Şimdi Ara

PARAYAMI SIKIŞTINIZ YÜKSEK MODEL CEP TELEFONUNUZU SATAMIYORMUSUNUZ HEDİYE İLETİŞİME SORDUNUZ MU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
4
Favori
5.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kayseri İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değerli forumdaşlar acilen paraya sıkıştınız türkiye cihazı yüksek model cep telefonunuz var nakit hemen alabilirim.yüksek modelden kastım nedir.İPHONE 4s*5*5s SAMSUNG NOTE2*NOTE3*S4 SONY XPERİA Z*Z1*ULTRA HTC ONE LG G2 modelleri haricinde modeller düşünmüyorum.

ARKADAŞLAR LÜTFEN KAÇ LİRA YA ALIRSINIZ GİBİ MESAJLAR ATMAYINIZ SİZİ KURTARICAK FİYATI MESAJDA BELİRTİRSENİZ GERİ DÖNÜŞ YAPARIM

*****ALIŞVERİŞ ŞARTLARIM******
    ürünü satarken referansı benden yüksek olan kişilere önce para sonra cihaz şeklinde alım yaparım.
    referansı benden az olan forumdaşlara önce cihazı yollar dükkanımda incelerim hemen eftsini verdiği hesap numarasına yatırırım.
    ürünle birlikte nufus cüzdanı fotokopinizi unutmayınız!!!
    ürünü istediğiniz fiyatı belirttin lütfen kaça alırsın diye sormayınız
    sıfırı 1200 1300 tl olan ürün için 1000 tl istiyecekseniz hiç pm yollamayın hayırlı alışverişler....

ARKADAŞLAR ALICAM FİYATLARI YAZAYIM

iphone 6 16 gb 1900 tl
    iphone 6 plus 16 gb:2050 tl
    samsung note 4:1750tl
    sony z3 :1500 tl
    htc one m8:kutulu tr 1300 tl
    lg g3:kutulu tr cihazı 1100 tl
    sony z2:kutulu tr cihazı 1100 tl
    iphone 5s kutulu tr cihazı temiz 1150 tl
    İphone 5 kutulu temiz tr cihazı temiz 800tl
    Samsung s4 tr cihazı kutulu temiz 600 tl
    Samsung note 3 tr cihazı temiz kutulu 1100 tl
    Samsung note 2 tr cihazı temiz kutulu 500 tl
    Samsung mega tr cihazı temiz kutulu 550 tl
    Sony z1 tr cihazı kutulu temiz 750 tl
    Sony z tr cihazı kutulu temiz 500 tl
    Sony z ultra tr cihazı kutulu temiz 650 tl
    Lg g2 tr cihazı kutulu temiz 650 tl
    Htc one m7 tr cihazı kutulu temiz 650 tl
    Lg flex tr cihazı temiz kutulu 650 tl
    Gm elite kutulu temiz 600 tl

HEDİYE İLETİŞİM

https://www.facebook.com/hediyeiletisim38

GÜLLÜK MAH. OSMAN KAVUNCU CAD. NO:19 MELİKGAZİ/KAYSERİ
    0533 557 20 00
    0553 553 14 14

PARAYAMI SIKIŞTINIZ YÜKSEK MODEL CEP TELEFONUNUZU SATAMIYORMUSUNUZ HEDİYE İLETİŞİME SORDUNUZ MU?

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kağnıcıoğluteknoloji38 -- 29 Kasım 2014; 12:49:33 >

• DOSTUM İLE BİRÇOK ALIŞVERİŞİM OLDU HEPSİ SORUNSUZDU..
    TAVSİYE EDERİM KESİNLİKLE SORUN YAŞAMAZSINIZ..
    HEP DESTEK TAM DESTEK
  • Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz, kendisiyle defalarca alışverişimiz oldu. Zaten açtığı ilanlar genelde ayrıntılı fotoğraflı oluyor, ne kadar titiz olduğunu siz anlayın
  • çok sağolun dostlar forumda sizin gibi dostlarım olması insanı mutlu ediyor
  • bir destek de benden gelsin. hayırlı olsun. hayırlı işler. helalinden bol kazançlar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerem_ank

bir destek de benden gelsin. hayırlı olsun. hayırlı işler. helalinden bol kazançlar dilerim.

