Şimdi Ara

PARASI OLMAYANLAR NAPIYOR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
3.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kitap alacak param yok, dershaneye gidecek param yok. yok bahaneymiş, yok isteyen bulurmuş gibi şeyler demeyin. gerçekten de durumum bu şekilde. ben ne yapacağım? :D

copy center'lardan internette bulduğum pdfleri sayfası 4 kuruştan çıkartmayı düşünüyorum. başka bir çıkış yolum yok gibi.

-ayrıca youtube videoları izleyerek anlayamıyorum. çalışma stilim tamamen okumaya dayalı. eğer video olacaksa da %100 ciddi, akademik ve objektif bir üslup ile olmalı. tonguç gibi esprili ve yüzeysel şeyleri tamamen zaman kaybı buluyorum. khan academy iyi bir örnek bu konuda-

• Üzülerek ifade edeyim: kaybettiniz. Tabii eğer ideal bi' hedefiniz varsa. Örneğin; puan türleri fark etmeksizin ilk 20 bin için, sınava hazırlık aşamasında önemli rol oynayan parametrelerden, en az %80 'inin ideal düzeyde olması gerektiği kanaatindeyim. Zaten yorucu olan bu maratonda; geçim sıkıntısı, yarın ne olacağım kaygısı gibi asıl odaktan saptırıcı unsurlarla boğuşmak, performansınıza direkt olarak etki ediyor. Bunun sonucunda da kademeli olarak -en iyi ihtimalle bu arada- sınav sürecinden kopuyorsunuz. Hele ki hassas biriyseniz, söz konusu savrulma çok daha kısa sürebiliyor. Tüm bunların üstüne bir de mezunsanız... Günbegün erirsiniz, sevdiklerinizin gözü önünde.
    Okuma fakirsen iş bul çalış para biriktirdikten sonra özelde istediğin bölümü okuyabilirsin.
    çok pdf print ediceksen çözüm basit bu arada git bim gibi yerlerden ucuza printer al canon printer'lar 160tl gibi birşeye satılıyordu uzun vadede o paranın 10katını çıkarırsın sahte kartuşla
  • "HeR SeY sAnA BaGLi"cilar gelmeden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Khan academy türkçe bilmiyorum da ingilizcesi kötü bir örnek. Ve benim hocam daki derslere bakabilirsiniz beyaz tahtanın önünde anlatılıyor dersler. Ceyhun hoca da kara tahta da anlatıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üzülerek ifade edeyim: kaybettiniz. Tabii eğer ideal bi' hedefiniz varsa. Örneğin; puan türleri fark etmeksizin ilk 20 bin için, sınava hazırlık aşamasında önemli rol oynayan parametrelerden, en az %80 'inin ideal düzeyde olması gerektiği kanaatindeyim. Zaten yorucu olan bu maratonda; geçim sıkıntısı, yarın ne olacağım kaygısı gibi asıl odaktan saptırıcı unsurlarla boğuşmak, performansınıza direkt olarak etki ediyor. Bunun sonucunda da kademeli olarak -en iyi ihtimalle bu arada- sınav sürecinden kopuyorsunuz. Hele ki hassas biriyseniz, söz konusu savrulma çok daha kısa sürebiliyor. Tüm bunların üstüne bir de mezunsanız... Günbegün erirsiniz, sevdiklerinizin gözü önünde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi misraimeftunu -- 17 Eylül 2019; 13:19:44 >
  • Okuma fakirsen iş bul çalış para biriktirdikten sonra özelde istediğin bölümü okuyabilirsin.
    çok pdf print ediceksen çözüm basit bu arada git bim gibi yerlerden ucuza printer al canon printer'lar 160tl gibi birşeye satılıyordu uzun vadede o paranın 10katını çıkarırsın sahte kartuşla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 17 Eylül 2019; 8:42:20 >
  • ne boş bir yorum

