Şimdi Ara

[PARAFLY] Parafly ile Market Harcamalarınıza Özel 30 TL ParafPara!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
8
Favori
2.294
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 Ağustos – 14 Eylül 2014 tarihlerinde Parafly kartlarla market sektöründe tüm Banka POS’larından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri 4. Harcamaya 30 TL ParafPara hediye edilecektir.
    Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce “MARKET” yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesinin 3404’e gönderilmesi gerekmektedir
    Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
    Kampanya katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Avea operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
    Kampanya kapsamında yapılacak harcamaların SMS ile kayıt olunan kart ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
    Kampanyaya farklı günlerde ve tek seferde market sektöründe tüm Banka POS’larından yapılacak 100 TL ve üzeri harcamalar dahil edilecektir.
    Aynı gün içerisinde yapılacak 100 TL ve üzeri harcamalardan yalnızca biri kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
    Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan tüm kartlarıyla bir kez yararlanabilecektir.
    Kampanyada kazanılacak ParafPara tutarı 30 TL ile sınırlıdır.
    Paraf kartlar, Business kartlar, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

• Parafly costu bu aralar. Yaz bitmeden milleti tatile gondermeye meraklilar. Avans puan a tesvik ediyirlar resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet üzerinden market alışverişleri geçerli midir acaba?
  • kampanya güzelde heryerimiz kampanya oldu arkadaş

nuvo biyerden paraf b yerden world bi yerden hangi birine alışveriş yapacaz ektreler kol gibi gelecek yine
  • işte beklenen kampanya.
    market yap, akaryakıt yap yeter.:)
  • Puan vermeyip katsayıları düşüren World'e selamlar... Tebrikler Halkbankası.
  • Migrostan karta yukleme yapsak sorun olurmu?

• antireis A kullanıcısına yanıt
    neden olmasın

Parafly Allah razı olsun ne diyim
  • Bugun vakıf mesaj atmış limitinizi 12 bin yapalım diye ben sözümde kazan bitsin daha kampanyadan kampanyaya kullanırım okdr

• sms katılımı dogru saglayabildik mi nasıl anlıyoruz onay mesajı gelmiyor mu ? Bir de anlaşmalı kurumları nasıl anlıyoruz bütün migroslar anlaşmalı oluyor mu yoksa değişiklik gösteriyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

işte beklenen kampanya.
    market yap, akaryakıt yap yeter.:)

aynen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Market ve Parafly beklediğim kampanya buydu. Her ay yap bunu, hiç eleştirmeyelim :)
  • Tebrikler parafly

• quote:

Orijinalden alıntı: baybayankara

sms katılımı dogru saglayabildik mi nasıl anlıyoruz onay mesajı gelmiyor mu ? Bir de anlaşmalı kurumları nasıl anlıyoruz bütün migroslar anlaşmalı oluyor mu yoksa değişiklik gösteriyor mu ?

Tüm banka posları dahil üye iş yeri şartı yok. Migros, tanşas, Carrefour gibi kurumsal mağazalarda sıkıntı olmaz. Ayrıca ben SMS gönderdim katılımınız sağlandı mesajı geldi. Ayrıca internet bankacılığında kredi kartı menüsünde kampanyalar kısmından da takip edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick15 -- 8 Ağustos 2014; 12:20:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dilemma_07

quote:

sms katılımı dogru saglayabildik mi nasıl anlıyoruz onay mesajı gelmiyor mu ? Bir de anlaşmalı kurumları nasıl anlıyoruz bütün migroslar anlaşmalı oluyor mu yoksa değişiklik gösteriyor mu ?

Tüm banka posları dahil üye iş yeri şartı yok. Migros, tanşas, Carrefour gibi kurumsal mağazalarda sıkıntı olmaz. Ayrıca ben SMS gönderdim katılımınız sağlandı mesajı geldi. Ayrıca internet bankacılığında kredi kartı menüsünde kampanyalar kısmından da takip edebilirsiniz.

Ama "market" sektörü işi biraz bozuyor.

İnternetten yapacak arkadaşlar bence dikkat etsin.

Önce deneme amaçlı düşük fiyatlı bir ürün alıp dönemiçi işlemlerde sektör kontrolü yapıp ona göre 100 TL'lik alışverişler yapılabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

Orijinalden alıntı: dilemma_07

quote:

Ama "market" sektörü işi biraz bozuyor.

İnternetten yapacak arkadaşlar bence dikkat etsin.

Önce deneme amaçlı düşük fiyatlı bir ürün alıp dönemiçi işlemlerde sektör kontrolü yapıp ona göre 100 TL'lik alışverişler yapılabilir

dediğinizi denemeyi pek tavsiye etmiyorum. mcc market gözüküyor olsa bile büyük ihtimal sanal poslar kampanyaya dahil değildir. Paraf bu tip kampanyalarda sanalları dahil etmiyor.

• poster2010 P kullanıcısına yanıt
    Eğer sanal pos dahil olmasaydı aşağıdaki maddelerde belirtilirdi diye düşünüyorum. Sanal Pos larda dahil bence.
    Paraf kartlar, Business kartlar, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
  • Teşekkürler.
  • Hepsiburada.com dahil mi acaba?

• HAngi Total lerde Halkbank pos cihazı var netten belli mi üye iş yerleri acaba ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.