Allah razı olsun çok teşekkür ederim.helalinden cümlemize kazanç nasip eylesin Rabbim inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkankot2

benim de bir alışverişim oldu. son derece güvenilir birisi.
    ayrıca ölücü değildir kendileri :)

Tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gözlemlerime gôre forumun 2. el kısmında bu kadar aktif olan kişinin dolandırıcı olması cok zor hayırlı işler

• quote:

Orijinalden alıntı: Delikli Nane

gözlemlerime gôre forumun 2. el kısmında bu kadar aktif olan kişinin dolandırıcı olması cok zor hayırlı işler

Tesekkur ederim Allah razi olsun

• Benimde iki alışverişim oldu.Mükemmel insanlar.Yalan olmasın akrabammış gibi hissettim,tanışmadığımız halde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygultekin82

Benimde iki alışverişim oldu.Mükemmel insanlar.Yalan olmasın akrabammış gibi hissettim,tanışmadığımız halde...

Allah razı olsun yıldırım abim o senin iyiliğin
  • quote:

ürünle birlikte nufus cüzdanı fotokopinizi
    unutmayınız!!!

Bu niçin gerekli hocam?
    Hayırlı işler

• Tesekkurler cihazin calinti oldugunda skinti olmamasi icin nufus cuzdaninin uzerine cihaz satisi icindir diede yazabilir satici saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

Tesekkurler cihazin calinti oldugunda skinti olmamasi icin nufus cuzdaninin uzerine cihaz satisi icindir diede yazabilir satici saygilar

Ben forumdan cihaz alırken hiç istemedim, gerçi ticari de yapmıyorum bu işi, siz işyeri olduğunuz için istiyorsunuz galiba. Bence kimlik fotokopisi yerine satış bilgisini içeren imzalı bir yazılı beyan alabilirsiniz. Malum kimlik fotokopisi ile yüzlerce gsm hattı anlar hatta şirket bile kuranlar var. Benimki sadece bir öneri, başınız ağrımasın diye.
    Bol kazançlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: flasource

quote:

Tesekkurler cihazin calinti oldugunda skinti olmamasi icin nufus cuzdaninin uzerine cihaz satisi icindir diede yazabilir satici saygilar

Ben forumdan cihaz alırken hiç istemedim, gerçi ticari de yapmıyorum bu işi, siz işyeri olduğunuz için istiyorsunuz galiba. Bence kimlik fotokopisi yerine satış bilgisini içeren imzalı bir yazılı beyan alabilirsiniz. Malum kimlik fotokopisi ile yüzlerce gsm hattı anlar hatta şirket bile kuranlar var. Benimki sadece bir öneri, başınız ağrımasın diye.
    Bol kazançlar.

Allah razi olsun kimligin ustune atiyorum satti cihaz modeli neyse farzedelim iphone 5s satis icindir derse skinti olmaz

• Erzurumdayım cihazimı gondersem satın alır mısınız acaba cihaz 2 haftalık gri renk 64 gb

• quote:

Orijinalden alıntı: mlkgnc

Erzurumdayım cihazimı gondersem satın alır mısınız acaba cihaz 2 haftalık gri renk 64 gb

Dostum suan 10 subatta yurtdisina gidecegimden dolayi gidip gelene kadar cihaz alimini durdurdum saygilar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mlkgnc

Erzurumdayım cihazimı gondersem satın alır mısınız acaba cihaz 2 haftalık gri renk 64 gb

Dostum suan 10 subatta yurtdisina gidecegimden dolayi gidip gelene kadar cihaz alimini durdurdum saygilar

Peki hocam

• Yurtdışına çıkma durumlarınız da olduğuna göre size bir şey sormak istedim hocam. Yurtdışından cihaz getirebilir misiniz?
    Örneğin HTC Butterfly S Şöyle ikinci el temizinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DownClock01

Yurtdışına çıkma durumlarınız da olduğuna göre size bir şey sormak istedim hocam. Yurtdışından cihaz getirebilir misiniz?
    Örneğin HTC Butterfly S Şöyle ikinci el temizinden.

Malesef dostum

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.