Şimdi Ara

Paribu güvenilir midir? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
38.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Para yatırma ve çekme hızlı oluyor ve bir sorun yaşamadım şimdiye kadar. Keşke altcoinler de olsa tabii
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwsehmus

Ne yaşadınız hocam?
    Dün akşam erişim daha doğrusu hesaba giriş sorunu yaşandı. Mevcut şifreler bir anda sistem tarafından geçersiz sayıldı. Yeni şifre oluşturmak + modemi resetlemek dışında erişim imkanı vermediler. Ayrıca giriş yapamayan kullanıcıların destek birimine doğrudan mail ile ulaşması engelli olduğundan Paribu.com üzerinden de talep oluşturma sayfası kayıt almadı. Yani bir felaket senaryosu bilfiil simule edildi. Paribu sınıfta kaldı. Türk borsalarında herşey Allah'a emanet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 20 Mayıs 2018; 13:32:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçinde 500 XT (şu an 500*0,06=30 dolar) olan WCX.ico hesaplarından isteyen varsa bana özelden mesaj atabilir. Sadece aktivasyon yapacaksınız ve 500 XT sizin olacak.
  • Yeni bir Kripto para borsası geliyor sizler için iyi bir alternatif olabilir üstelik kısa bir süre sonra işleme geçecek olan borsa ön kayıtlarada 0.025 Ethereum hediyesi var.İncelemek isteyebilirsiniz

Buradan ön kayıt yapabilirisniz : https://bovsan.com/?ref=elv67419
  • Halihazırda Paribu kullanan var mı arkadaşlar?

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Var ben kullanıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VerumTR

Var ben kullanıyorum
    Hemşehrim selamlar. Yeni arayüz ile ilgili beğenmediğim noktalar var. Örneğin emir geçmişim bölümünde son 15 emir yani son 15 BTC alım satım kaydınız görünüyor sadece. Önceden böyle değildi. Sizde farkettiniz mi. Teyit edebilir misiniz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 22 Eylül 2018; 22:6:47 >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Aleykümselam. Kontrol edip haber veririm size.

• Paribuya güvenilir bir şirket değildir nedenı ise 2018 yılında hesabımda bulunan 78.860 bin tl mi çalındı benden başka kimse şifremi bilmiyordu nasıl olduysa hesabıma giriş yapılmış bütün param çalındı hiç bir hak iddia edemiyorsun mahkemeye verdim dava halen devam ediyor şirket mağduriyetini gidermiyor araştırdım soruşturdm 5 yıl 8 yıl sürüp de sonuçlanmayan davalar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün yaşananlar Paribu hakkında ciddi soru işaretleri doğmasına ve güven kaybına neden olmuştur. Net.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hllkck

Paribuya güvenilir bir şirket değildir nedenı ise 2018 yılında hesabımda bulunan 78.860 bin tl mi çalındı benden başka kimse şifremi bilmiyordu nasıl olduysa hesabıma giriş yapılmış bütün param çalındı hiç bir hak iddia edemiyorsun mahkemeye verdim dava halen devam ediyor şirket mağduriyetini gidermiyor araştırdım soruşturdm 5 yıl 8 yıl sürüp de sonuçlanmayan davalar var
    Usta söylediğiniz yanlış bildiğim kadarıyla çift doğrulama var hesabınıza giriş yapsalar bile cep tel.onay geliyor hadi diyelim hesap bilgileriniz calindi ya cep tel kimde sizde onay verilmediği sürece para aktarılmaz 78 bin TL para çok bu kadar çok para zaten yatirilmaz 600 tl ye alın bir tane ledger nano s bakın keyfinize
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

Usta söylediğiniz yanlış bildiğim kadarıyla çift doğrulama var hesabınıza giriş yapsalar bile cep tel.onay geliyor hadi diyelim hesap bilgileriniz calindi ya cep tel kimde sizde onay verilmediği sürece para aktarılmaz 78 bin TL para çok bu kadar çok para zaten yatirilmaz 600 tl ye alın bir tane ledger nano s bakın keyfinize

Alıntıları Göster
    Ledger Nano X kullandınız mı? Nano S devamlı firmware güncellemesi alıyor düzeltmelerden dolayı ve bu da ciddi rahatsız edici.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Ledger Nano X kullandınız mı? Nano S devamlı firmware güncellemesi alıyor düzeltmelerden dolayı ve bu da ciddi rahatsız edici.

Alıntıları Göster
    hayır kullanmadım ama borsalardan daha guvenlidir at kripto parayı sakla kasada
  • Paribu kesinlikle güvenli değildir arkadaşım emanetçiden farkı yoktur.İşte başıma gelenler.Açtığım konudan takip edeblirsiniz.Linki aşağıya bırakıyorum.
    https://forum.donanimhaber.com/paribu-paribu-com-hesabimdan-izinsiz-ve-habersiz-bitcoin-transferi-yapildi--142312803
  • Birkaç gün önce sikayetvarda çok fazla şikayet okuyunca huzursuz oldum hesabımı inceledim. sistemsel bir sıkıntı var sanırım ufak farklar var hesapların bazılarında. düşük fiyatlı coinlerde 70-80 tane azalmış. toplamı 1 lira bile etmez ama rahatsız edici. donanıma taşıdım cüzdanın desteklediği tüm coinleri.

• Güvenilir.
  • kesinlikle güvenilir. yaşadığım deneyim sürecini yazim yeni arkadaşlara fikir versin;

2 yıldan uzun kullanıyorum. sadece bir kez ufak bir sorun yaşadım onda da hemen mailden çözdüler hızlı şekilde. neredeyse hiçbir sorun yaşamadan binlerce defa alsat yaptım. yatırıp çektim. kimseyle muhatap olmadan neye ihtiyacınız varsa karşılıyor tıkır tıkır. işlemler çok hızlı. yüksek miktarlarda da korkmadan rahatça işlem yapabilirsiniz. etrafımda onlarca kullanan kişi var. tek bir kişinin parasının kaldığını mağdur olduğunu görmedim. zaten yönetim zihniyeti aklı başında kişiler. amaçları ülkenin en büyüğü olmak. o yüzden yanlış bir şey olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lulumiya -- 2 Ağustos 2020; 3:58:20 >
  • Merhaba. Bu paribuya nasıl para yükleniyor. Yapı kredi bankasından yükleme yapılmıyor mu
  • Merhaba,

https://www.trbinance.com/account/signup?ref=K511818S Arkadaşlar binancın TR ülkemiz uygulaması kullanımı çok kolay. paribuya göre ücretler komisyonlar hiç yok denecek kadar az. kimlik doğrulaması ile kendi bankanızdan buraya eft yapabilirsiniz. eğer ziraatbankası hesabınız varsa havale yapabilirsiniz. kazancınızı tekrar kendi bankanıza aktarabilirsiniz. diğer taraftan binancetr den binance a uygun düşük yollu coinlerinizi gönderip alabilirsiniz. diğer taraftan binancetr üzerinden Türklirasiyla coin alımında komisyon yok. profosyonel site dururken neden amatör site ile uğraşıyorsunuz.? link referanslı alımsatım da sizde %10 komisyon veriyor . Referans kimliği : K511818S

• herdemasivemavi H kullanıcısına yanıt

Diyelim ki vatandaşın biri binance hesabından kazandığı 1milyon tl'yi çekecek, bunun vergisi şusu busu var mı şimdi?

Youtuber faciasından sonra kripto faciası yaşanmasın?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.