Şimdi Ara

Parasini ben veriyim yurtici kargo ile bisi yollamayin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternetten satin aldigim urun, normalde arasla gelicekken arasin sistemindeki bi arizadan dolayi yurticine verilmis.

Bunu duydugum an aha m.ctik dedim.

Cunku 1 hafta once almis oldugum urun gonderenin adresi dogru yazilmasina karsin, olmayan bir adrese degismis.

İncirköy mah. Bayıryolu sok.

Olmuş

Cubuklu mahallesi bayır sokak

Bugun bana yollanan takip numarasiyla kargoyu sorgulattim

Korktugum basima geldi, yine farkli adres.

Şubeyi aradim telefonu acmadan kapatiyorlar

Gözünü sevdigim aras ne guzeldi ya adam gelmeden once telefonla ariyodu abi evdemisin getireyim mi su kadar dakika sonra oraya gelicem vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azal -- 3 Eylül 2014; 11:26:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Subeden şubeye değişir.
    Bizim burdaki yurtiçi kargo gayet başarılı...
    10 u geçik siparis verdim hepsinde sorunsuz teslim ettiler.
    Bence sorun sizde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burdaki de sikintili yurticide. Musteri memnuniyeti sifir.

• Ben sıkıntı yaşamadım pek.

• netten pazar gunu siparis vermistim pazartesi yola cikti istanbuldan sali aksami 7 gibi alanyada adresten teslim aldim

• Tavsiyem Yurtiçi Kargo'dan başkasına yönelmeyin! Piyasadaki bazı kargolar gerçekten rezalet..
  • Hep sıkıntı yaşadım yurtiçi ile. Genel olarak kötü.
  • Yurtiçi uzak durulmalı MNG falan daha iyidir. Kargomu getirdiklerini söylediler ama evde yokmuşum. Aslında tüm gün evdeydim ve neredeyse bahçede onları bekledim gelen giden yoktu. Gözümde çok düştüler bir daha onları kullanmıyorum.
  • Şubeden şubeye göre değişiyor. Etiler şubesiyle en ufak bir sorun yaşamadım bugüne kadar. Aras ile de herhangi bir problemim olmadı gerçi. Tek rezilliği UPS ile yaşadım, kargoyu evime ulaştırmalaı tam 25 gün sürdü. Bir siparişimi de iptal etmek zorunda kaldım 10 gün içinde elime ulaştıramadıkları için. Gerçekten rezil bir şirket.
  • Aras iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zig Zag -- 3 Eylül 2014; 11:46:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen yurtiçi berbat 1 sene önce pc sipariş etmiştik fare arasla geliyor 2 günde geldi pc yurtiçiyle 1 haftada geldi
  • bende yurtiçiyle çok çalıştım bu zamana kadar hiç bir falsosunu görmedim. burada gerçekten uzak durulması gereken bir kargo şirketi varso o da ptt olmalı bence. adamlara kargo vermek bir dert, yollanırken sağlamgidip gitmeyeceğini düşünmek ayrı dert.
  • Subesine gore değişiyor, sorun yasarsaniz yurt ici kargoya subeyi sikayet edin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • emre1393 kullanıcısına yanıt
    Biri ankaradan geldi biri moda'dan. İkisinin herhangi bi baglantisi yok.

Yurtici nin kendi sisteminin sorunu.

• Yurtiçi kargoda "evde yokmuşsunuz kapınıza kağıt bırakmışlar" diye bahane duydum (gelmediklerine eminim zatende sordum yinede) telefonumu boşunamı yazıyorum ben diye "bizde öyle bir hizmet yok" dedi , hadi onuda geçtim kağıtta yok dedim "sokaktaki çocuklar almıştır" dedi.Bu tamamen gerçektir banada başta şaka gibi gelmişti...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.