Şimdi Ara

Paragon NTFS 9 Aktive etme sorunu [çözüldü]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lion bilgisayarımda sorunsuz çalışan FUSE / NTFS-3G 'yi geçenlerde bir deneme yapmak için kaldırdım, sonra geri kuramadım, kurulmadı dolayısıyla başka NTFS sürücü aradım Paragon NTFS 'yi buldum Sierra için 14 - 15 versiyonu vardı Lion'da 9.x versiyonu biraz sorunlu olsa da sonuçta çalıştı fakat 10 günlük deneme sürümü bitiyor ve Internette aktivasyon yöntemini bulamadım, aktive edemedim. Yöntemi bilen varsa yardımcı olabilir mi? Buradan sorun olursa Riot.im 'den de iletişime geçebilirsiniz

Güncelleme sorun çözüldü. Detay için Riot.im 'den iletişime geçiniz (forum kuralına uygun olmayan paylaşım yapmamak adına)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuğkan-0153 -- 14 Temmuz 2019; 14:11:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu ntfs olayı benimde canımı sıkıyor. Çözüm varsa bende deneyebilirim.
  • halogen666 H kullanıcısına yanıt
    Aslında benim Lion'da NTFS hem okuma hem yazma cok sorunsuz ve iyiydi (FUSE / NTFS-3G ile) fakat yeni bir Hitachi 1TB HDD aldım, disk bağlandığında motoru bir duruyor bir çalışıyordu acaba sürücü mü uymadı diye o güzelim FUSE / NTFS-3G kurulumunu bir kaldırdım yerine tekrar yükleyemedim, ondan sonra bu yollara düştüm : (

• Haa FUSE / NTFS-3G'yi kaldırmadan önce Lion 'un clone yedeği var fakat o 4-5 ay önceki yedek olduğundan clone restore yapmadım fakat ona bakıp FUSE'ın kurulum dizin yapısını araştırıp ve FUSE kurulum dosyalarına bakıp tekrar kurmayı denemeyi düşünüyorum, Paragon'un aktivasyon sorunu ile uğraşmaktan iyidir. O şekilde tekrar kurmayı başarırsam yöntemi ve kurulum dosyalarını paylaşırım.

• Teşekkürler. Kolay gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.