Şimdi Ara

PARDUSU KALDIRAMIYORUM !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1417 Mesaj
    cmd yi açıp "mbrfix/drive 0 fixmbr" yazınca grub un silinmesi gerekiyor fakat cmd ekranına ben bunu yazdığımda;
    ""mbrfix" iç ya da dış komut,çalıştırılabilir program ya da toplu iş dosyası tanınmıyor" diye bir uyarı veriyor

Kurtarma cd si ile başlangıç onarma yapmaya çalıştım fakat başlangıç onarma seçeneği çıkmıyor direk işletim sistemini tekrar yüklemeye başlıyor anlamadım gitti nasıl sileceğim ben bunu ?Başlangıç kurtarma neden olmadı anlamadım yardım lütfen :(

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stanislas Xavier -- 21 Ocak 2012; 12:01:09 >
    |
    |
    çift işletim sistemi kurulu ve pardus tarafını silip windows u tek kullanmak istiyorsan çoğunlukla windows u üstüne kurarak eski windows u düzeltebilir daha sonra pardus tarafını da windows üzerinden silebilirsin, genelde bu başlangıç onarma linux yüklemelerinde sorunu çözemiyor, eskisinin üzerine windows u kurmanda da bir sorun olmaz, eski ayarların düzenin aynı şekilde çıkar
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Bey Azura
Mobilya Takımları
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.