Şimdi Ara

Param Kart Ana Konu-Güncel Kampanyalar (Sürekli Güncellenecektir) (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.862
Cevap
239
Favori
295.958
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sanırım paycell sistemi sorunlu ben de 150 TL yüklemeye çalışıyorum 3d sifre giriyorum yükleme olmuyor sistemsel sorun vardır diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Param hesabına başka bankadan eft gerçekleştirilebiliyor mu? Iban ya da hesap numarasını bulamadım.

Edit:https://param.com.tr/TL_Yukle.aspx

Bu sayfada varmış güzel oldu bu. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rza_35 -- 13 Mayıs 2020; 16:22:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rza_35

Param hesabına başka bankadan eft gerçekleştirilebiliyor mu? Iban ya da hesap numarasını bulamadım.

Edit:https://param.com.tr/TL_Yukle.aspx

Bu sayfada varmış güzel oldu bu. Teşekkürler
    Yüklemesi kolay da. Parayı oradan kurtarmak zor.

• Arkadaşlar benim param'dan ettiğim tecrübe şunlar:

- Bu kart genellikle kampanyalar için kullanılıyor.
    - Sistemlerinde bir gerilik var. sık sık hata veriyor.
    - Kolayca para yatırılıyor. Ama parayı oradan kurtarmak baya bir
    ustalık istiyor.

sonuç olarak,zaman kaybı. Kullanımı zor. Uzak durun arkadaşlar.
  • Fiziki Param kartım yok. Param sanal kartımı BKM Express e tanımladım ve mobil ödemede BKM Express i seçtim. Marketten mobil ödeme ile alışveriş yapsam market kampanyasından faydalanabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batyaz kullanıcısına yanıt
    Boyner %10 çok iyi geçen kullandım. Limite geldi kredi kartı ile yükleme. Havale yapacağım ondan da ücret istemedi. Parayı çıkarmak sıkıntı evet ama heryerde geçiyor sonuçta. Boynerden gelen parayı aliexpress de harcadım hemen. Hemde boynerden alışveriş yaptıktan 1 saat sonra. Kampanya dönemlerinde kullanınca çok faydalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rza_35 -- 13 Mayıs 2020; 18:53:34 >
  • https://param.com.tr/Param-Uyesi-Kartlar.aspx

param üyesi kartlar da param fırsatlarından yararlanıyor denmiş burada, troy logolu diğer kartlarla da param kampanyalarından yararlanılıyor mu, boyner mesela?
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Yapı kredi. Ben yükledim 3 gün önce.

Alıntıları Göster
    Nasıl ,hangi menüden yükleniyor ben göremedim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Nasıl ,hangi menüden yükleniyor ben göremedim?

Alıntıları Göster
    Mobilden değil. Siteden deneyin. Taksit seçeneklerinin en altında puan kullanımı var.

• PAramcard'dan hesap açtım daha para bile yatırmadan ertesi gün ticari faaliyet yaptığınız için hesabınız blokelenmiştir dediler. mesaj attım hesabıma 1 kere bile girmedim sadece kayıt olduğumda girdim ne ticareti dedim :D bize iletilen bilgi bu yönde deyip talep oluşturdular.
    Ertesi gün tekrar yazdım bu sefer hesabınız riskli bulunmuştur diyor nerden vardınız bu kanıya diyorum cevap yok hiç işlem yapmadım ne riski diyorum bize iletilen bu şekilde diyorlar:) 1 günde hesap açılıp ticari faaliyet denilip riskli diye kapatılan başka arkadaş var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanalic

PAramcard'dan hesap açtım daha para bile yatırmadan ertesi gün ticari faaliyet yaptığınız için hesabınız blokelenmiştir dediler. mesaj attım hesabıma 1 kere bile girmedim sadece kayıt olduğumda girdim ne ticareti dedim :D bize iletilen bilgi bu yönde deyip talep oluşturdular.
    Ertesi gün tekrar yazdım bu sefer hesabınız riskli bulunmuştur diyor nerden vardınız bu kanıya diyorum cevap yok hiç işlem yapmadım ne riski diyorum bize iletilen bu şekilde diyorlar:) 1 günde hesap açılıp ticari faaliyet denilip riskli diye kapatılan başka arkadaş var mı acaba?
    😀 enteresan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cihanalic C kullanıcısına yanıt
    Çok saçma nasıl olur ki. İleten kimmiş de kapatmışlar hesabı? Şikayet edin bence

• nereye sikayet etmeliyim hocam kimi kime sikayet edecegim yani

• cihanalic C kullanıcısına yanıt
    Para yatırmadiginiz isabet olmuş

• param kendini commerzbank zannediyor 🙂

• Papara der tek geçerim. Para çekmek için beklemek mi ⊙﹏⊙

• paramdan paparaya para atılıyor mu?

• anatolia28 A kullanıcısına yanıt
    Papara'ya banka hesabından yüklenebiliyor. İban'a transfer varsa neden olmasın ?

• anatolia28 A kullanıcısına yanıt
    Sanal Kart ise Paycell'e ekleyip oraya yükleyip 2 TL karşılığında kendi banka hesabınıza gönderebilirsiniz.

• Bunun için paycell doğrulaması bekliyorum 6 gün oldu halen doğrulanmadı hesabım

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.