• yasiniz kac , hedefiniz ne hocam

• Hocam yönlendiriyo gibi olmasın ama çevrenizde daha önceden sınavı kazanıp gitmiş biri yok mu?
    Eğer varsa ve kitaplarını bu vakte kadar atmadıysa (ki genellikle atmış oluyorlar)rica edebilirsiniz.Ben mesela sırf çevremde ihtiyacı olan birini bulamadığım için kitapları geri dönüşüme gönderdim.
    Hani eski sistem vericekler falan diyorsanız da instagram da gördüğüm biri (şahsi olarak tanımıyorum-ne kadar doğru tartışılır) eski sistem 4 sene öncenin kitaplarını çalışıp aydından üst seviye netler yapıyordu.
    Yine de durumunuzu bilemem.

Allah yardımcınız olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minaroza -- 17 Eylül 2019; 16:53:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam nerelerdeydin ya? Sınavdan sonra millet instagram, twitter, forum her yerden kitaplarını dağıttı. Onlara ulaşsaydın keşke.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muradovoski

yasiniz kac , hedefiniz ne hocam
    liseyi bitirdim, ydt'den gireceğim. ingilizcem iyi ancak tyt konusunda kaynak arıyorum, ygs kitaplarına yöneleceğim sanırım.
  • olishernandez kullanıcısına yanıt
    Yasadiginiz yerde sahaflari ziyaret edebilirsiniz. Kutuphane varsa orda kaynaklar oluyor ucretsiz kullanabiliyorsunuz. Hangi sehirdesiniz bilmiyorum yakin olsak yardimci olmaya calisirdim. Umarim basarili olursunuz ve bu durumdan kurtulursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: muradovoski

Yasadiginiz yerde sahaflari ziyaret edebilirsiniz. Kutuphane varsa orda kaynaklar oluyor ucretsiz kullanabiliyorsunuz. Hangi sehirdesiniz bilmiyorum yakin olsak yardimci olmaya calisirdim. Umarim basarili olursunuz ve bu durumdan kurtulursunuz.
    Sahaflardan YGS kitapları bakacağım, Akmar'da bolca varmış sanırsam.

Kütüphane üyelik işini çözemedim bir, hiçbir yerde de bilgi yok. Direkt kimliğimizi bırakarak okuma amaçlı girebiliyor muyuz, yoksa onun içinde kayıt olmamız gerekli mi? Kadıköy civarında tavsiye edebileceğiniz kütüphane varsa müteşekkir kalırım.
  • olishernandez kullanıcısına yanıt
    İstanbul'da degilim maalesef hocam

• misraimeftunu kullanıcısına yanıt
    umarım ben böyle olmam içim karardı :D
    geçim sıkıntısı yarın ne olacağım kaygısı aile arada evden atılma vs sayısal 75 bin yapıp mezun bıraktım aynen devam şimdi de
  • hocam kendimi elimle menemen karıştırıyor gibi hissettim bu yorum sayesinde
  • abdrhm kullanıcısına yanıt
    üzgünüm ama hem fakir hem başarısızsınız sadece ailenize değil kendinizede yüksünüz.
    3.denemende
    iyi yer kazansan nolcak kira+yemek+uni masrafları karşılıcak para varmı ? sanmıyorum
    hadi diyelim hiç uzatmadan hazırlığıda geçip bitirdin. yine sanmıyorum 26 yaşında mezun olcaksın ve iş bulamıcaksın bulsanda 2000tlye 12saat 6gün çalışacaksın değermi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 17 Eylül 2019; 23:0:8 >
  • her özel üniversitenin fiyatı aynı değil bildiğin gibi uygun olanlarıda var kolay burs verenide var hatta yurtdışında tüm türkiyedeki üniversitelerden daha ucuz olan özel üniversiteler var.
    10sene çalışsa ve her ay maaşının yarısını altına yatırsa çok rahat okur 5-6seneye uzasada sorun olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 17 Eylül 2019; 23:26:23 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.