Şimdi Ara

parafulu su nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar parafulu su nedir?arabaya su koyacam ama kullanma klavuzunda parafulu su koyun diyor 2-3 benzin istasyonuna gittim sordum adamlar abi o ne dedi bilmiyorlar veya başka bi adımı var nerden alabilirim bu X şahsı teşekkürler

• radyator icin kiracli cesme suyu ama yaz kis radyator icin antifriz tavsiye ediliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: macapapazi

arkadaşlar parafulu su nedir?arabaya su koyacam ama kullanma klavuzunda parafulu su koyun diyor 2-3 benzin istasyonuna gittim sordum adamlar abi o ne dedi bilmiyorlar veya başka bi adımı var nerden alabilirim bu X şahsı teşekkürler

kardeş senin aracın ne? fiat 'mı?
    bilgim kadarı ile paraflu fiat araclarına tavsiye edilen antifiriz.
    tempra,tipo,marea vs aracların katoloğunda kısın araçlara paraflu antifiriz koyun yazar.

edit: imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavis717 -- 18 Eylül 2007; 13:29:45 >
  • ewet kardeşim aracım fiat stilo 1,9 jtd bu parafulu su yani bildigimiz antifiriz öylemi sadece markası parafulu normal x marka antifizde koysak olurmu?
  • edit: paraflu olacakmış

özür dilerim, sadece bir marka fiatın anlaşması olan marka.

ford-opet
    pug-total
    citroen-total
    renault- total bunlar gibi sadece tavsiye eder, ama hepsi mazottur benzindir vs.

fiat motor yağı- selenia ama castrolda koyulur, anlaşma gereği ticari çıkar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.A.K.K -- 19 Eylül 2007; 1:27:03 >
  • PARAFLU

quote:

Orjinalden alıntı: E.A.K.K

peraflu
  • peraflu mu paraflu mu karar verin artık
  • Paraflu markadır.Fiat araçlarında paraflu tavsiye ediyor çünkü sadece fiat servislerinde var.Değişik marka iyi bir antifriz koyarsanda sorun olmaz sanırım.
    (Paraflu up:Soğutma sistemleri için inhibite edilmiş monoetilen glikol ve organik formül bazlı kırmızı renkli antifriz özellikli koruyucu...yazıyor kullanıcı kitabında)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_39 -- 18 Eylül 2007; 18:04:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.