Şimdi Ara

Paralı oyun? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ss34ss34

quote:

Orijinalden alıntı: svastika94

ahahahahahahahh aslında şunu demek istedim: oyun için hep paralı, bir süreden sonra para istiyor. Bende oyun içi parasız ama bu kalitede oyun var mı? diyorum, hata bende

3 kere okudum bişe anlayamadım

beyin not found hatası verdim

• quote:

ahahahahahahahh aslında şunu demek istedim: oyun için hep paralı, bir süreden sonra para istiyor. Bende oyun içi parasız ama bu kalitede oyun var mı? diyorum, hata bende

wtf ?

• İlla uygulama içi satın alma mı yazmam lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam diyor ki hep parasız olsun hem uygulama içi satın olma olmasın reklamsız olsun birde kaliteli olsun bu kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: MuratbanK

quote:

Gidebildiğin yere kadar emek verip hilesiz hurdasız oynayıp; ota b.ka 179.99 TL istemeye başlayınca para pul hilesi yaparsın. Zaten hileyi yapınca en baba oynun bile ömrü 3-4 saat.

Hile yapacak olsam, bu konuyu niye açayım?

Düzenle: harf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi svastika94 -- 13 Ağustos 2013; 14:38:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: achmaster

Adam diyor ki hep parasız olsun hem uygulama içi satın olma olmasın reklamsız olsun birde kaliteli olsun bu kadar

Tamam alırken paralı olsun da uygulama içinde parasız olsun bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: FeatureTechnology

Gencler appleda da androidde oldugu gibi parali oyunu ucretsiz olarak apk falan bulabilirmiyiz acaba?

İos kapalı bir sistemdir yani hiçbir şekilde sizin apk dediğiniz apple'larda ipa diye geçen dosyaları atamazsınız.Jailbreak yaptırabilirsiniz ya da bazı programlar otomatik olarak ipa atan onları deneyebilirsiniz
    Programların adı PP25 ve Kuiayong.

• Güzel oyunlar genelde paralı oluyor. Paralı olmasa da bence hemen sevinmemek lazım. Güzel bi oyun paralı değilse bilin ki sizi uygulama içi satın alıma mecbur bırakacaktır. Genelde böyle
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.