Şimdi Ara

parça satış i7 8700K Asus GTX 1080 Ti üst seviye gaming pc!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 parça satış i7 8700K Asus GTX 1080 Ti üst seviye gaming pc!
    parça satışı başlamaıştır.

i7 8700K-satıldı

Merhabalar,

Tüm bileşenlerinde de görüleceği üzere, özenle toplanmış, üst seviye gaming pc dir. Tek tek tüm bileşenlerin detaylarını yazıyorum.Çok az kullanılmıştır, iş değişikliği sebebiyle taşınacak olan arkadaşıma ait PC dir. Kulaklık, mouse ve klavye 2017 ortalarında, diğer tüm bileşenler 2018 yılına aittir ve garantileri vardır.

Takas tekliflerine kapalıdır.

Monitör: XG2703-GS 27” WQHD 165Hz IPS Gaming Monitör (sıfır piksel hatası, bleeding problemi olmayan, kusursuz panel ve kozmetik durumda) N11.com da 3000TL ye satılan cihazlar refurbished üründür! Bu ürün sıfır alınmıştır.
    https://www.viewsonic.com/tr/products/lcd/XG2703-GS.php

Bursa içi elden teslim, diğer illere önce eft sonra kargo yapılır.

i7 8700K-Satıldı

Fiyat : 2500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 10 Temmuz 2021 Satıldığı Şehir : Bursa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Hayırlı satışlar, işlemci delidli olduğu için garanti kapsamı dışında, yanlışa nlaşılma olmasın diye uyarayım dedim. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AREryilmaz

Hayırlı satışlar, işlemci delidli olduğu için garanti kapsamı dışında, yanlışa nlaşılma olmasın diye uyarayım dedim. Kolay gelsin.
    Olur da bozulursa, ki 19 yildir pc toplarim daha bozulan islemci olmadi, 10dk. da eski haline cevrilebildigi icin garanti var yazdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVATANSEVER

Olur da bozulursa, ki 19 yildir pc toplarim daha bozulan islemci olmadi, 10dk. da eski haline cevrilebildigi icin garanti var yazdim.

Alıntıları Göster
    İşin özellikle elektronik kısmına çok meraklı ve yeterince bilgili biri olarak soruyorum: ne çeşit bir "bozulma" 10 dakikada eski haline çevrilebiliyor? Delidli 7700K'dan yazıyorum bu satırları bu arada. Hayatımda aldığım en doğru kararlardan biriydi.
  • quote:

İşin özellikle elektronik kısmına çok meraklı ve yeterince bilgili biri olarak soruyorum: ne çeşit bir "bozulma" 10 dakikada eski haline çevrilebiliyor? Delidli 7700K'dan yazıyorum bu satırları bu arada. Hayatımda aldığım en doğru kararlardan biriydi.

Alıntıları Göster
    merhaba,
    işlemciyi tamirden bahsetmedim, 10dk da delidsiz ilk günkü konumuna gelebiliyor, gri dandik macun + siyah silikon yeterli, bu şekilde her türlü garantiden değişim alırsınız. kimse delid tool alıp içini açmaz, açsa da fark göremez.Ben de delidli 8700K dan yazıyorum :) stok değerlerde bile kullanacak olsam ilk gün yine delid yaparım.

• theVATANSEVER kullanıcısına yanıt
    Ben çakozlayabiliyorlar zannediyordum:) Güzelmiş. Bendeki bir şekil çok ısınıyor halen onla uğraşıyorum dün açıp likit metali bi rötuşladım gene 80 :/
  • quote:

Ben çakozlayabiliyorlar zannediyordum:) Güzelmiş. Bendeki bir şekil çok ısınıyor halen onla uğraşıyorum dün açıp likit metali bi rötuşladım gene 80 :/
    Pcb ve ihs yamuk olabiliyor cok ugrasman lazim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theVATANSEVER kullanıcısına yanıt
    Var mıdır peki bunun bir çözümü, coldplatei silikonun üzerine oturtmaya da cesaret edemedim, bana da temasta bir problem var gibi geliyor ama bu meret termal macun gibi olmadığından ihsi kaldırdığımda anlayamıyorum neresi değiyor neresi değmiyor. En başta termal macunla bunu yapıp ölçmek lazımdı aslında.
    PCBnin yamuk olması çok kötü bir ihtimal, düşünmek istemiyorum intelin öyle bir sıçışını :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.