Şimdi Ara

Parasızlık dan 25 yaş ve ustu evlenemeyenler ! Yada evliliği duşunmeyenler ! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
13
Favori
18.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YSOFT

quote:

Orijinalden alıntı: sevindirik

quote:

Orijinalden alıntı: trablon

quote:

Orijinalden alıntı: sevindirik

Bay bayan fark etmez arkadaşlar. 30 yaşını aşmış bir insanım ben de. Dertlerimiz ortak. Napak konuşmayak mı

30 u aştıysan bizim iş yatar o zaman sen en iyi ihtimal 40+ yaşında bi erkek bulursun sanırım

Kardeşimsin zaten başka gözle bakmam kimseye kardeş arkadaşız şurda saçma sapan şeylere gerenk yok

3 ay içinde koca bulamazsan seni değerlendirmeye alırım ben sıkma tatlı canını

• quote:

Orijinalden alıntı: Clioauthentique

quote:

Orijinalden alıntı: cefe34

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cefe34

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karamitat

konu kilit üyeler ban...

Sebep: konuya Clioauthentique namı diğer TurboLinea gelmemiş...
    ilk yorumu atan çağırmış sonrada çağırmışlar ama gelmemiş :))

Onsuz bu konunun tadı tuzu olmaz...
    @Clioauthentique
    @Clioauthentique
    @Clioauthentique

konuyla ilgili olarak: yaz beni de tahtaya

konuya dahil ettiğin için tşk ederim.

bazı arkadaşlar seks için evlenilmez diyor da.

ne için evlenilir?

şu an 29 yaşındayım.forumdaki herkes bilir.parasızlıktan evlenemiyorum.ağladığımı herkes bilir.

ben seks için evlenirim arkadaş.

bekar olduğum için aklım hep uçkurumda...ve cinsel açlıktan ölüyorum.

seks için evlenilir ve diğer etkenler de var.

bu etkenler ise:

-kafa yapısının uyması anlaşmanızdır.

diyeceklerim bunlar

Kardeşim önemli olan seni konu sahibinin davet etmesi. Ben seni davet etdim mi hayır!!

Bu arada evlilikle alakalı düşünce ve zihniyetin buysa kaldıki olabilir kimene..

Fakat birazdaha düşüncemizi tartıp usturuplu ve adaplı yorum yapmamız gerek diye düşünüyorum.

Herkez düşündüğü hayal ettiği arzularını öyle bariz şekilde ortam için de bu forum da dahil yanlış buluyorum.

Eğer kendi içinde aşırı zaafların varsa en azın dan kendi açtığın konu da bu kadar açık seçik ol.

KONUYU KİRLETMEYELİM.

sen davet ettin diye geldim

Ben davet etmedim ammmma önemli olan gellll bende senin konuna eşlik edeyim bunda sorun yok fakat dediğim gibi bi tık daha geriden sakin forumda tek erkek yok unutmayın bayanlar da var...

Bu arada sana tafsiyem eğer çok uçkuruna ve karşı cinse aşırı 'açlık'derecesin de isen durumun vahim arkadaşım ben sana söyleyim.

Bırak senin evlenmeni kız arkadaş bile yapamazsın ilk başta tanışma da 1 bakışınla kaçar sen den kız sapık der sana..

sapık olsam önüme gelene saldırırdım.

bugün benim param olsa ben kesinlikle bu sıkıntıları çekmezdim.

her zaman ağlamam bundan dolayı.

parayla .aişeler ise insana mutluluk vermiyor ve daha çok yıpratıyor.

Kardeşim konuşdukça batıyosun neyse konuyu kapatalım.

• Arkadaşlar daha çok maddiyattan dem vurulmuş...Evet 1000 tl ile gerçekten ev kurup geçindirmek imkansız...Ama inşAllah Rabbim size daha iyi ekmek kapıları açar maddi sıknıtılarınız hallolur yuvanızı kurabilirsiniz...

Ben ise orta halli bir memurum...Maddi imkanım evlenmeye el veriyor ama gelin görün ki ciddi ailevi sıkıntılarım var...Siz inşAllah daha iyi bir iş bulup muradınıza erersiniz ama benim sorunum çözülecek gibi değil...

• Yas olmus elizibif.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turbolinea abim sonuna kadar haklı kimse entel ayaklarına yatmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KorsaN01

Turbolinea abim sonuna kadar haklı kimse entel ayaklarına yatmasın.

tşk ederim kardeşim ALLAH razı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Turbolinea yı bul

konuyu tesadüfen buldum.ben de parasızlıktan evlenemeyenlerdenim.
    bunu forumda anlattığım zaman herkes bana troll diyor. herkes budan dert yanıyor ama neresi troll lük?
  • Ayni durumdayiz malesef.

• Valla ben aranızda en şanslıyım en güzelini yaptım Dubaiye kaçtım Tr de para mara yok arkadaşlar gidin yurt dışına. Buraya geldiğimde işsizken bile cebimde Tr de çalıştığım zamandan daha çok para oldu hep. İnanılmaz bereketli bi ülke. Bi işe girdim 3 ay sonra sıfır jip çektim altıma araba zaten Tr nin 3 te biri ve çok kolay bişey araba almak 18 yaşından büyük herkeste var. Size tek tavsiyem dil öğrenin ve yurt dışına gidin.

