Şimdi Ara

PARDUS 3D GÖRÜNTÜ MUTLAKA İZLEYİN (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
15.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: ZQ£$AYT

yapanların eline sağlık ilk defa izledim .acaba bunu nerden bulabilirim ?bizim sitemizde mevcut mu?

pardusun resmi sitesinde mevcut ancak piyasada cd halinde yok maalesef şayet satış yoluyla paylaşan olursa sevinirim
    indirmek istersen buraya -->>
    http://www.pardus.org.tr/urunler/index.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanbaglan -- 24 Mart 2007; 20:00:10 >

• Adresini ver gondereyim. Kargo da benden olsun, yeter ki kullan. Ama bu 3D bilmem nelere kafayi takmayin. Hic bir anlami yok. Sistem ( OS ) dedigin istedigini tam olarak yapandir, ne fazla ne eksik. Zaten masaustunu gormek zamaninin % kacini aliyor ki? XP 'de arabirim olarak win95 klasik, Linux'ta da kullandigim surumde gelen en basit X Window yoneticisini secerim. Sistemim de (donanim) dandik sayilmaz sanirim. 1 Gb dual channel ram (Kingston 400 - 2.5 ) , i865 anakart, 3.00 HT PIV, cok yuz kusur hdd ;) , Radeon 9600 XT, Dual layer DVD RW. filan falan. v.s. v.s. Sonucta bu grafik arabirimler insanin icini bayiyor bir sure sonra. Ilginc olan sadece BumpTop 3D. Onun gelecegi parlak, tabii klavye yerine hareket dedektorlu eldiven kullanmaya baslamak lazim, mukemmel olur.

NOT : Him, bu arada Linux'ta (Yalniz Pardus'ta hic denemedim ) Wine ev WineX (Wine yonetici arabirimi ) gibi programlar sayesinde oyunlar da dahil olmak uzere Wimdoz programlari calisiyor.
  • visatanın...............................
  • quote:

Orjinalden alıntı: onur54529

>>>Burdan CD Temin edebilirsiniz...<<<

çok teşekkürler tam aradığım şey saol
  • oldukça etkileyici. Denemem gerek
  • quote:

en az kaç gb ram lazım pardus için .!

Pardus Ve Linux en Düşük pc lerde bile çalışabiliyor eğer pc de xp yüklü ise Pardusu da yükleyebilirsin.
    quote:

Donanım sorunu yasamayacagımı bilsem hiç düşünmem zaten microsoft'a sinir oluyorum ama mecburen kullanıyorum işte...
    Görüntüler muhtesem ama DX10 durumu ne olur bu işletim sistemi ile merak ettigim bir konu...

Pardus donanım tanıtmasında en az hatayı veren işletim sistemi sayılıyor.
    quote:

Bu işletim sistemi made in turkey mi şimdi?

Madem öyle neden bilinmiyor ve yaygın değil

Kullanışlı birşeye benziyor.....................

Çünkü daha yeni sürülüyor piyasaya Bilim Teknik okusaydın 3.5 ytl ye sahip olabilirdin.
    quote:

ekran kartı ati olan arkadaşlar lütfen heveslenip kotalarını doldurmasınlar.

Nvidia olan arkadaşlar da beryl kurulumu ile ilgili dökümanları incelesinler pardus default olarak böyle gelmiyor. Gördükleriniz beryl compiz kiba-dock gibi programların kurulmasıyla oluşuyor. Bu paketleri derleyip kurmak çok zor değil hatta sanırım linux bölümünde bir kaç link olmal

Heveslerini kırma Resmi olmayan pardus wikisinde oda var.
    quote:

Bu Türkler yapmadı ki bunu Novell de çalışan bir yazılımcı yaptı ve daha sonra da büyük bir kitle geliştirmeye başladı kısacası Xgl veya AIGLX tüm Linux dağıtımlarına entegre edilebiliyor.

