Şimdi Ara

parça kontör bayiliği alıcam.yardım edermisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
9.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar parça kontör bayiliği almak istiyoruz.hangi firmayı tercih edebilirim ve koşulları nelerdir?sölermisiniz

• kardeş zaten aldımmı bence direk bütün operatörlerinkini de al ve onu da en detaylı zaten müşteri hizmetlerinden öğrenebilrsin. yardımcı olabilirler ya da nereye gitmen gerekiyorsa yönlendirebilirler seni.
  • kardeş tmmda ben nerden başvurabilirim hangi firmaya başvurabilirim onu soruyorum
  • arkadaşım bütün operatörlerin internet sitesinde iletişim bölümü var hepsinede yaz mutlaka yardımcı olacaklardır
  • quote:

Orjinalden alıntı: pcworldpc

kardeş tmmda ben nerden başvurabilirim hangi firmaya başvurabilirim onu soruyorum

tamam işte kardeş ara birinin müşteri hizmetlerini yönledirirler mutlaka. ya da nerde oturuosn bilmiorm ama oturduğun yerde mutlaka avea nın ya da turkcelin ya da herneyse hepsinin bi genel merkez binası vardır. onları araştır.

hadi o da olmadı velideli nin de dediği gibi internet sitesinden de ulaşabilirsin.
  • bu işi yapan biriyle iltibata gecsen nasıl oluyor bu işler kımler verıyor bayılıgı falannnn
  • aslında ben şundan çekiniyorum bu işi yapan birine gidip nerden yaptın desem sölerlermi acaba
  • telsimi örnek vereyim önce kendi adına hat açtır ve 250 kontör yükle ve 7038 ara 25 kontör 5 milyondan sat sana 250 kontör de 10 milyon kar bırakır
    avea yıda aynı şekilede yapabilirsin ama türkcel şimdi çok zorlaştırdı ona girme derim kunuşulmayan hatları kapatıyorlar
  • vodafone cepogrenci bonus ve turkcell parca kontor bonus menulerındne gırersenız kampanyalı satışlarımızın cok ucuz oldugunu gorebılırsınız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: saidgoren

vodafone cepogrenci bonus ve turkcell parca kontor bonus menulerındne gırersenız kampanyalı satışlarımızın cok ucuz oldugunu gorebılırsınız.

teşekkürler
  • Sitelerin öğrendiğimiz iyi oldu
  • Lütfen Resmi dayanağı olmayan sitelere itibar etmeyin.her operatörün resmi parça kontör satış kanalları vardır.Şayet bu işi sizde resmi olarak yapıyorsanız operatörler zaten sizi bulur.Biz üçününde parça kontörlerini satıyoruz ama resmi olanından faturalı fişli,hem devlet kazanıyor hem kullanıcı avantajlı bizlerde kazanıyoruz tabi.Güvenli ve emin bir şekilde.Aradaki simsarlara para kaptırmadan.Ayrıca şunuda belirteyim tahammül edemiyorum manavda,kasapta bu işin yapılmasına.Biliyorum parça kontör reklam-pazarlaması yapan arkadaşlar saldıracaklar bana ama sonuçta savunulacak bir tarafınız yok.suç işliyorsunuz suç.

Parça kontör işi yapacak arkadaşımızada naçizane tavsiyem,şayet üç operarörden birinin bayisi isen saha yöneticinle yada üst bayinle görüş,aksi taktirde atı alan üsküdarı geçer,hem suç işlemiş olursunuz hemde riskli iş yapmış olursunuz.Kuruşla kazanıp,paranızı başka tarafa kaptırabilirsiniz.

• sevgili dostum gold38 bu yapmış olduğunuz açıklamayla bu işi dürüstçe yapan firmaları töhmet altında bırakmış oluyorsunuz. her operatörün resmi parça kontör satışı vardır diyorsunuz yanılıyorsunuz sizin bahsettiğiniz kullanıcı kendi hattından kontör transfer yoluyla aylık belli limitler kapsamında gerçekleştirebiliyor.
    şu an için sadece vodafone kurumsal satış yaptırmaktadır.
    Biz üçününde parça kontörlerini satıyoruz ama resmi olanından diyorsunuz peki biz bu işi illegal mi yapıyoruz.
    lütfen sizden ricam herkezi aynı kefeye koymayınız.
    hassasiyetiniz için teşekkür ederim.
  • Onurlu tepkiniz için teşekkür ediyorum.Üç operatöründe resmi sanal kontör satış siztemi mevcuttur.Turkcelde webkontör ve pos kontör,aveada yine bayi hatlarından"parça kontör" menüsünden,vodafoneden hemenkontör ve jetkontör sistemleri üzerinden resmi,faturalı ve aynı zamanda süreyi uzatan parça kontör satışları yapılmaktadır.sizleri töhmet altında bırakmıyorum yasal değil yaptığınız iş,bir kısmınızın kişilikleri dürüst olabilir ama korsan iş yapıyorsunuz.

quote:

Orjinalden alıntı: kontorlans

sevgili dostum gold38 bu yapmış olduğunuz açıklamayla bu işi dürüstçe yapan firmaları töhmet altında bırakmış oluyorsunuz. her operatörün resmi parça kontör satışı vardır diyorsunuz yanılıyorsunuz sizin bahsettiğiniz kullanıcı kendi hattından kontör transfer yoluyla aylık belli limitler kapsamında gerçekleştirebiliyor.
    Biz üçününde parça kontörlerini satıyoruz ama resmi olanından diyorsunuz peki biz bu işi illegal mi yapıyoruz.

• ben kendim parçalayıp satıyorum.

hediyeler bana kalıyor.
  • Yakında parça kontör işine giri,yorum toptan

Vodafone ve Turkcell saniyesinde hesabında
    Avea normal sistemle..

• Orjinalden alıntı: piri.reis

ben kendim parçalayıp satıyorum.

hediyeler bana kalıyor.

en iyisi ve en karlısı bu....

ornek verecek olursak: cocugun hattı kampus 120 dk icin parası yok; diyecek termal abi
    hattıma 150 yukle dk lar benim kontorler senin ustune de 10 tl para verecem ben de he deyip
    kontorlerini tranfer ediyorum onun 140 kontorunu 24 tl ye satıyorum ve onun verdiği 10 tl bana kalıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi termal1 -- 8 Şubat 2009; 10:39:09 >
  • Vay be bir sürü site var, bunlar ne iş çeviriyor anlayamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kontorlans

sevgili dostum gold38 bu yapmış olduğunuz açıklamayla bu işi dürüstçe yapan firmaları töhmet altında bırakmış oluyorsunuz. her operatörün resmi parça kontör satışı vardır diyorsunuz yanılıyorsunuz sizin bahsettiğiniz kullanıcı kendi hattından kontör transfer yoluyla aylık belli limitler kapsamında gerçekleştirebiliyor.

o hatlar nasıl açılıyor pekiii
  • TEKEL BÜFESİ İŞLETİYORUM PARÇA KONTÖR SATIŞIM ÇOK İYİ OLMASINA AGMEN 2 DEFA PARÇA KONTÖR ÜLEGİMİMİ BİTİRDİM YEKÜNDE KAZIK ATIYORLAR SENIN HABERİN OLMADAN SENIN HESABINDAN TL TRANSFERİ YAPIYORLAR PARÇA KONTÖR ALAN SİTE SAHİBİNE ÇALIŞIR HABERİ OLSUN....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.