Eylül 2020; 2:21:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne87

Şafak Sezer Kolpaçino serisinden sonra yükseleceğine gitgide daha kötü projelere devam ediyor yine.
    Paris Hilton'un her filmde görünme arzusunu anlayamıyorum. Oyunculuğu sıfır kötü ama Mumy House filminde o rolde çok sırıtmamıştı . Çünkü kendi gibi bir kızı oynuyordu.Ben başka bir performansını görmedim...
    O filmde yardımcı oyuncuydu,birde Elisha cutbert'in güzelliğinin yanında Paris'in esamesi okunmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exdanples -- 29 Ağustos 2020; 9:53:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • exdanples E kullanıcısına yanıt
    Ben kıyaslamaya girmedim ki.Sadece kendi rolünden bahsediyorum.O filmde oyunculuk olarak E.C taşıyor zaten...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • müthiş bir yapım heyecanla bekliyorum(!)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.