Şimdi Ara

### Parasoley Süs Değildir !! ### (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
3
Favori
32.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • soba bacası falan bunlar komik şeyler üstat saçma geliyor bana bu dalgalarınız makaralarınız ben iyi iş çıkarıyorum demiyorum daha büyük cihazda daha iyi fotoğraf da çekilir demiyorum siz anlamamakta ısrar ediyorsunuz gerçi ben diyorum TÜRKİYE DE İNSANLAR BÜYÜK MAKİNE OLUNCA BUNU KONUŞUYOR SİZİ DAHA DA YÜCELTİYOR!!!!orada örneğini de verdim benim makine 600d bir de 18-55 lens var bu lens ne kadar büyük olabilir ki millet 300mm alıyor mesela diyor ki İYİ FOTOĞRAFÇILAR BÖYLE ÇEKİYORLAR YAKINDAN ÇEKMİYORLAR adam çektiği grubu 10 metre öteden çekiyor onlara çok gülüyorum ama insanlar buna önem veriyor ne yapalım kendimi mi kandırayım sizin çevreniz bu şekilde olabilir onlar daha doğru fotoğrafçı olabilir ama türkiye de fotoğrafın f sini bilmeyip bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan tüm kitle bunu düşünüyor iki üç arkadaşım bana aynen şunları dedi

GEÇEN GÜN PARKTA BİR FOTOĞRAFÇI GÖRDÜM SENİN GİBİ AMA O DAHA PRO.YDU DAHA İYİYDİ MAKİNESİ FALAN KOCAMANDI

ne denir ki buna şimdi ama ben bunu reddedebilir miyim türkiyede böyle bir gerçek var şimdi siz burada benimle dalga geçseniz de bu bitmiyor her zaman olan bir şey fotoğraf konusunda bilgi sahibi olmayan kitle bilgi olanlara oranla 100-150 kat fazla bu ülkede belki çok daha fazla
  • Hocam başka insanların ne düşündüğü çokta önemli değil.Siz diyorsunuzki büyük objekitf ve yaprak parasoley insanı daha prof gösteriyor.Bizde bunun böyle olmadığını ve bu mantığın çok saçma olduğunu söylüyoruz.Her insanı düzeltemezsin ancak sizin gibi elinde DSLR olan bir insan bari böyle düşünmesin.Fotoğrafçılıktan anlamayan insanlara büyük aletler ilginç gelebilir ancak elinde DSLR taşıyanlar bunun böyle olmadığını anlasın diye açtım ben bu konuyu
  • Kaşınıyorum.
     ### Parasoley Süs Değildir !! ###

Umarım alınmazsınız. Bence o arkadaş çevresinden hemen uzaklaşın. Fotoğraf makinesinin heybetli durması hiç bir anlam ifade etmez. Leica M9 ufacık tefecik içi dolu turşucuk mübarek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaypurTiryading -- 9 Ağustos 2011; 23:25:42 >
  • Çok güzel olmuş ..>> Ev Yapımı Fotoğrafçılık Malzemeleri << konusuna ekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege.

quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

Yazacak cevap bulamıyorum

+1907

+1908
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaypurTiryading

Bu daha PROF olmuş.... + 1909
  • Ekipmandan çok fotoğraflarla etkilemeyi isterim ben, çok saçma hala mantığınız... Pancake objektif taksak demek yerin dibine gircez
  • quote:

Orijinalden alıntı: bipekkan

quote:

Orijinalden alıntı: HaypurTiryading

Bu daha PROF olmuş.... + 1909

Cüseli durmak isteyene parasoley tasarlanır.
  • siz benimle dalga geçtiğini sanarak ancak kendinizi kandırırsınız bırakın herkes bildiği gibi yapsın iyi günler dilerim
  • Biz bildiğim yoldan çok memnunuz , teşekkür ederiz.Umarım sizde büyük objekitf ve yaprak parasoley alarak prof dünyaya adım atarsınız
  • Düğün videosu çeken birini gördüm, eski model kocaman bir videoya yeni ufacık bir Sony video kamera bantlamış, öyle çekim yapıyordu. "Kamyonla para alıyorsun, bu bit kadar şeyle mi çekiyorsun?" lafını yememek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erol Dikmen
    siz benimle dalga geçtiğini sanarak ancak kendinizi kandırırsınız bırakın herkes bildiği gibi yapsın iyi günler dilerim

Allah da seni güldürsün. Vallahi neşemi yerine getirdin güzelce. Bir gün soba borusundan bozma parasoleylerle filan gezen birini görürsek artık bir yanına gelir selam veririz.

Biz de iyi günler dileriz.
  • siz kendinizi kandırmaya devam edin
  • quote:

siz kendinizi kandırmaya devam edin

Siz de amacı dışında kullandığınız tüm ekipmanınızla egonuza tavan yaptırmaya devam edin. Başlık yeterli bir yanıt zaten, anlayana.
  • ULTRA PROF olmakta zor Parkta düşünsene bu pozisyonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackducati -- 12 Ağustos 2011; 5:50:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackducati

ULTRA PROF olmakta zor Parkta düşünsene bu pozisyonu

• quote:

siz kendinizi kandırmaya devam edin

Tekar söylüyorum biz böyle mutluyuz.Sizde ileride prof olursunuz inşallah bahsettiğiniz ekipmanlar ile
  •  ### Parasoley Süs Değildir !! ###

Üstad yeterince profesyonel değil demekki?..

Hem sokakta ve özellikle parkta gezerken çevredeki insanlar kimbilir nasılda küçümsüyordur onu?

"Vah zavallı amatör! Ufacık makinesi, çay bardağı kadar lensi var! Yazık bee!"

Oysa soba borusu objektif taşısaydı herkes onun önünde eğilecek, hatunlar ayaklarına kapanacak, toplum içinde yeni bir fenomen olacaktı.

Naptın üstadım, naptın sen?..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.