Şimdi Ara

### Parasoley Süs Değildir !! ### (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
3
Favori
32.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesela ben küçük, sessiz ve titreşimsiz seviyorum
  • Arkadaş bir konu bukadar katledilir gerçekten.Parasoley nedir , ne işe yarar diye konu açtık gelinen noktaya bak

@Erol Dikmen

Öncelikle fikirlerinizi düzgün bir şekilde aktarabilmek için konu hakkında bilgi sahibi olun ve düzgün ve anlaşılır yazmayı öğrenin.Ondan sonra tartışmak daha mantıklı olucaktır emin olun

Makine ufak olunca iş verilmez diyorsunuz ya.Buyrun bakalım adamlar neyle moda çekimi yapıp satıyor

• Sharks Power

hacı o kadar ekipmanla çekilir tabi
  • Hocam o bahsettiğinz ekipmanlar prof ürünler olabilir ama o ürünleri evde kendinizde yapabilirsiniz.Ayrıca benim vurgulamak istediğim makinenin boyutunun hiçbir önemi olmadığıdır.Önemli olan sonuçtur.

Makinesi büyük diye bir fotoğrafçıyla çalışmak isteyen birinede gülerim yani.
  • Muhaha. Arkadaşa o zaman güzel bir soba borusu falan verseymişiniz nede olsa cüsse daha önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaypurTiryading

Muhaha. Arkadaşa o zaman güzel bir soba borusu falan verseymişiniz nede olsa cüsse daha önemli.

Onun ucuna da yaprak parasoley lazım, illâki...
  • Yaprak şeklindeki duman çekme aparatlarından ayarlarız
  • Özensiz işçilik için kusuruma bakmayın. Güneşin etkisini kesmek neki

### Parasoley Süs Değildir !! ###

Amaç sadece gırgırdır. Yukarda bizi epey güldüren arkadaş alınmasın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaypurTiryading -- 9 Ağustos 2011; 15:16:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HaypurTiryading

Özensiz işçilik için kusuruma bakmayın. Güneşin etkisini kesmek neki

### Parasoley Süs Değildir !! ###

Amaç sadece gırgırdır. Yukarda bizi epey güldüren arkadaş alınmasın lütfen.

• Konu nerelere gelmiş
  • Eeee öyle yorumlar yaptıki bir arkadaş , konunun buralara gelmemesi elde değil
  • Arkadaşlar Ebay'den sipariş verdiğim parasoley ve filtre bugün gelmiş. Artık ben de profesyonelim
  • Yaprak parasoley değilse mümkün değil olamazsınız prof baştan söyleyelim
  • burada makara geçen arkadaşlar fotoğrafçılığı,en azından türkiyede dönen fotoğrafçılığı asla anlayamayacaklardır siz benimle dalga geçmeye devam edin,ben de daha iyi iş yapmaya devam ederim ha şu ana kadar 50-60 tane fotoğraf çektim pek güzel olmadı ama ileriki zamanlarda daha iyi olabilir bir de gezmiyorum ben şimdi istanbul da bir tura çıksam güzel bir şeyler çıkar sanırım

bugün mesela bir nikon gördüm adam geziyordu sanırım d300 dü bilmiyorum net göremedim ucundaki yaprak parasoley olmasa yüzüne bakmazsınız ama oradaki herkes adama bayılıyordu aynı yerde bende vardım benim hakkımda konuşan yok ama adam için "ne kadar büyük makinesi var" "bak fotoğrafçı" diyorlardı
  • Yazacak cevap bulamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erol Dikmen

oradaki herkes adama bayılıyordu aynı yerde bende vardım benim hakkımda konuşan yok ama adam için "ne kadar büyük makinesi var" "bak fotoğrafçı" diyorlardı

Eyvah eyvah!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

Yazacak cevap bulamıyorum

+1907

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege. -- 9 Ağustos 2011; 22:58:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erol Dikmen

burada makara geçen arkadaşlar fotoğrafçılığı,en azından türkiyede dönen fotoğrafçılığı asla anlayamayacaklardır siz benimle dalga geçmeye devam edin,ben de daha iyi iş yapmaya devam ederim ha şu ana kadar 50-60 tane fotoğraf çektim pek güzel olmadı ama ileriki zamanlarda daha iyi olabilir bir de gezmiyorum ben şimdi istanbul da bir tura çıksam güzel bir şeyler çıkar sanırım

bugün mesela bir nikon gördüm adam geziyordu sanırım d300 dü bilmiyorum net göremedim ucundaki yaprak parasoley olmasa yüzüne bakmazsınız ama oradaki herkes adama bayılıyordu aynı yerde bende vardım benim hakkımda konuşan yok ama adam için "ne kadar büyük makinesi var" "bak fotoğrafçı" diyorlardı

------------------

İşte aşağı yukarı anlattığım model bu arkadaş

Sen daha iyi iş yapmaya devam et hocam, yeter ki yukarıda bahsettiğimiz şekilde piyasayı düşürüp insanlara zarar verme. Yoksa naparsan yap, istersen fabrika bacası tak anladığım kadarıyla yine olmicak...

• Hocam sizinde " makineniz " büyükmü , sizede daha karşıdan bak adam profesyonel , adam iyi fotoğrafçı diyorlarmı ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanTnçr -- 11 Temmuz 2013; 11:55:30 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.