Tr ye bi geldim millet avareyi oynuyo bi mağazada kasada ödemeyi yapan önümdeki adam pantolonu 6 ay taksitle alıyo Dubaide 6 ay taksitle pantolon aldım desen kıçlarıyla gülerler. İyiki gelmişim buraya inanılmaz da iş bolluğu var daha işten çıkmadan rakip şirketler arıyolar seni bize transfer edelim diye. Burada hep daha iyi maaşlı işe yükselmek mümkün Tr de ise tam tersi hep aynı maaşa çalışırsın hatta o işin de garantisi yoktur elemanın değeri yoktur arkanı kollayarak çalışmak zorundasın.

E ne demişler nerde çokluk orda b..luk :-D insanın çok olduğu yerde yaşanmaz arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozianna -- 9 Nisan 2016; 9:27:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

quote:

Turbolinea yı bul

bunu forumda anlattığım zaman herkes bana troll diyor. herkes budan dert yanıyor ama neresi troll lük?

3 yıl geçmiş adam hala aynı

Gerçi bende oyleyim

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VerKurtull

quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

quote:

Turbolinea yı bul

3 yıl geçmiş adam hala aynı

Gerçi bende oyleyim

• Te Amo Querido kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma ama evliliğe bakış şeklin saçmalığın daniskası (aslında evlilik çok kolay vs...). Yaş 26 kendi evimde var. Para kazanmak zor iş değil kafanı kullanıp emlak yatırımı yapacaksın. Ev var durumlar iyi evlenir miyim ? Boş versene aklımı peynir ekmekle mi yedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozianna

Valla ben aranızda en şanslıyım en güzelini yaptım Dubaiye kaçtım Tr de para mara yok arkadaşlar gidin yurt dışına. Buraya geldiğimde işsizken bile cebimde Tr de çalıştığım zamandan daha çok para oldu hep. İnanılmaz bereketli bi ülke. Bi işe girdim 3 ay sonra sıfır jip çektim altıma araba zaten Tr nin 3 te biri ve çok kolay bişey araba almak 18 yaşından büyük herkeste var. Size tek tavsiyem dil öğrenin ve yurt dışına gidin.

Tr ye bi geldim millet avareyi oynuyo bi mağazada kasada ödemeyi yapan önümdeki adam pantolonu 6 ay taksitle alıyo Dubaide 6 ay taksitle pantolon aldım desen kıçlarıyla gülerler. İyiki gelmişim buraya inanılmaz da iş bolluğu var daha işten çıkmadan rakip şirketler arıyolar seni bize transfer edelim diye. Burada hep daha iyi maaşlı işe yükselmek mümkün Tr de ise tam tersi hep aynı maaşa çalışırsın hatta o işin de garantisi yoktur elemanın değeri yoktur arkanı kollayarak çalışmak zorundasın.

E ne demişler nerde çokluk orda b..luk :-D insanın çok olduğu yerde yaşanmaz arkadaşlar

Orası müslüman ülkemi ve hangi dil var

• aynen evlenemyoruz asgarı ucretle turkıye şartlarında nasıl gecınılır cok zor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HORT !! Ben 33 yaşındayım 3 yıldır tek yaşıyorum hep işsizdim kapıcı dairesinde kalıyorum kira veremiyorum nezamandır, kuru ekmeğim ve suyum var evlilik falan çktan unuttuk, istediğin kadar severek evlen karının gözünde paran kadar adamsın bunu kimse unutmasın ekonomik zorluk varsa ve derinse topluma uyayım vs çabalarsanız iyice p.ka sararsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecan1 -- 3 Mart 2017; 18:51:7 >
  • H O R T ( Konuyu açalı 4 sene geçti tık yok bekar adamım :( ) Bi 4 sene sonra HORT Larım hade by.......
  • Hocam aslıdna evlilik kolay ama aileler zorlaştırıyor. Çok fazla takı istiyorlar herşeyi en iyisinden istiyorlar. Damadı altından kalkamayacağı yüklerin altına sokuyorlar. Hatta bu gözler altın pazarlığı yapanı bile gördü. BEn şahsen kendim gibi düşünen evliliği ticari ortaklık olarak görmeyen ailesinin güdümünde olmayan biriyle evlenmeyi düşünüyorum. Girişimciyim bugün çok param olmayabilir ama kafam rahat olursa yarın daha iyi bir seviyeye ulaşabilirim. Unutmayalım ki hocam aile bir adam için en önemli şey.
  • Evlenip ne olacak? özgürlüğüne kısıtlamadan başka bir şey değil boşver evlenme
  • 30 yaşındayım, çok şükür evim var arabam var ve devlet dairesinde işim de var ancak kısmet yok bende evlenmek istiyorum ama aday yok işte
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.