Şimdi Ara

PARDUS 3D GÖRÜNTÜ MUTLAKA İZLEYİN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
15.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaygın değil dediğiniz işletim; sistemi 18 aralıkta , tübitak tarafından ilk yayınlandıgı günlerde internette, tübitağın bütün ağlarının kitlenmesine sebep oldu . tübitağın bağlantısı da tr deki en kral bağlantıdır onların altyapısı bile yetersiz kaldı , aslında bir çok kişi biliyor pradusu ama kimse güvenip kurmuyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: Seckin YİLMAZ

Bu işletim sistemi made in turkey mi şimdi?

Madem öyle neden bilinmiyor ve yaygın değil

Kullanışlı birşeye benziyor.....................
  • çok etkileyici. bende indiriyorum şimdi bi deneyeyim
  • vay bee ağzım açık kaldı resmen valla hemen çekiyim
  • çok karışık geldi bana midem bulanır benim bunla uraşırken yahu :)
  • harika olmuş, hemen denemeli,,,
  • Bu ne yavv mükemmel bendemi yüklesem.
  • helal bea cidden manyaq olmuş!
  • ekran kartı ati olan arkadaşlar lütfen heveslenip kotalarını doldurmasınlar.

Nvidia olan arkadaşlar da beryl kurulumu ile ilgili dökümanları incelesinler pardus default olarak böyle gelmiyor. Gördükleriniz beryl compiz kiba-dock gibi programların kurulmasıyla oluşuyor. Bu paketleri derleyip kurmak çok zor değil hatta sanırım linux bölümünde bir kaç link olmalı

• Ah birde Kablosuz internet bağlantısı sorunuma da bir çare bulunsada sürekli kullanma imkanından yararlanabilsem....
  • quote:

Orjinalden alıntı: NakkaSss

vay bee ağzım açık kaldı resmen valla hemen çekiyim

youtube daki yorum senin mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZEUS__

quote:

Orjinalden alıntı: NakkaSss

vay bee ağzım açık kaldı resmen valla hemen çekiyim

youtube daki yorum senin mi?

heaa

• cok guzel ya
    3. boyut neymis herkese gosterdi
  • Bu Türkler yapmadı ki bunu Novell de çalışan bir yazılımcı yaptı ve daha sonra da büyük bir kitle geliştirmeye başladı kısacası Xgl veya AIGLX tüm Linux dağıtımlarına entegre edilebiliyor.
  • Güzel uygulama ama burada bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek lazım, bu 3d olayı sadece pardusa özgü birşey değil. aiglx ve bertyl kurdunmu diğer dağıtımlardada çalışıyor.
  • Valla neden bu arayüzü Pardus'e bağladınız ya? Bu ayrı bi program Linux'un çoğu versiyonunda çalışabilen. Sadece YouTube'a yükleyen arkadaş -sanırım Pardus ekibinden- herhangi bi siteye Pardus'ün de bunu çalıştırabildiğini göstermek için koymuştur bunu. Ayrıca gerçekten 3D bi masaüstü görmek istiyorsanız:
    http://www.youtube.com/watch?v=M0ODskdEPnQ
  • ARTIK YERLİ MALI KULLANMA ZAMANI GELDİ ARKADAŞLAR PARDUSU KULLANMA zamanı

• vista yalan olmuş resmen yaa
  • vista nın 3d aero arayüzü bile pardus kadar dehşet degil pardus 1 numara bu konuda
  • Gerçekten çok kaliteli ve kullanımıda çok rahat.Herkese tavsiye ederim.Oda arkadaşım Pardus kullanıyor bende kullanmayı çok istiyorum ama benim harddiski görmüyor pardus, bu problemde 2007.1 versiyonunda giderilecekmiş.Sabırsızlıkla bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.