Pardus ta kullanmak ayrı bir zevk veriyor Beryl yi.
    quote:

Sadelik Arayanlar İçin Pekte Hoş Olmadığını Düşünüyorum Bizim Türkler Ne Zaman 4/4 lük Bişey Yapacaklar Acaba

Pardusuna Beryl kurmazsan en sade işletim sistemi :)
    quote:

arkadaşlar ben bu pardusu çok beğendim ama kota olayından dolayı sitesinden indiremiyorum hadi indireceğim desem telekom sağolsun bağlantı her an kopabilir yok elektrik kesilir kısacası 700 mb lik iso dosyasını indirmeyi pek gözüm yemiyor şayet elinde pardus 7 vs bulunan varsa kargo yoluyla paylaşabilirmi (tabii ki ücretiyle)

Bilim Teknik ile 3.5 Ytl ye edinebilirsin.
    Ayrıca hala xp kullanan arkadaşları anlamıyorum sizin yaptığınız her $eyi Pardus Kullananlar da yapıyor hemde orjinal bir yazılımla
    irc.freenode.net #pardus Kanalından yardım da alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amylee -- 23 Nisan 2007; 22:01:18 >

• quote:

Orjinalden alıntı: amylee
    Ayrıca hala xp kullanan arkadaşları kınıyorum sizin yaptığınız her $eyi Pardus Kullananlar da yapıyor hemde orjinal bir yazılımla

Bu laf olmamış, "kınamak" ağır bi eylemdir. Ayrıca maalesef Windows sistemlerde yapabildiğim her şeyi Linux'ta yapamayacağım, standart kullanıcılar için belki geçerli bu, ancak ileri düzey programları kullanma şansımız yok Linux'ta.
  • Pardus 4 boyutlu olsa ne yazar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fixx

quote:

Orjinalden alıntı: amylee
    Ayrıca hala xp kullanan arkadaşları kınıyorum sizin yaptığınız her $eyi Pardus Kullananlar da yapıyor hemde orjinal bir yazılımla

Bu laf olmamış, "kınamak" ağır bi eylemdir. Ayrıca maalesef Windows sistemlerde yapabildiğim her şeyi Linux'ta yapamayacağım, standart kullanıcılar için belki geçerli bu, ancak ileri düzey programları kullanma şansımız yok Linux'ta.

Peki anlamıyorum olarak değiştirdim :)
  • pardus öncü olabilir belki ama bunu başkalarının yapamadığı ya da yapamayacağı anlamına gelmez bence.

ayrıca görüntüleri izledim gerçekten çok hoş olmuş. diyebileceğim sadece, yapanın eline sağlık, süper olmuş gerçekten. zevkine hayran kaldım. ama bu kadar nasıl desem olayın içinde mutlaka vukuat çıkar. o yüzden ilk gördüğümde verdiğim tepkiyi size de vereyim...

• Anlayışın için çok teşekkürler.
  • birçoğumuz için internet msn olduğu için kimse cesaret edip kurmaz tabi, ben de kurdum çift işletim sistemi kullanıyorum ama pardus un msn programı çok kullanışsız olduğu için pardus u tercih etmiyorum, onun dışında kesinlikle pardusa geçilmeli, adam gibi windows ta kullandığımız gibi bir msn programı olsun komple geçicem valla
  • youtube bile takıld bunu izlerken , bunu hep pc kaldırmas - ben bi ara bunun 3d olmuyanını yüklemiştim 3 ay kullandım tam bir eziyet çektim windows dosayalrını kulanamıyordum msn yi kullanmak yok ama onun msn nin yerini alması için programları vardı her ne kadar olsada tat vermiyordu ... Oyun feln yüklüyemiyon ayrıca tüm oyunlar windowsxp ye yönelik yani hiç bişi yüklüyemiyon video , not defteri felan açmasan pc de başka hiç bişi yapamassın .. Bi tek mozilla vardı sadece internete girmek için kulanıyordum ..
  • İyi optimize edilmiş bi programdır, düşük konfigürasyonlu makinelerde de rahatça çalışabilir.
  • arkadaşlar ben neden izleyemedim bana söyler misiniz???

• ben izleyebiliyorum, siz de izleyin (tunel,proxy,host,dns,)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.